Jump to content

Mňau - Haf, aneb oběd v Berouně na srazu

MilanF1
 Share

Recommended Posts

Dnešní sraz na Berounsku je již za námi, jsme plni pocitů, ale všichni chceme veřejně poděkovat členovi \"punkac\", který nám doporučil restauraci U Tří korun.

Na náměstí jsem baštil U Tří Korun a bylo to moc dobrý...

Je to klasická česká lepší hospoda, kde dostaneš denní menu stejně jako chutný minutky či saláty.

Bohužel punkac na sraz nakonec nedorazil, skolila ho nemoc :(

1024x640http://nd06.jxs.cz/601/542/808fd48f7a_92519243_o2.jpg[/img]

Punkac za to nemůže, z české je nyní čínská. :D

Všichni jsme to přežili, ač někteří strávili delší dobu na onom místě.

Ale není nad to mít psí salon nad čínskou restaurací ... zajímalo by mě, zda úzce spolupracují. :D

[upravil dne 14/4/13 00:16 od MilanF1]

ja muzu rict, ze to je vlakno uplne o hovne, v mem pripade uplne o sracce. ale asi pupkac nevedel, ze se z toho stala cina. ja to taky necekal..... :(. zase na druhou stranu to bylo vtipny :)

zase na druhou stranu, kdyz neco rezervuju a do telefonu to na me mluvi vjetnamsky?, tak je asi taky neco spatne... ale co, stalo se. me chutnalo, ale bricho to nejak nedalo. Konec koncu jsem ted jedl i v polsku kde co a brisko neni zvykly...

No tam vlevo na zdi jak jsou ty cedule tak tam je jak čína tak bufet u tří korun, takže jestli jste nahodou nevlezli někde vedle:D:D

Ale každopádně do restaurace kde hned prodávají psí obojky bych asi nešel:D:D:D

[upravil dne 13/4/13 21:58 od Radek Hurvajz]

Když jsem tam volal, zvednul mi to chlap okolo 45 let, ČECH! Že jsem se skutečně dovolal do restaurace U Tří korun, ale že nahoru do kanceláře. On, že to předá \"dolů\" a oni mi zavolají a dohodnou se mnou na podrobnostech. Pak mi volala vjetmanka, a ptal jsem se jí, zda je to restaurace U Tří korun, ona, že ano a zda nám mají připravit i nějaké víno, když je nás tolik. Prostě mě nenapadlo, že to bude čínská restaurace (i vzhledem k tomu vínu), jenom jsem si říkal, že provozní bude vjetnamka.

Nakonec si myslím, že to nebylo špatné, i u Číňana to bylo dobré a komu se tam nechtělo, šel do Selského dvora na české jídlo (v tu chvíli bychom se tam ale všichni bez rezervačky nevešli).

Jacobsoon: My v tom selském dvoře byli před dvěma lety a slušné jídlo, nic hrozného, ale žádná klasa. Chtěl jsem oběd tam, jenže zde na klubu mě lidé odrazovali - hlavně Tommy002 - který je Berouně prý každý víkend. Stalo se, byla alespon zábava ... ač to Scratův žaludek nepobral :(