Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VADIM AUTO


jakubr6

Recommended Posts

TAk pro ty kdo by chtěli někdy se jít podívat na auto od autobazaru VADIM AUTO , tak si může ušetřit čas i peníze. Bylo mi řečeno, že vozidlo je v perfektním stavu se sevisní knihou, kupované v Itálii přímo od dealera Peugeot a že má najeto 129 tis. km. Realita byla někdě trošku hodně jinde , vůz byl bourán , což bych pochopil ,ale to že vozidlo mělo najeto o10 tis. km více než avizovali , zadní náprava byla úplně v pr...eli, (zadní kola do negativního skolu ) ale tak hodně , že mezi levé zadní kolo a karoserii nešel prostrčit ani prst. Zkráceně řečeno jsou to kšeftaři , kteří spoléhají na totální hloupost obyčejných lidí. NEJEZDIT tam ani kdyby vám sllibovali , že auto je z výrobní linky , jelikož sami ani neví jak taková linka vypadá. Hojte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď mám druhý dovoz z výkupu z I a není to úplně to pravé (u mě podruhé zatajený ťukanec co není nikde v ser. dokumentaci), jenže v D je to dnes snad ještě horší. Dříve jsem měl z D auta jako \"nová\", s průhlednou historií, občas i s velkým servisem před prodejem! Asi je zlá doba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Návštěvník

Spolupracuju s touhle firmou: http://www.auta-dovoz.cz/

Vozeji auta na zakázku, dáš jim požadavek, oni scháněji a když něco seženou pošlou ti podklady.

Ovšem už jsou ve stádiu že nevozeji nějaký bouračky atd... To znamená že jsou i dražší. pan Horáček je hodně vstřícný člověk. Ale je to obchodník, takže se klidně může stát že se s ním nedomluvíš na ceně. Ví co prodává a jakou to má hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...