MJSytic Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 Já si naopak myslím, že jde s dobou. Nebo snad Škodovka není značka, která určuje trendy? Jinak si mi to taky líbí. Je to teď víc "závoďácký" Samo za předpokladu, že to nezůstane modrý Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 Naštěstí Škodovka trendy neurčuje, jen kopíruje .... Citovat
Milan+ Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 Tak hlavně je to dobový doplněk. To jsou origo Moretti? Má to s tim šmrnc. Citovat
myšut Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 není pravda ,že to každý nemá.....s tím nesouhlas..... ale tohle se dávalo na Cx , Bx ,.....tohle je fakt krok z5.... tam maj přijít v něčeho r.v. 2000 a mladší ....tohle tím zestárlo. Citovat
myšut Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 (upraveno) než se dáte do dalších reakcí ,mám k dispozici vyjádření jednoho bxmana ,co má verzi s morette 16V 1.9 je to pouze estetické ,dost citlivé na jakoukoliv špínu,jinak je to bludička. Takže rozhodně investice do žárovek ,jinak je to srazová záležitost , provozně vysoce nepraktické.... na Bx to dělá fajnou linii,když je tam ještě nějaká ta mlhovka (4 v řadě ) nabo dálka v lajně ,ta hranatá kapota je na to dělaná ... Zx jsem měl ,tohle bych tam nedal. S najtbrejkama a klasik světly mi to svítilo víc,než tuctové auta jako fobie ,moc to nestálo ...efekt velký hodně muziky... jediná výhoda morčat je to ,že se dá nastavit páry lamp buď na 2x potkávací nebo 4xdálkové . A protože to není častý jev,rádo se to kradlo...dělaly se dodělávky proti krádeži. Upraveno 4. listopad 2016 uživatelem myšut Citovat
SV 24 Odesláno 4. listopad 2016 Autor Odesláno 4. listopad 2016 já mohu napsat, že to svítí líp než originál světla. Hlavně dálky jsou super. A že je to o ,,x" let zpět? Ano je. Jako auto kterému je 20let. A že to tak vzácné není? Neříkám, že jsem jediný kdo to má, ale kolik ZX s Morettama jezdí? A vůbec. Mě je to fuk. Mě se to líbí a to je hlavní Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 Naprosto dokonale kamarade:-))) !!! Citovat
SV 24 Odesláno 7. listopad 2016 Autor Odesláno 7. listopad 2016 dnes dostal citron nové ramena s čepama. předek už je konečně komplet nový Citovat
Grlik Odesláno 8. listopad 2016 Odesláno 8. listopad 2016 Světla Morette jsou top. Fakt paráda Ještě jak to má to černé lakování to vypadá hodně pěkně. Citovat
SV 24 Odesláno 8. listopad 2016 Autor Odesláno 8. listopad 2016 děkuju. Mě se taky moc líbí a mám z nich radost! Citovat
Milan+ Odesláno 8. listopad 2016 Odesláno 8. listopad 2016 V 4. 11. 2016 at 14:30, myšut napsal: není pravda ,že to každý nemá.....s tím nesouhlas..... ale tohle se dávalo na Cx , Bx ,.....tohle je fakt krok z5.... tam maj přijít v něčeho r.v. 2000 a mladší ....tohle tím zestárlo. A co by jsi tam dal,když se ten model přestal dělat tuším 96 nebo 98 Citovat
myšut Odesláno 8. listopad 2016 Odesláno 8. listopad 2016 (upraveno) Zx končily někdy 98 srpen ,pak přišly Xsary... moje Zx to není , tady je morče na mým a mě to teda nepřesvědčilo... http://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=624 Zx je dobrá alternativa na modernizaci v dosti ohledech,ty paraboly bych osobně bral z něčeho, co mi posvítí dle norem dnešních ,ne z roku 86.. je to plast krabice ,co drží pohromadě samořezky a šrouby,když jsem to viděl zevnitř ,chtělo se mi brečet..kdo tohle vymyslel... věřím ,že je dost aut ,co mají kvalitní optiku,co v kombinaci s dobrou žárovkou dokáží divy, od PSa Upraveno 8. listopad 2016 uživatelem myšut Citovat
SV 24 Odesláno 9. listopad 2016 Autor Odesláno 9. listopad 2016 ZX končily ke konci roku 1996. Tudíž nějak mimo nebo starší ty Morette nejsou... Navíc je to dobový doplněk... Jediné v čem s tebou souhlasím je, jak jsou ty světla vyrobené... Každopádně na svítivost si nemohu ztěžovat! Navíc mě se ty světla na autě líbí a nepotkal jsem jinou ZX na těchto světlech... Citovat
vinorak Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 ještě by to chtělo plasty z 16v, dát to do jedný barvy a bude to pecka Citovat
radim.1008 Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 Nejdřív jsem si myslel, že je to Kubikova S16ka. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
vinorak Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 jo to je přesně ono, jenom si nejsem úplně jistej tou černou lištou a černym čtyřokem...ale zbytek je 90tkový porno Citovat
Print Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 Fakt je ten že ty moretty vypadají dobře a tečka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.