RadekD Odesláno 10. prosinec 2013 Odesláno 10. prosinec 2013 Zdravím, bohužel se mi utrhl katalyzátor v místě uchycení do spodku karoserie - pravděpodobně se po deseti letech propálil... Hodlám ho vyměnit (protože vyvařovat to asi nemá cenu), ale nějak nemohu najít kompaktibilní za slušnou cenu. Nemáte někdo zkušenosti s výměnou (složitost). vhodným ND? Díky moc za pomoc. Citovat
koblih69 Odesláno 10. prosinec 2013 Odesláno 10. prosinec 2013 Taky mě tam upadl, navařená \"trumpetka to vyřešila, jezdí tam doteď (4 roky) jinak třeba nějaký Bosal koupíš od cca 1500,- Citovat
Dano406 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Tak za těch 15 stovek bych ho chtěl minimálně vidět. je možné,že ceny padly,ale až tak. Jinak měnil jsem před 2 léty a podle origo čísla mě to pořád vycházelo něco málo přes 6tis. Citovat
oddie Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Origo za 6tis vykupujou ve sběrně Citovat
Dano406 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Jo to kdybych věděl před tím než sem ho nechal vyměnit Citovat
Neon Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Jak kterej ... liší se to podle čísel (takže podle obsahu kovů). Ale narovinu, já před cca rokem svůj prodal za 5000,- origo a koupil druhovýrobu (walker, nebo bosal, už nevím z hlavy) za cca 3500,-. Takže bych to vyřešil touto cestou. Prodat starej. Zjisti dle čísla, jakou má cca hodnotu a kup novej. Na emisích to prošlo krásně i s druhovýrobou a máš i větší šanci, že ti ho nikdo nevyřízne ... EDIT: myslim, že 2003 bude ale ceněný méně - tam už je 100% fap a katík jinej, než má RHZ ale to je jen moje domněnka [upravil dne 11/12/2013 12:58 od Neon] Citovat
Medvěd Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Po útoku loupežníků letos na jaře jsem o kaťák přišel a jezdí to i bez něj Citovat
ozzy56 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 zkus se poptat tady http://www.spei.cz/ ,hned katík i nahodí... Citovat
koblih69 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Tak za těch 15 stovek bych ho chtěl minimálně vidět. je možné,že ceny padly,ale až tak. Jinak měnil jsem před 2 léty a podle origo čísla mě to pořád vycházelo něco málo přes 6tis. Tak nebuď línej a hledej, nebo je tak těžký otevřít seznam a zadat třeba \"uni katalyzátor bosal\" aby ti vyjelo hafo odkazů? Citovat
MilanF1 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 http://www.vykupautokatalyzatoru.cz/files/auta/psa.pdf Tady si katík najdi a jeho výkupní cenu. Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 MilaneF1 aspon mu tak blbě nerad kde ho prodat,tohle jsou překupníci....to by za něj moc nedostal.... 406 2.0 HDI 66kw 6500Kč 406 2.0 HDI 80kw 5200Kč za tu cenu jsem ho prodal Neonovi jestli ho chceš prodat za co nejlíp zjisti co na něm máš napsáno napiš mi ho a ja ti ho prodam za největší cenu,málokdo ti dá víc.... vykupuje je ode mě chlap,kterej je vozi do němec.... kdyžtak napiš.... Citovat
MilanF1 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Dávám odkaz, který mám, alespon pro porovnání cen. Tohle je výkupna surovin a o nikom lepším nevím. Citovat
RadekD Odesláno 11. prosinec 2013 Autor Odesláno 11. prosinec 2013 Jeden den nejsem na netu a takových rad... Díky moc všem za ochotu, Charlie 1 - určitě se ozvu!! Zkusím to i na Spei, díky za radu. Šlo mi jen o to, abych nekoupil nějaký, který mi tam nesedne, vyměnit si ho určitě není zas tak složité, nejsem nemehlo.. Citovat
RadekD Odesláno 11. prosinec 2013 Autor Odesláno 11. prosinec 2013 Jak kterej ... liší se to podle čísel (takže podle obsahu kovů). Ale narovinu, já před cca rokem svůj prodal za 5000,- origo a koupil druhovýrobu (walker, nebo bosal, už nevím z hlavy) za cca 3500,-. Takže bych to vyřešil touto cestou. Prodat starej. Zjisti dle čísla, jakou má cca hodnotu a kup novej. Na emisích to prošlo krásně i s druhovýrobou a máš i větší šanci, že ti ho nikdo nevyřízne ... EDIT: myslim, že 2003 bude ale ceněný méně - tam už je 100% fap a katík jinej, než má RHZ ale to je jen moje domněnka [upravil dne 11/12/2013 12:58 od Neon] Právě že mám RHZ a FAP tam není, asi to bude jeden z posledních kusů... Citovat
Dano406 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Tak za těch 15 stovek bych ho chtěl minimálně vidět. je možné,že ceny padly,ale až tak. Jinak měnil jsem před 2 léty a podle origo čísla mě to pořád vycházelo něco málo přes 6tis. Tak nebuď línej a hledej, nebo je tak těžký otevřít seznam a zadat třeba \"uni katalyzátor bosal\" aby ti vyjelo hafo odkazů? Tak to se hluboce omlouvám za moji lenost ,ale hledám podle origo čísla a ne nějaký.Nějaký je opravdu i za 1300,- a nějaké drobné. Já hledal podle BS 099-732 a ceny někde jinde Citovat
MilanF1 Odesláno 11. prosinec 2013 Odesláno 11. prosinec 2013 Pokud to je K199, pak dle mé výkupny je cena 4500 Kč, tudíž u Charliho dostaneš více. Já osobně bych to dovezl do výkupny, nemám ji daleko od baráku, měl bych hned vyřešeno. Ale to je každého věc. Citovat
RadekD Odesláno 11. prosinec 2013 Autor Odesláno 11. prosinec 2013 No, podle Service Boxu je to \"TR PSA K144 199\"(1705HT) a podle Kelly a Spei je asi náhrada Bosal BS 099-732 , takže to nějaký peníz polkne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.