klm16 Odesláno 5. prosinec 2013 Odesláno 5. prosinec 2013 Zdravim kolegovia... Dlho som tu nebol pre ine povinnosti uz taketo fora zanedbavam... Avsak dnes som si na vas spomenul... Otec mal rano so svojim SW nehodu ked nedal prednost odhrnacu snehu a ten ho s radlicou mierne zroloval.... :-( Bohu vdaka sa nikomu nic nestalo!!! Po opadnuti prvotnych stresov, som sa odhodlal to zverejnit s otazkou na vas, ci to opravit .... Je to 307 SW rocnik 2007 1,6 benzin, v pomerne slusnej vybave, nabehanych ma poctivych 150 tisic.... Rozsah poskodenia si netrufan povedat (môj servisak mi povedalze mam pocitat minimalne 1000€ + striekanie, robota) Urcite je vyhnuty nosnik, posunuta naprava, rozbite celne sklo. O prednych dieloch pisat nemusim to je vidiet na fotke... Airbagy nevystrelili asi preto ze v case narazu moje auto stalo... Viete mi to niekto zhodnotit ?? Dakujem za kazdu vecnu radu. Citovat
ChouLu Odesláno 5. prosinec 2013 Odesláno 5. prosinec 2013 Můj odhad je dvojnásobek, než odhaduješ ty... ale z foto se to blbě odhaduje, je nutné to odstrojit ať se vidí co tomu fakt je Citovat
JuroSK Odesláno 5. prosinec 2013 Odesláno 5. prosinec 2013 ja by som to tiež videl na 2-násobok ja som trafil iba jednu stranu a niektoré veci som musel brať iba origoš dielce lebo sa nedali inde zohnať a to sa cena potom zvyšuje. Otázne je ako máš na tom motor keď je vysunutý či aj tam niečo neruplo Citovat
klm16 Odesláno 5. prosinec 2013 Autor Odesláno 5. prosinec 2013 motor bezi .... auto dokonca po vlastnych odislo z miesta nehody do garaze ... (cca 100 metrov) nosnik je vyhnuty a naprava asi mierne posunuta .... Citovat
Chip Odesláno 5. prosinec 2013 Odesláno 5. prosinec 2013 cena by odpovídala kdybys koupil jiné auto se zdravým předkem. jinak souhlasím s dvojnásobkem. pak se bude odvíjet cena práce co všechno se bude muset odstrojit při rovnání (opravě nosníku a kastle). Citovat
mxmen Odesláno 5. prosinec 2013 Odesláno 5. prosinec 2013 to se nevyplatí opravovat, auto by muselo na rovnací rám (nejspíš D +M motoru) a podle foto jsou nosníky uhhé oba dva. Na předek se starší díly na nový model shánějí docela špatně a když tak jsou dost drahé. Citovat
307rg Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 ešte treba počítať s tým, že po takejto nie práve lacnej oprave sa do karosérie aj pri najlepšej snahe pustí korózia, ktorá určite skráti životnosť takto opraveného auta... Citovat
oddie Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 Neopravoval bych, nemá to (finančně) smysl. Citovat
radim.1008 Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 Což o to, opravit se dá spousta věcí, záleží ale, jestli to má finančně smysl. Tohle musí na stolici, tím pádem motor ven, nápravu dolů, komplet nový předek... Osobně bych to rozebral nebo zkusil prodat, tak jak to stojí a leží. Citovat
celda1970 Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 To je totálka.To nemá smysl opravovat,přesně jak píše radim.1008...oprava by tě vyšla min. na 50-60 tisíc....:( Prodal bych to za dobrou cenu tak jak to leží.....a koupil jiné..... Citovat
reznaluki Odesláno 15. prosinec 2013 Odesláno 15. prosinec 2013 Do 70 tisíc to smysl má. Protože za tu cenu nekoupíš to samé v té samé výbavě s poctivým servisem ani náhodou. A co je lepší než mít za ty prachy třetinu auta vlastně fungl novou. Za ty prachy když to nemáš po známosti koupíš zajíce v pytli. Toď můj názor. Navíc plechy koupíš na vrakáči a kdo říkal že to musíš hned dávat do laku? Nechal bych to opravit a detaily jako světla nárazník blatníky bych řešil individuálně pomocí vrakáče. Citovat
307rg Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 ....no ale keby namiesto opravy zvolil kúpu iného auta tak bude mať ešte k dobru peniaze za vrak, resp. (trocha zdĺhavejšie) z rozpredaja súčiastok a za to by sa už v dnešnej dobe slušné auto pri troche šťastia dalo zohnať... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.