Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

osvětlení RZ - výměna žárovky,jak na to?


Onkel Konrad

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
presne!!! chce to cit lebo v servise si za to krytku so svetlom pytaju 3,50euro to viem osobne :D

3,5 euro za samotnou krytku (plastové sklíčko), nebo 3,5 eura za celou lampičku.

Můj servisman tvrdí že se dá objednat pouze celá lampička za cca 7000,- CZK cca 280 euro.

Nebo ti nabízel jen nějaký díl z jiného (např. z vrakoviště) vozidla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nedošlo k nedorozumění a nemyslel mechanik, že se ptáš na přední světlomet? Protože to by tak odpovídalo. Dle serviceboxu je to č. dílu 6340A3 a stojí 94,26Kč. Je to celá lampička, sklíčko zvlášť tam není.

K servisboxu nemám přístup, tedy jako soukromého člověka mě nepustí se zaregistrovat a jako opravce se na servisboxu registrovat nechci.

Každopádně když jsem zadal do googlu číslo lampičky o které píšeš a zároveň jsem skouknul video na youtube o několik příspěvků dříve, musím konstatovat, že na mojí 308 mám jiné (jiný tvar) lampičky osvětlující zadní registrační značku.

Číslo lampičky kterou bych potřeboval nevím jak zjistit bez přístupu k servisboxu, ale tvar samotné průsvitné krytky (plastového sklíčka) je plochý.

Mám jednu z prvních 308 modelový rok 2007, r.v. 2008, mám za to, že po faceliftu se stejně tvar těchto lampiček neměnil.

A kdybych se rozhodl pořídit si lampičky o kterých píšeš přesahovala by jejich velikost přes hranu nárazníku kde jsou uloženy a částečně by zakývali samotnou RZ.

Každopádně si určitě nechám poradit pokud by jsi věděl, kterým směrem se mám ubírat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ty máš asi hatchback, že? Na ten je to č. dílu 6340G9 a cena je 781,67Kč...:myslim To už je teda dost, ale pořád to není 7 tisíc:papa

Jinak já taky nejsem v SB zaregistrovaný jako opravce, ale jako \"odborník pracující v automobilovém průmyslu\", pokud si to dobře pamatuju:) Což je fakt. A i kdyby nebyl, tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně si určitě nechám poradit pokud by jsi věděl, kterým směrem se mám ubírat dál.

Napíšu to takhle. Jestli chceš poradit, tak sem dej fotku toho osvětlení a nejlépe i VINko auta. Podle toho už ti můžeme poradit:myslim Nějaký slovní popis je bohužel k prdu:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně si určitě nechám poradit pokud by jsi věděl, kterým směrem se mám ubírat dál.

Napíšu to takhle. Jestli chceš poradit, tak sem dej fotku toho osvětlení a nejlépe i VINko auta. Podle toho už ti můžeme poradit:myslim Nějaký slovní popis je bohužel k prdu:roll

Máš úplnou pravdu, ani jsem si neuvědomil, že bych mohl k dotazu připsat VIN nebo aspoň napsat, že jde o hatchback. Moje chyba.

Myslím že Ajap pro mě našel to správné číslo lampičky 6340G9.

Nicméně cena 780,- je i tak hrozná.

Je možné, že u 406 nebo 307 je použitá úplně stejná lampička jako u 308?

Nelenil jsem a začal hledat podle čísla 6340G9 na internetu zajímavější ceny a pokud jsem nic nepřehlédnul, tak mi vyhodil stejnou lampičku s cenou i za dopravu cca 350,- což by byla poloviční cena. Eshop uvádí, že jde o originální díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...