Pe.Tr Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 budou brzy , ověřujeme zda-li všichni hlasující jsou řádnými členy a zda-li vyplnily sve id správně. bohužel jsou stále taci kteří si pletou UID číslo s fora s ID člena , přitom členské platily správně. no bohužel. jinak každý kdo v termínu hlasoval obdržel zpětný email ode mne s přiděleným číslem. Chtěl bych tímto poděkovat všem kdo se voleb zúčastnili. Jmenovitě: 222Johny222 2ReQ 306 Kubik S16 Almanil Aluška Andreww Apofis baffy Béďa Bendy_ Bigbadjohn Bluesman BV406 cechic Cinicman dano406 Dave_k davidekcz Durko dzavel elton f3rd@ fezoj65 FrantaCV fugas20 Gabriel307 Garfield gedu gogo1000 Goldinka greg grim.sk h4wk3y Haryk Helča Honza z Nera Honza54 HonzaZ Charlie1 Chodec ChouLu janik6163 janou Jarakara jarmyl Jarouš307 JendaB JJEENNDDAA John Judes Juve K3nny kaper Kitty kombik kurka Kurt Lipis lub.v Lucasao Luciferka lukaro Lví-ček Madrid4 Marcel505 Marian.sk MartinSk Medvěd Medvíďe Mik.e Miku MilanF1 Mildasek MJSytič mk405 mmilanko Moral3z Motomoto Mysak_bob negrbob Obaf OK406 Ota ozzy1 P607Olda Paja106 pastorek pe.tr Pepito Peta Petra Lee Pinďa pipistrel Pišta Poula Přema Radek_Hurvajz radim.1008 regius robozv Roman Bazi romannovak Romik1 safi1 Sagic servisman Shootik Shrek sirdik Stibto Stifler SV24 Szigeti Šalda švejk Ta jak bydlí s Pe.trem vaksi vendelinek Veverka Voighta wooody xpetrix Zazimír Zdeněk1
MotoMoto Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 A je to tady, ukamenujte ty co nevolili. Jaképak s tím s.... Trochu zklamání.
Gabriel 307 Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Taky si myslím,že stačilo jen poděkovat
Sagic Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Nikdo nikoho nekamenuje tak tady nekal vodu. Nevím, že tu mají někteří jedinci pořád potřebu se dohadovat a z úplný blbosti to vyhrotit ve sprosté hádky. PS - vlákna jsem četl a nejlepší na tom je, jak si každý přilévá olej do ohně. Přitom o nic nejde, kdo chtěl hlasoval, kdo nechtěl nehlasoval. Nevím, co pořád řešíte.
ChouLu Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Péťo, kdy už konečně se naučíš psát muj nick?
MotoMoto Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Jestli to bylo na mě, tak nevím o žádných sprostých hádkách. a snad mohu říct svůj názor. To kamenování teprve přijde. Uvidíš.
Pe.Tr Odesláno 24. červen 2013 Autor Odesláno 24. červen 2013 každe klubove volby se zveřejnoval seznam volicich. dohledatelne i po letech. ChouLu sorry polepším se.
Medvěd Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Pe.Tře - Medvíďe je nádherný úklep, to jsem ještě neviděl
Radek Hurvajz Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Jenže to jsi se Méďo uklepnul ty sám:D:D Takhle to přišlo Pavel Svoboda, Medvídě, ID 20000:P Jo ty myslíš to ď, aha už jsem doma [upravil dne 24/6/13 23:40 od Radek Hurvajz]
Medvěd Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Ano, myslel jsem právě to ď - to mně opravdu pobavilo.
Pe.Tr Odesláno 25. červen 2013 Autor Odesláno 25. červen 2013 všem děkuji za chut jit do vedení a novemu vedeni gratuluji a přeji klidné období a verim že klub předávame do dobrých rukou. p.s klidně to dejte někdo do pdf ja to na tomto pc nezvladnu edit , kde nejsou body a je uvedeno ze hlas je od neřádného člena tak tam je to jasny ,kde nejsou body a i přesto že je to řád , byl hlasující mejl ez daných inicialů či s chybným ID [upravil dne 25.6.13 18:06 od MJSytic] volbyhlasovanifinish.pdf
elton Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 Gratulace Shreeekovy k pozbírání nejvíc hlasů:potlesk:potlesk:potlesk
Gabriel 307 Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 gratuluji všem,hodně trpělivosti a pevné nervy s námi ;)
MJSytic Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 Asi to bylo v momentě, když jsem měnil soubor z excelu na pdf
Radek Hurvajz Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 PDF verze www.rouskovi.eu/radek/Forum/volbyhlasovanifinish.pdf
Recommended Posts