morepower Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 no sakra, musim toho nechat, už sem ze samý radosti, jak mi to bublá vypil litr a půl sodovky MotoMoto ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 @MotoMoto jo sklenena lahev sifonu byla vzdy adrenalin - tete normlane bouchla jeste ze byla opletena tou sitkou Citovat
morepower Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 My sme sice tu opletenou lahev měli taky doma, ale nevzpomínám si, že by frčela moc dlouho, spíš asi bylo období, kdy jela a pak dlouuuhý období kdy ne. Nakonec skončila někde na chalupě v zapomnění, si myslim. Ale co si pamatuju, byla ta hnusná železná chuť toho sifonu tfuj Citovat
pavelu96 Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 (upraveno) To u nás v horách teče železitá kyselka Tu když necháš v petce déle než týden, tak se usadí železo na dně... Upraveno 2. listopad 2018 uživatelem pavelu96 OK406 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 jj karlova studanka ma taky fakt extremne zelezitou za mych mladych let kdyz sem bydlel v Mikulkach jezdivali jsme tam pro vodu - ten kanystr vypadal podobne jak na fotce ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 ja si ted natocim sifon za 5kc 1,5l z EkoVoda - kousek za barakem mam stojan Citovat
morepower Odesláno 2. listopad 2018 Odesláno 2. listopad 2018 @pavelu96 jo, hory roděj samý chlapi ze železa @Havlicek.Lukas já to přece nepořídil kvůli úspoře za sodovku, ale pro tu prdel pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
morepower Odesláno 4. listopad 2018 Odesláno 4. listopad 2018 (upraveno) V 30. 10. 2018 at 11:13, morepower napsal: Nakonec jsem včera objednal ze sifosu litrovou nerezovou flašku a pár bombiček. Otestuju to v práci, jestli to má cenu mít doma. Žena to nechce, bublinky ji nechutnaj , a dětem taky ne, tak sem na to sám Já vim, je trapný citovat sám sebe ale musim se s váma podělit o to, jak včera žena začla pít ten sifon se mnou, že prej to je dobrý jo, takže si to nechám doma, žádný do práce... Upraveno 4. listopad 2018 uživatelem morepower MotoMoto a Fruktis ohodnotil 2 Citovat
Charlie 1 Odesláno 19. leden 2025 Odesláno 19. leden 2025 je to i v jiném tématu , plníte si někdo doma bombičky sám? Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 (upraveno) Tak CO2 láhev doma a už si plním sám, nemusím hlavně někde lítat a naplnění výjde na cca 25Kč Upraveno 9. únor 2025 uživatelem Radek Hurvajz Uprava rozložení textu a obrázků ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 nevím kolik je v té flašce tlaku, ale měl bych ji radši mimo barák Citovat
Péťa Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 @Charlie 1 Zapomněl jsi nám dát odkaz na to, co jsi pořídil Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 (upraveno) https://www.aliexpress.com/item/1005006149313781.html?spm=a2g0o.order_detail.order_detail_item.3.29b9f19cP2afHa https://allegro.pl/oferta/co2-dwutlenek-wegla-butla-8l-6kg-syfon-soda-stream-16148660618 cca asi 50bar, ale má ochraný ventil v případě problemu.... lahev s plynem od sodastreamu maš taky doma a je v ní tlak 50-60bar Upraveno 9. únor 2025 uživatelem Charlie 1 Péťa ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 Ona ta láhev má nějakou certifikaci kvůli dalšímu ofiko naplnění. Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. únor 2025 Odesláno 9. únor 2025 samozřejmě, že má, to je nová láhev s papírem a zarukou, stejnou tady prodávají za 2500Kč....tlaková zkouška na 10let....u Vás když ti plní láhev něco chtějí??u nás ti naplní do i do starýho hasičáku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.