Guest StibTo Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 http://www.novinky.cz/krimi/268918-preklopeny-jerab-propichl-v-mohelnici-osobni-auto.html Citovat
krtek 2 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 poistovna to zatahne ,len nech ten zeriavnik z toho vyjde stastne Citovat
FrantaCV Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Když se daří, tak se daří. Nechtěl bych být na místě jeřábníka a ani majitele toho auta. A jestli je to jedna osoba, tak to má rovnou na \"mašli\" Citovat
Guest StibTo Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 preco tie smajliky ? Ponevadz jde o Ochcafku ... osklivy osklivy .. OSKLIVY auto Ale jinak jasne - taky by me to sralo byt to moje Citovat
MilanF1 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Známe české ručičky, aby do měsíce nejezdilo :D:D Citovat
krtek 2 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 nemyslim ze je to skarede auto ,len je to proste tak okukane a stoji to pod vsetkymi panelakmi v Cr a Svk ze sa proste niektorym ludom zhnusi chapem to Citovat
OK406 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Za měsíc bude Octavečka v AAA auto na prodej jako nepoškozená a nehavarovaná. Citovat
krtek 2 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 a za nekrestanske peniaze si zabudol dodat OK406 ,zase si niekto nabehne [Edited on 29/5/12 15:21 by krtek 2] Citovat
OK406 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 a za nekrestanske peniaze si zabudol dodat OK406 ,zase si niekto nabehne [Edited on 29/5/12 15:21 by krtek 2] Za jiné peníze snad ani AAA auto neprodává !!!!!!!! Citovat
koblih69 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Nějak mi to připomnělo historku kterak v jednom nejmenovaném Ostravském podniku rozjel chlapík autojeřáb a zapomněl předtím sklopit rameno. Zastavil ho energomost - utrhal dráty až v cca 100m vzdálené rozvodně Naštěstí nepřetrhnul VNko ani plyn, jinak bylo asi zle. Citovat
FrantaCV Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 To je jako AAA a nestočený tachometr - a pak ještě tu \"O červené Karkulce\" Citovat
koblih69 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Franto pokud to bylo na mě tak bohužel nejde o pohádku, byl jsem tam cca 2 hodiny potom, škoda 7 mil, řidič brečel protože dostal vyhazov, škoda pokud se pamatuju 7 nebo 8 mil. Citovat
Guest StibTo Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 me by nevadilo ze to auto ani neni moc hezky ... me Ochcafka pije krev proste a jenom proto ze si ji jako svy sluzebni auto vybrali dutohlavove ... tot vse ... takze ja jedu a kdykoliv vidim jakoukoliv Ochcafku treba ve zpetnym zrcatku hned zacnu premyslet jestli jsem pripasovanej, jestli nejedu rychle .. atd ... Citovat
FrantaCV Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Franto pokud to bylo na mě tak bohužel nejde o pohádku, byl jsem tam cca 2 hodiny potom, škoda 7 mil, řidič brečel protože dostal vyhazov, škoda pokud se pamatuju 7 nebo 8 mil. To nebylo na Tebe, ale na AAA auto. Moje zkušenost: P406 Break 80 kW, HDI najeto 145.000 km - skutečnos přes 300.000km - odhaleno na dia. Citovat
koblih69 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 jojo tak moje je podobná - prodej v ČB Opel Vectra najeto 210 tis. - druhý den nahozeno v AAA Ostrava se 150 tis. Citovat
Šalda Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Moju první 406 jsem tam dal protihodnotou, a světe div se, další den se objevila na internetu se skutečným stavem km, a hned jsem tam koupil moji druhou 406 a světe div se, km vypadali že sedí, ověřeno zde na clubu;) A tehdy za cenu jednu z nejnižších co se dala sehnat;) Jinak k tématu, Oktávky škoda není, jezdí jich po silnici v ČR ještě dalších 100000000000000:D:D Citovat
Durii Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 som rad ze je tu krasne vidiet ze je to PEUGEOT CLUB !! :) momentalen som tiez troska vytazeny na ochcavky konkretne jedneho majitela Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.