Bigbadjohn Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Tak přesně tam kde měl Butrus u Feliny tu krysu, tak tam jsem měl já taky u Feliny půlku chleba. Když můj servisák otevřel kapotu tak se mě ptal jestli to mám na horší časy. Po vyndání chleba a jeho opatrném prohlédnutí jsme našli stopy po pravděpodobně krysích zoubcích a bylo jasno. Kdysi dávno když měl můj táta Trabiho, tak jsme přijeli v zimě od babičky (asi 10 km) a v garáži když jsme už odcházeli slabounce mňoukla kočka. No nakonec ji táta našel sedět na topení (výměník tepla přímo na výfuku hned za výstupem z motoru), takže chudák měla z jedny strany zimu od toho jak foukalo maskou a z druhý strany horko a strašnej rámus od motoru. No ale přežila to bez újmy na zdraví. No a já jsem našel v C8 na motoru už jen zbytky po zvířátkách. Byly tam zbytky nějakých ptáčků (zbyly už jen kousky křídel) a na motoru byla rozcupovaná ta tlumicí hmota co tam je nalepená. Tak jsem do motoru dal do staré silonky asi tak hrst vlasů co jsem dostal od známé kadeřnice. Zatím je pokoj, asi to letos obnovím. Citovat
FrantaCV Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Takto jsem ve služební Fábce našel hlavu s kusem krku husy. Tehdy jsem podezříval servis, že mi to tam narafičili pro lepší požitek z jídy. Později pak vyšlo na jevo, že za to může krysa, která si tam udělala vyhřátý příbytek. Už to má za sebou mrcha. Citovat
marko306 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 http://cs.wikipedia.org/wiki/Rejsek_obecn%C3%BDAha, už viem u nás sa to tuším volá piskor, ale podľa tvojej fotky to tam fakt vypadá na škrečky. Citovat
koblih69 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 No tohle je prej nějakej jinej druh, co nemá špičatej čumák, ale pro mě je myš jako myš Citovat
Butrus Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Bigbadjohn: s tou tlumící hmotou to bylo u Feluše úplně stejný (Škoda Felicie rv.2000 1.3 MPi 40kW nová tvář). Ten molitan potažený černou folií kolem baterie, výměníku topení a na tom místě, co ležela ta krysa byl úplně rozkousaný (je to vidět i na tý fotce). Holt to těm hlodavcům chutná. Citovat
stajgrpavel Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 toto tema si vzdy rad proctu a pokocham se fotkami :-D jen uz by to chtelo nake nove :-D koblizku tva fotka je top :-D [upravil dne 10/4/13 22:44 od stajgrpavel] Citovat
Šalda Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 Jednou sme jeli s bráchem do Prahy na burzu zvířat( jezdíme tam docela pravidelně) a koupil sem si tam svoji několit let vysněnou užovku levhartí, dám ju v krabičce do kastlíku palubky ve 406 a jedeme dom. Doma otevřu přihrádku, vytáhnu krabičku a ta byla prázdná Od té doby jsem ju nenašel, asi za jízdy vylezla ven a šla za teplem k motoru( tehdy byla zima) a pak někde spadla:( Pěkně mě to tehdy nasralo, sháněl sem ju pěkně dlouho, a když už jsem ji měl, tak sem o ňu zase pěkně rychle přišel. Tady je pro představu odkaz jak vypadá: http://cs.wikipedia.org/wiki/U%C5%BEovka_levhart%C3%AD Citovat
koblih69 Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 Jednou sme jeli s bráchem do Prahy na burzu zvířat .... ... a podařilo se ho prodat ? Citovat
Marcel00 Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 saldo a klinovy remen si kukol? menil si ho odvtedy vobec? Citovat
Šalda Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 Koblihu, kupodivu nebyl o bráchy zájem:D Marceli, auto šlo asi za 2 měsíce do AAA, takže sem neměnil nic:D Citovat
Stejsn Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Tohle jsem kdysi našel po odklopení víka vzduchovýho filtru ve svým sedanovi Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Neříkej mi že jsou to oříšky :D že ne? Citovat
Mishanthrope Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Stejsn: Přiznej se, kolikrát jsi tu Popelku svedl . Citovat
Stejsn Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Jj, lískové oříšky. Jestli to byla Popelka, tak pěkně hamižná Citovat
stajgrpavel Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 trebas to nebyla popelka ale chipmankove ;-) mel jsi v aute radio nebo ti auto zpivalo samo ? :-D Citovat
Stejsn Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 To bylo auto z roku 1956, tam rádio fakt nebylo. Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. únor 2014 Autor Odesláno 19. únor 2014 a další ulovek ze Zdibského servisu ... Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. únor 2014 Autor Odesláno 19. únor 2014 nevím jak motor, ale mechanik k tomu neměl daleko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.