gronholmm Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Neví někdo o dobrém ubytování v okolí Pradědu ale musí to být ubytko s možností psa? Bylo byto pouze na jednu noc Moc děkuju Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Okolí Pradědu - nejblíž je Malá Morávka (Karlov), anebo Karlova Studánka a Ludvíkov. Pokud bys chtěl dál, tedy okolí Jeseníků, např. do 50 km, je tady toho mraky. Anebo taky okolí Králického Sněžníku. Na psa se musíš zeptat individuálně. Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2014 Autor Odesláno 31. leden 2014 No právě jestli nemá někdo zkušenost už se psem jinak jsme našli Hotel Eduard - jestli tam už někdo byl? Citovat
maturantka Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Byli jsme v hotelu Neptun v Male Moravce, je to typicka socialisticka zotavovna predelana na hotel s pokojiky s vlastni koupelnou, je tam restaurace na snidane/obedy/vecere, snad i sauna, pinec a dalsi kravinky. Psa tam s sebou nekdo mel a bez problemu. Citovat
Medvěd Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Mám super zkušenosti s ubytováním na Čertových kamenech, pes by 100% nebyl problém - http://www.certovykameny.cz/?language=cs Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2014 Autor Odesláno 31. leden 2014 Jo to taky nevypadá zle. Díky Citovat
Medvěd Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 klidně se o mně můžeš zmínit, majitel si určitě na Medvěda vzpomene Citovat
Béďa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 v létě jsem byl tady http://www.hotelds.cz/ na jedno přespání určitě dostatečné ale nevím jak to tam mají se psem.. Citovat
Laďa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Hotel Eduard i Čertovy kameny jsou ale na opačné straně než Praděd. Záleží kde přesně chceš přespat. Jestli přímo co nejblíže k Pradědu anebo v okolí 20-30 km. Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2014 Autor Odesláno 31. leden 2014 Aha já měl za to že Eduard je hned pod Pradědem - jinak nechceme jet lyžovat ale jedeme tam hlavně na procházky se psama... Cheme výšlap na Praděd, pak případně Dlouhé stráně Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 No právě - když je to na jednu noc, tak je to v podstatě jedno, protože večer přijedeš a ráno odjedeš, ledy že hledáš nějakou noční romantiku. Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Je tam hodně sněhu, takže spíše s běžkama. Na Dlouhé stráně nahoru se teď jezdí lanovkou a kousek pak doveze autobus - na lanovce je problém se psem. Citovat
Laďa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Vycházku na Praděd v zimě můžete absolvovat, ale musí být pěkné počasí. Nefoukat a nemrznout moc. Ono tady se na procházky ze psy chodí od jara do podzimu:D. V zimě většinou na lyžích. [upravil dne 31/1/14 14:06 od Laďa] Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 No, to je otázka. V drtivé většině ano, protože nahoře jsou běžecká stopy a když tam jdeš pěšky, tak tě zmlátí holema. To by byla tedy velká vyjímka, že by tam nebyl sníh. Zkus zavolat na chatu Švýcárna, jak to tam vypadá, a zda tam pěšky lze. Je fakt, že Hvězda - Ovčárna - Praděd a případně Švýcárna jsou asfaltky, možná budou i holé. My tyto uvedené trasy nebereme moc vážně - na asfaltu a s tolika lidma to můžu zůstat na náměstí. Ale jako zážitek dobrý. Anebo zkus z Návrší na Kralický sněžník, tak asi pro běžky, ale míň lidí. Anebo Trojmořský vrch - Klepý. Těch možností tras i ubytování je tady nespočetně, proto se dost těžko radí. Citovat
Péťa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Se sněhem to nevypadá nijak slavně http://www.ejeseniky.com/webkamery/webkamera-dlouhe-strane Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Může se změnit z hodiny na hodinu. Doporučuju shlédnout těsně před túrou. Jinými slovy, za týden to může být jinak. Citovat
Laďa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Tak se podívej na kameru ze Švycárny http://www.ejeseniky.com/webkamery/webkamera-chata-svycarna?source=kamery Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2014 Autor Odesláno 31. leden 2014 No právě toho se bojíme že to bude bez sněhu - jedeme tam hlavně kvůli psům kteří sníh milují a pak kvůli mě protože jsem si Jeseníky zamiloval kdyyž přes ně projíždím služebně Citovat
Laďa Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 Tak to jste si vybrali špatnou sezonu:) Ale příští týden se má ochladit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.