Ferry Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 ozivim, dneska jsem zahlidnul kousek nejaky reklamy s pisnickou od Coldplay (myslim ) takova svizna, nevi nekdo ? hrali ji taky na nejaky modni prehlidce nazivo, ale ac se mi jindy podari nejaky song najit pomerne rychle, tak tuhle netusim Citovat
Ferry Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 ee Viva la vida ani Every teardrops to neni Citovat
Feelly Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Tak to bude buď One Republic- Secrets a nebo Coldplay Paradise Citovat
Roman Bazi Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Tak tohle už považuju za provokaci Zase ten samej ... Tož jsem dnes opět hledal, dvě hodiny, třikrát jsem si myslel, že to mám, a nic. Nevím proč, ale myslím, že je to skladba ze skandinávie. Citovat
MJSytic Odesláno 25. září 2012 Autor Odesláno 25. září 2012 No já se čím dál víc obávám, že to bude nějaká produkce spol., která pro WRC vytváří ty sestřihy Ta hudba se objevuje prakticky v každém druhém \"magazínu\". O to víc mě štve, že tam nejsou alespoň nějaký titulky na konci, ze kterých by se dalo něco vyčíst Možná se časem objeví v tomhle sestřihu: Citovat
Feelly Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Kluci mam dotaz, táta scháni pisničku z reklamy na pojištovnu nebo.. Co toje za banku chodí tam chlap s Ženskou a řikaj jak zvyšovat a snižovat splatky a je tam pes kterej leži sedí a nebo panačkuje.. A je to ta pisnička nějak... KDYŽ TO napišu jak to slyšim protože jako fakt nevim jak to přesně napsat tak to zní nějak takle ten kousek na konci... A ga ťubi.. Mělo by se jednat o Reggae pisnička samozřejmě stará.. [upravil dne 25/9/12 17:38 od Feelly] Citovat
NOWA307 Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Feelly- klikni sem Sony & Cher = http://www.youtube.com/watch?v=xzW_7ANnHZI Citovat
AnotherOne Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 A ga ťubi.. [upravil dne 25/9/12 17:38 od Feelly] :D Citovat
MJSytic Odesláno 25. září 2012 Autor Odesláno 25. září 2012 Učitel angličtiny by měl radost - výslovnost jako rodilý mluvčí Citovat
Feelly Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 :D Nejlepší no. Né tak angličtinu mam sice 8 let, ale tak jako.. Když si to poslechnete Citovat
Ferry Odesláno 27. září 2012 Odesláno 27. září 2012 Tak ja uz nasel nebyli to Coldplay, ale Marron 5 Moves Like Jagger Je to tahle reklama http://www.tvspoty.cz/samsung-galaxy-note-stvoreny-pro-nove-myslenky/ a tady live na modni prehlidce Victoria`s Secret http://www.youtube.com/watch?v=Cqxbd-mGCyM [upravil dne 28/9/12 00:04 od Ferry] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. září 2012 Odesláno 27. září 2012 Ferry, kdyby jsi napsal že je to pískací piseň tak jsme doma:D Citovat
Juve Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 Presne tak.....stačilo len naznačiť melódiu....fí..fí...fí fiííí.fi.fiííííí .fi.fi alebo že sa tam spieva \"muf lak Džagr\" a určite by sme sa chytili... :D Apropó...Veľmi pekná módna prehliadka....no ale aj pesnička [upravil dne 28/9/12 08:41 od Juve] Citovat
Feelly Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 No jasně, měl si použít taktiku jako Já :D A měl jsem odpověď vlastně hned. Citovat
pipistrel Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 muf lak Džagr a ga ťubi konec nemozem Citovat
Ferry Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 v ty reklame ale muf lak dzagr nespivaj a piska se ve vice pisnickach, hlavni problem byl, ze jsem si Marron5 spletl s Coldplay, jinak bych to nasel vcelku rychle Citovat
Feelly Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 :D Tak hlavně, že jste se zasmáli naši dokonalé angličtině. Citovat
MJSytic Odesláno 22. říjen 2012 Autor Odesláno 22. říjen 2012 Tak to zase trošku oživíme. Tentokrát jí máme bez žvatlání komentátora Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.