Stifler Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 Tohle jsem nedávno viděl u Globusu v Liberci, zajímavý nápad, jak opravit uchycení výfuku na 206ce. Citovat
Edison Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 No a co? Když mi to na křižovatce upadne, najdu kus drátu a příslušný místo někde heftnu. A udrží se to až do řádné opravy. Taky se mi to stalo a ne jednou. Citovat
Kurt Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 Já nedávno za takovým frajerem jel. Nicméně vloni mámě upadl výfuk - než bych ho vyvlékal a dával do interiéru, tak jsem to na těch 5 km, co měla do servisu, přichytl pod auto fašetou. A taky dojela. Citovat
dzavel Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 Koukám, že pan řidič má i osobitý přístup na parkovací místa . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.