kovy_s Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 :D:D Určitě si tam jen tak šolichal pětku..na tempomat..a onanoval nad spotřebou 4,0/100 km :D Citovat
Edison Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Ty seš kůůůůň!!! Jsem si málem čůrnul... To Ti teda dám. sež... vypít!!!! :-DDD Citovat
koblih69 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Viděl jsem to už dost dávno, myslím, že to tu určitě bylo.... ale je to fajn Citovat
Šalda Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Jj, myslím že to už bylo, a mě se to teda už moc nelíbí, tady těch videí s různýma tématama už je plná pr.el . Citovat
punkac Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Šaldíku, velkej šéf se nikdy neomrzí.... trošku z jiného soudku Lavičky tu máme bratru za 80 litrů jednu, posraná lanovka na Větruš, která nevydělá ani korunu a navíc smrad po městě Citovat
Šalda Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Mě to už právě přijde docela trapný když je jedno stejný video a 20 různých témat. Citovat
tommm Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Pankáči, u toho videa o Činoheráku jsem si skoro čůrnul. JE to dokonalý! Citovat
punkac Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 dobrý viď Koukám jinak další novej Aussiger Citovat
Medvěd Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Mě to už právě přijde docela trapný když je jedno stejný video a 20 různých témat. tož asi tak i ode mně Citovat
hardhouse.trip Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Mě to už právě přijde docela trapný když je jedno stejný video a 20 různých témat. tož asi tak i ode mně přidávám se... Citovat
Šalda Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Díky kluci, aspoň vidím že v tom nejsu sám:D:D Citovat
kovy_s Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 Omlouvám se , nevěděl jsem , že to tu je ... Citovat
Šalda Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 To je v poho, to už je určitě delší dobu, takže to se toleruje, my máme na mysli že už je to docela trapný pořád dokola stejný video ale vždycky s jinýma titulkama. Citovat
koblih69 Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Docela zábava, nedávno to kvetly videa na téma \"gangnam style\" a to tahle tisíckrát nastavovaná kaše budila báječnou zábavu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.