lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Pánové, vím, že mám v přihrádce AUX zástrčky (bílá + červená). Poradí mi někdo, kde seženu potřebný kabel, abych mohl propojit rádio s MP3 přehrávačem? Nechci video, pouze audio... Pokud to je možné. A ani se mi nechce kupovat Xcar link a podobné krabičky, chci využít toho, co auto nabízí.... Díky moc Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 V každym elektro - http://www.alza.cz/kabel-propojovaci-audio-3-d44882.htm Citovat
lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Tím to půjde? Protože jsem byl v Datartu, popsal jsem problém a týpek řekl, že do auta je třeba jiného kabelu... A já blbec mu to uvěřil Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Pokud tam maš dva cinche tak je to klasickej audiovstup a timhle to pujde, navic to stojí par korun takže není problem to zkusit Citovat
lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 To není, díky.. trochu mě naštvalo, že ten blb mi blbě poradil. Citovat
KingSpade Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 lukaro..tímhle kabelem to mám řešeno i já, sic na neorigu rádiu, ale funkci to splňuje stejnou, připojím na jack mobil nebo mp3 přehrávač na rádiu dám AUX a už to hraje, ale rádiem se to samozřejmě ovládat nedá. Citovat
lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 To je mi jasné musím si sehnat ještě nějakou přechodku ze zapalování na USB, pro napájení MPtrojky Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Tohle nebo podobnej - http://www.alza.cz/connect-it-ci-176-car-charger-mini-d442733.htm Citovat
lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Jasně, skočím si do obchodu zítra ráno uvidím co budou mít... Díky za rady příště do Datartu nejdu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. srpen 2013 Odesláno 16. srpen 2013 Ale proč ne, v Datartu jsou prodavači, umějí prodat zboží, ale radit tam neumějí. Klidně bych si to šel koupit a toho prodavače bych poučil, příště to bude vědět;) Citovat
lukaro Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Vyřešeno s ChouLu, nejlevněji a ještě jsem si vybral barevnou variantu ale i tak děkuji.. Citovat
JendaB Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Půjde ale stejně ta kvalita není nic moc. Osobně jsme měl přes to připojený mp3 přehrávač s HDD od creativu a bylo to hodně ztlumené. Citovat
ChouLu Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Aux vstup má menší citlivost, to je známé Ale nic hrozného to není Citovat
IceBee Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 No nevím jestli nic hrozného, Creative přehrávač, co tu popisuje bráška - JendaB, byl jeden z těch opravdu ještě kvalitnějších a musím na rádiu zvýšit hlasitost na téměř max a u přehrávače podobně, aby to bylo rozumně slyšet. Takže za mě je to spíš \"mínus\", byl jsem z toho hodně zklamaný, ten útlum je opravdu velký. [upravil dne 18/8/13 10:34 od IceBee] Citovat
Onkel Konrad Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 taky jsem řešil stejný problém respektive jsem se nejdříve radoval, že mám možnost propojit přehrávač přes cinch-potvrzuji,že zklamání. Přehrávač musím dát na max stejně jako hlasitost na rádiu a hlasitost je ve srovnání někdě na úrovni 7-8,pokud máte puštěný klasický autorádio, takže nevidím v tom moc význam. Takže jak se říká, retro je super, čili pálím CDčka jako zamlada:D Citovat
P607Olda Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 Jj, normovaný signál je 1 V, ale MP3 přehrávač je dělaný pro sluchátka a dává menší napětí. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 No tak potom nějakej předzesilovač a připojit ho tam na stálo;) Např. http://www.diyaudio.com/forums/chip-amps/189117-preamplifier-ne5532-car-audio.html Tady se daji koupit stavebnice - http://www.ezk.cz/e-shop/select.php?skupina=6&rozsah=1 Tady v Amaru je navod na stavbu - http://www.testmehowebu.wz.cz/stahuj/SAK03_20.PDF [upravil dne 19/8/13 11:35 od Radek Hurvajz] Citovat
lukaro Odesláno 19. srpen 2013 Autor Odesláno 19. srpen 2013 Uvidím, až to propojím Každopádně na elektro nejsem, tak mi ten zesilovač musí nainstalovat nějaký odborník Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.