Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-2015....výsledky


Recommended Posts

Odesláno

budou brzy , ověřujeme zda-li všichni hlasující jsou řádnými členy a zda-li vyplnily sve id správně.

bohužel jsou stále taci kteří si pletou UID číslo s fora s ID člena , přitom členské platily správně. no bohužel.

jinak každý kdo v termínu hlasoval obdržel zpětný email ode mne s přiděleným číslem.

Chtěl bych tímto poděkovat všem kdo se voleb zúčastnili. Jmenovitě:

222Johny222

2ReQ

306 Kubik S16

Almanil

Aluška

Andreww

Apofis

baffy

Béďa

Bendy_

Bigbadjohn

Bluesman

BV406

cechic

Cinicman

dano406

Dave_k

davidekcz

Durko

dzavel

elton

f3rd@

fezoj65

FrantaCV

fugas20

Gabriel307

Garfield

gedu

gogo1000

Goldinka

greg

grim.sk

h4wk3y

Haryk

Helča

Honza z Nera

Honza54

HonzaZ

Charlie1

Chodec

ChouLu

janik6163

janou

Jarakara

jarmyl

Jarouš307

JendaB

JJEENNDDAA

John

Judes

Juve

K3nny

kaper

Kitty

kombik

kurka

Kurt

Lipis

lub.v

Lucasao

Luciferka

lukaro

Lví-ček

Madrid4

Marcel505

Marian.sk

MartinSk

Medvěd

Medvíďe

Mik.e

Miku

MilanF1

Mildasek

MJSytič

mk405

mmilanko

Moral3z

Motomoto

Mysak_bob

negrbob

Obaf

OK406

Ota

ozzy1

P607Olda

Paja106

pastorek

pe.tr

Pepito

Peta

Petra Lee

Pinďa

pipistrel

Pišta

Poula

Přema

Radek_Hurvajz

radim.1008

regius

robozv

Roman Bazi

romannovak

Romik1

safi1

Sagic

servisman

Shootik

Shrek

sirdik

Stibto

Stifler

SV24

Szigeti

Šalda

švejk

Ta jak bydlí s Pe.trem

vaksi

vendelinek

Veverka

Voighta

wooody

xpetrix

Zazimír

Zdeněk1

Odesláno

A je to tady, ukamenujte ty co nevolili. Jaképak s tím s....

Trochu zklamání.

Odesláno

Nikdo nikoho nekamenuje tak tady nekal vodu. Nevím, že tu mají někteří jedinci pořád potřebu se dohadovat a z úplný blbosti to vyhrotit ve sprosté hádky.

PS - vlákna jsem četl a nejlepší na tom je, jak si každý přilévá olej do ohně. Přitom o nic nejde, kdo chtěl hlasoval, kdo nechtěl nehlasoval. Nevím, co pořád řešíte.

Odesláno

Jestli to bylo na mě, tak nevím o žádných sprostých hádkách. a snad mohu říct svůj názor. To kamenování teprve přijde. Uvidíš.

Odesláno

Jenže to jsi se Méďo uklepnul ty sám:D:D Takhle to přišlo Pavel Svoboda, Medvídě, ID 20000:P

Jo ty myslíš to ď, aha už jsem doma

[upravil dne 24/6/13 23:40 od Radek Hurvajz]

Odesláno

všem děkuji za chut jit do vedení a novemu vedeni gratuluji a přeji klidné období a verim že klub předávame do dobrých rukou.

p.s klidně to dejte někdo do pdf ja to na tomto pc nezvladnu :D

edit , kde nejsou body a je uvedeno ze hlas je od neřádného člena tak tam je to jasny ,kde nejsou body a i přesto že je to řád , byl hlasující mejl ez daných inicialů či s chybným ID

[upravil dne 25.6.13 18:06 od MJSytic]

volbyhlasovanifinish.pdf

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...