Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Auto je rodinná \"srdeční\" záležitost, páč to auto jeho manželka pořizovala jako své první a rovnou úplně nové auto. Je to Clio s 1,2 motorem - žádný zázrak, ale spolehlivě sloužící. Kolik byste viděli cenu opravy? (podle mně to nemusí být až tak strašné ...) Citovat
Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Autor Odesláno 12. prosinec 2013 b [upravil dne 12/12/2013 19:28 od Medvěd] Citovat
Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Autor Odesláno 12. prosinec 2013 c [upravil dne 12/12/2013 19:29 od Medvěd] Citovat
Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Autor Odesláno 12. prosinec 2013 d [upravil dne 12/12/2013 19:29 od Medvěd] Citovat
Šalda Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Opravu bych viděl že bude dražší než je cena auta, pokud to bude chtít mít opravený pořádně, žádnej šolich;) Citovat
Guest servisman Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Těžko říci ,až se to odstrojí ,koukám že asi i kolo bude špatné tipnu pod 25 to nepůjde .Záleží taky kdo to bude dělat. Citovat
Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Autor Odesláno 12. prosinec 2013 Bavili jsme o intervalu 10 - 15 tKč, 25 už je fakt moc. Citovat
Šalda Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Pokud to bude opravovat z použitých dílů z vrakoviště, včetně světla, blatníku a nebude řešit lak tak by se do 15 měl vejít. Citovat
koblih69 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Ten blatník vypadá sežranej zevnitř takže ten byl zralej na výměnu ... Rameno bude ohnutý, tlumič taky... ostatní se uvidí. Pak taky záleží jak to má po opravě vypadat. Pokud 100% tak těch 15 bude asi hodně na hraně a myslím s díly z vrakáče. Dost by se dalo ušetřit svařením nárazníku a svařením držáků světel a pod. [upravil dne 12/12/13 19:43 od koblih69] Citovat
oddie Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Pokud to má jezdit rovně a má to opravovat servis, tak podstatně víc než je zůstatková hodnota. Citovat
John Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Pokud sežene z vrakáče všechno mohl by se do 15vejít ale jinak to podle mě nehrozí je to dost. Citovat
oddie Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Za 15 z toho bude jen zmatlaný zbastl. Citovat
Milan+ Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Ten blatník vypadá sežranej zevnitř takže ten byl zralej na výměnu ... Rameno bude ohnutý, tlumič taky... ostatní se uvidí. Pak taky záleží jak to má po opravě vypadat. Pokud 100% tak těch 15 bude asi hodně na hraně a myslím s díly z vrakáče. Dost by se dalo ušetřit svařením nárazníku a svařením držáků světel a pod. [upravil dne 12/12/13 19:43 od koblih69] Mám takové tušení ,že tenhle model už má blatník plastový. Jináč oprava za patnáct peněz bude na hraně. [upravil dne 12/12/13 20:11 od Milan+] Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 nemusí to být jen karosařina, ale přes poloosu i rána do převodovky...,pravá strana př. nápravy taky na výměnu, bůhví jak je na tom řízení, no levné to nebude Citovat
koblih69 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Já vycházel z té praskliny u kapoty, vypadá to jako schnilé a následně prasklé, ale prasklina v plastu by mohla vypadat podobně... No ono když čtu mazel a vidím světlomety, které v noci nesvítí tam to zas tak divoký nebude Každopádně poškozená poloosa nebo nedej bože něco dalšího to pomalu posunuje úplně jinam... Citovat
punkac Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Koblihu, na co koukat na shnilej nárazník, když to kolo jde šejdrem.... nevím, takhle podobně vypadalo jedno z mých bývalých aut.... Po opravě už nikdy nejezdilo rovně.... Za mě šroťák a za patnáct koupit jiný Citovat
barenst Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 s lakem se nevleze ani do 25 uz jen dily budou za 15 min + lak + prace vidim to na 30-35 Citovat
koblih69 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 No lak bych srovna neřešil - nevidím poškození kapoty takže 2 díly za á 1500,- dohromady 3k Podstatný je co je schovaný pod tím kolem ... Nicméně myslím, že obdobnou \"voňavku\" koupíš kolem 25k a tohle by možná ještě někdo za prár drobných vykoupil. [upravil dne 12/12/13 20:49 od koblih69] Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 měl jsem něco podobného za komančů s Fiatem 131, rána na kolo, poloosa do převodovky-- prasklý obal převodovky, cena přes 4 litry, takže dva měsíční platy oprava: byl to Fiat 128A:mad: [upravil dne 13/12/13 13:07 od ozzy56] Citovat
Medvěd Odesláno 12. prosinec 2013 Autor Odesláno 12. prosinec 2013 Koblihu - o voňavce tu nepadlo ni slůvko. Auto rodině slouží a \"srdeční\" je proto, že ho pořizovala kámoška jako novotu a nyní takový už krok prostě nehrozí. Jinak je to prostě pracant, ale relativně spolehlivej a provozně levnej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.