Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sodastream nebo Limo Bar


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tohle tu tušim ještě nemame.

Chcem domu pořidit něco na sodovku, nabizi se zaběhnutý Sodastream a nebo jsem zjistil že se u nás prodává i Limo Bar který ma nějaké vychytávky navíc.

Máte to někdo doma, co by jste doporučili, je lepší Sodastream, nebo onen Limo Bar

Nejde mi o sirupy, jde pouze o čistou sodovku.

http://www.limobar.cz/

http://www.sodastreamcz.cz/

Díky za postřehy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomby jsou zaměnný, a myslim že v obchodě budou stat stejně, spiš by mě zajimalo u toho Limo Baru jak třeba těsnění u toho bajonetovýho systemu, pak jestli ma vube nějakej vliv ten system velikosti bublin nebo je to jen pseudoefekt, atd.

U Limo Baru se mě libi ten bajonet a u toho Turbo modelu že je lahev 1,5 l, což by bylo +

[upravil dne 20/10/13 17:11 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u sodastremu si udeláš jemně perlivý nebo hodně perlivý tim že to stiskneš sycení víckrát je to blbost ta velikost bublin bud je to nasycený málo nebo hodně ne....?hodně velký bublinxy,jemně malý bubliny...

ale ta 1,5l láhev je ++

nevím myslím že láhve nejsou záměnný budou mít jiný hrdlo,protože sodastream by byl pěkně v prdeli protože jejich bombičky by nikdo nekupoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se to vyplati... mame to od predlonskych vanoc a je to velice pouzivane zarizeni :) Mame nejlevnejsi plastovej Soda Stream, ale co jsem koukal do Alzy, tak lahve jsou uplne stejny... takze si hod korunou :)

Medved: A za kolik dneska doplnuji bombicky? Tohle ma jednu velkou a nemusis na ni ctvrt roku sahat (nebo mene ci vice, dle spotreby....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE TROŠKU ZA ZENITEM...

Zenit ? To býval praktickej foťák http://aukro.cz/fotoaparat-zenit-e-pouzdro-luxmetr-zn-metra-i3630040351.html a ten u té sifonové lahve nikde nevidím. Mimoto by se za něj stejně nevešla.

To Vvitty - výměnným způsobem za 22 Kč krabičku o 10 ks, tzn. že jedna lahev je za 2,20 Kč. Nejlepší je, že na tý starý prostě není co by se pohnojilo a nestojí tágo. Ale i tak zatím žijeme bez sodovky

[upravil dne 20/10/2013 22:54 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE TROŠKU ZA ZENITEM...

Houbelec za zenitem,za rohem to mám.:aut

Jinak taky máme soda stream či jak se tomu nadává a musím říct,že když to naplníš po tu rysku co je na flašce vyznačená,tak obsah vyjde přesně na tři kusy pohárků peugeot clubu které jsme dostali jako dárek k vánocům.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Cau lidi,

tak me tak napadlo, se informovat, kdo to tu vsechno pouziva...

My dostali sodastream k Vanocum a musim rict, ze to je docela fajn...

Mate taky? Pouzivate? :o

Mate nejake oblibene kombinace sirupu?

Pripadne, plnite si nekdo bomby doma - protoze 200,- za vymenu je maso, ja uz mam doma redukci a hodlam to vyzkouset, jakmile lahev COcka dojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...