RichVa Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Ahoj V souvislosti se soutěžní otázkou na http://www.navlastnitelo.cz/ by mě zajímalo kolik asi drátů máme v autech. A pak má 208mička CAN BUS nebo je to \"klasika\"? [upravil dne 3/5/12 22:46 od Radek Hurvajz] Citovat
ozzy56 Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 odkaz se nezobrazuje to jako metrů, kilometrů?? Citovat
Andreww Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Ale když umažeš ten nesmyslný kus adresy, tak jede http://www.navlastnitelo.cz/ [upravil dne 3/5/12 21:58 od Andreww] Citovat
Vítek1 Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 tak letos nebude na autosalonu tak to nic Citovat
h4wk3y Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 taky ji chci vyhrat... Nevi nekdo VIN nejake, ze bych sel cucet do SB ... Citovat
skuci Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 jedete se tam někdo podívat já budu na druhý straně Prahy, tak se tam zaregistruju a mrknu... Citovat
matii Odesláno 4. květen 2012 Odesláno 4. květen 2012 Už jsem se zarezervoval na RCZ 200k jupííí. Citovat
Lví-ček Odesláno 4. květen 2012 Odesláno 4. květen 2012 No taky by mě to zajímalo. Píší tam kolik má jednotlivých vodičů ve svazcích kabelů. Škoda, že neuvádí, ve kterých městech akce budou. Citovat
RichVa Odesláno 4. květen 2012 Autor Odesláno 4. květen 2012 Škoda, že neuvádí, ve kterých městech akce budou. i píšou http://www.navlastnitelo.cz/trasa/ Citovat
kujon106 Odesláno 5. květen 2012 Odesláno 5. květen 2012 Však přijeď do Jihlavy, já tam budu :-) Citovat
matii Odesláno 5. květen 2012 Odesláno 5. květen 2012 Nepřišel mi potvrzující e-mail ... jsem sám, nebo ještě někdo? Citovat
mr.SM Odesláno 5. květen 2012 Odesláno 5. květen 2012 Me prisel, takze v poho Matii... Jinak na slovensku maj odpoved jasnou. 1 VODIČ Citovat
skuci Odesláno 5. květen 2012 Odesláno 5. květen 2012 hele mě přišel hned jakmile jsem to potvrdil... a projistotu jsem si zarezervoval 3 jízdy v různých autech... :-) Citovat
Dave_k Odesláno 6. květen 2012 Odesláno 6. květen 2012 a Pardubice Peugeot zabil.... A nejen Pardubky, ale i Vysoký Mýto. Ještěže ten HK mám stejně daleko. Citovat
skuci Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 holt za zábavou je potřeba se vydat trošku dál :-) Citovat
Andreww Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Měl jsem v plánu vyrazit do Zlína. Bohužel to letos vyšlo na pondělí a úterý, a to už se mi po práci fakt nechce Citovat
MatrixChose Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Jede někdo do MB? Já 22.6, tak jestli se s někým taky uvidím. Citovat
h4wk3y Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 Tak jsem si naklikal Hradec Kralove... A projedu jim tam skoro vsechno, kdyz uz tam pojedu..... Citovat
Dave_k Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 2h4wk3y: Kdy tam jedeš? Já mám na čtv. odpoledne 3008hybrid a RCZ. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.