Tantor-BN Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 aj u nás ma snežiť ale v pondelok tak cez výkend dam zimné Citovat
GhostBoxer Odesláno 30. listopad 2012 Odesláno 30. listopad 2012 Není kam spěchat, u nás na Moravě stejně nenasněží a v Čechách to příští týden roztaje. Zatím ani ráno není třeba škrabat sklo, jen mě sere jak furt padá to listí. Citovat
PACHO Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Tak dnes som prezul, asi som sa uponáhľal, lebo prestalo snežiť Citovat
Goldinka Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 kurňa D: sem odpověděla na úpnlě jiný vlákno [upravil dne 11/12/12 12:41 od Goldinka] Citovat
Mysak_Bob Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 je jeste brzo, zvlast u vas, na horach, resp. v podhuri, jeste koncem brezna ma byt zima Citovat
oddie Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Já jsem si v klidu kola vyvážil a dofoukl, takže už je jen přehodím, až bude čas... Citovat
Vítek1 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 jak je to ted? Do kdy musim mit zimni pneu? Nebo je to porad jak minulou zimu Citovat
koblih69 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 A pak že se letos se ještě nikdo nezeptal Citovat
Tomajda_406 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Je to stejný jak minule.Do konce března Citovat
dolly1010 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 U nás je na kola ještě čas. Po ránu jsou mrazy a i odpoledne, kde nesvítí slunce to může bejt namrzlý... A né že bych nějak extra věřil předpovědi počasí, ale v rádiu říkali, že má bejt na konci tejdne hnusně... A taky nezapomenu na 2. duben 2010, kdy jsem měl čerstvě přehozený kola a druhej den napado 10 čísel sněhu... takhle blbě se mi do práce ještě nejelo Citovat
Šalda Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Myslím že do 31.3. musí být zimní a podle mě je na přezouvání ještě moc brzo;) Citovat
Vítek1 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Je to stejný jak minule.Do konce března ale tam mela byt zmena ze do Brezna musi byt a ne ze pokud se ocekava nepriznive pocasi. Tak nevim jak to je Citovat
koblih69 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Nevím kam spěcháte, ráno cestou do práce byl v lese na 2 místech led Citovat
marko306 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 tiež si myslím, že je skoro, ešte minimálne mesiac počkám určite. Citovat
Vítek1 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 no ja nespecham nikam jen chci vedet jak to je. Citovat
Sagic Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 A já letos na jaře přezovat nebudu, až na podzim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.