koblih69 Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Baterie kupuju na Ebay v rozmezí 30-40 usd... takže to bych vůbec neřešil. Citovat
MotoMoto Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 http://aukro.cz/notebook-toshiba-satellite-l500-1ek-15-6-3-320-gb-i2280801664.html Citovat
Rotorhead Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 musim podporit Drivera a jeho nazor na HP 6510b, jako velice odolny stroj. Mam ho cca 4 roky, s velmi intenzivnim kazdodennim pouzivanim. Jedine problemy, po dvou odesla baterie, ne clanky ale jakasi elektronika uvnitr baterie, a tim jak smotavam a rozmotavan nabijecku, tak je nekde napraskly vodic, tak obcas musim najit spravnou polohu kabelu aby to nabijelo, ale samotny NB bez jedineho problemu. Citovat
Medvěd Odesláno 11. květen 2012 Autor Odesláno 11. květen 2012 Tak nakonec jsem DOSTAL od Negrboba noťas za odvoz. Tímto mu veřejně děkuji Citovat
koblih69 Odesláno 12. květen 2012 Odesláno 12. květen 2012 V době 386Sx nebyly 2GB Hdd ale dobrej pokus Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. květen 2012 Odesláno 12. květen 2012 No to už bylo několikrát upgradovaný na větší. [upravil dne 12/5/12 23:02 od Radek Hurvajz] Citovat
Medvěd Odesláno 12. květen 2012 Autor Odesláno 12. květen 2012 Co o něm psát? Darovanýmu koni na zuby nekoukej. Je stříbrnej, display má velký (to se mi líbí) a jmenuje se Prestigio Nobile 157 - nějaký bližší info jsem našel třeba zde: http://pctuning.tyden.cz/hardware/notebooky-pda/4157-notebook_prestigio_157-prezijete_i_doom_3 V týdnu si tam od kámoše nechám přetahat nějaký věci ze stávajícího počítadla a pak uvidíme, jak se spolu skamarádíme. [upravil dne 12/5/2012 23:39 od Medvěd] Citovat
koblih69 Odesláno 12. květen 2012 Odesláno 12. květen 2012 No tak super, něco podobnýho jsem dostal taky, původně na diag a dneska ho používám na net, dokumnety... Citovat
oddie Odesláno 12. květen 2012 Odesláno 12. květen 2012 Pěkné, taky by se mi něco podobného hodilo, na diagnostiku, klidně i menší... Citovat
negrbob Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Tak at dlouho slouzi Konkretni specka: Prestigio Nobile 157 Centrino Intel Pentium-M Processor mobile 1,7GHZ 2MB cache (jádro Dothan) Chipset Intel 855GMGM+ICH4-M 512MB DDR 333MHz- 2x256MB (max 1GB -2x512MB) HDD Hitachi 60GB 7200RPM IDE Optická mechanika COMBO CD-RW/DVD Display TFT 15,1\" Rozlišení 1400x1050 ATI Radeon 9700 64MB PC-Card 1 type II CardBus slot Porty:LPT,3x USB 2.0,IEE1394 FireWire,RGB,LAN 10/100,Modem,PCMCIA Card reader: SD,MS,MMS WI-Fi Intel 2200BG instaled (802.11abg) Optický Audio conector,InfraRed Výdrž na baterie: až 4.5 - 5H type Li-ion (davno ne :-D) Váha 2.68 kg Rozměry 326 x 270 x 30 mm Oddie: Mensi asi ne ale podobnej tomuto mam pocit ze se nekde jeste vali. Poptam se a dam vedet. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.