Radek Hurvajz Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Kua, ty německý auta se nějak dobře rozebíraj:D:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=12695 Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Jojo,videl jsem Dobry magori,hehe. Citovat
vendelinek Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 a pak že to nejde ,je to hned:D:D magoři:D Citovat
ZoSo Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 mě je vždycky lít když vidim takovejhle konec auta který někomu sloužilo. Navíc bych se v tomhle případě bál toho benzínu co začne vytejkat... Citovat
krtek 2 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 keby sa ta retaz pretrhla a praskla ho po xichte ,ta,by sa smiechu nezdrzali blbci [Edited on 1/3/12 19:52 by krtek 2] Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 v navodech vetsinou pisou ze montaz je jako obracene demontaz ,tady to asi neplati Citovat
Gabriel 307 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 blbci škoda Golfa i když starého:bojim Citovat
marko306 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Je to síce, len auto vydel som kopu vydeí (ako väčšina z nás) s búračkami a ničením áut na vrakoviskách, ale toto prišlo aj mne kruté. Citovat
Dadadavid Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 No a co mi povíte na tohle?? yřazené vozy kvůli škrábanci a tohle s nima dělaj Citovat
Pinďa Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Jo, ale zapoměli, že už asi většina dílů nebude k upotřebení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.