Šalda Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Po operaci nosní přepážky (zlomenej nos) už prý nechrápu, tedy alespoň ne tak často:aut, ale jinak se má prý spát na boku, chrápe se jen na zádech, někde jsem četl, že stačí do pyžama nebo v čem spíte na záda našít třeba tenisák, abyste nespali na zádech. Osobně to vyzkoušený nemám, spím nahej, takže bych to neměl kam přišít:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 A za chvili tu bude tema : Prdite v posteli ? Prdite pri soulozi ? Vadi to vasi polovicce ? Rady, napady ?.. Citovat
elton Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 ale jinak se má prý spát na boku, chrápe se jen na zádech Tak to je předseda jedinečný, ten chrápe v jakékoli poloze :D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Ja chrapu taky v jakekoliv poloze, není sám Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 asi nevite, co je dindon... Krocan?? Z Francoužštiny, z toho bych pochopil Hudrovadlo. A nebo mysliš něco jinýho [upravil dne 10/2/12 21:46 od Radek Hurvajz] Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 ano hudrovadlo ja taky chrapu kdekoli a jakkoli, ale to pani musi cist cela temata a vsechny prispevky Citovat
Medvěd Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Zlý jazykové tvrdí, že prý chrápu jak dacan - protože jsem se ale nikdy neslyšel, nevěřím jim. Helča usíná vždy dřív než já a spí jak dudek až do rána - obráceně to ale prý nefunguje (možná je to tím, že nevydrží do cca půlnoci, kdy chodím spát já - ona ale jako důvod uvádí právě moje chrápání, což je - jak většina správně tuší - zcela jistě důvod zástupný). [upravil dne 10/2/2012 23:50 od Medvěd] Citovat
punkac Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Medvěde při poslední grilovačce u Scratchů na chalupě, jsem se snažil usnout v tvé bezprostřední blízkosti :D marně nefungovalo dělání tsss tsss pískání, chrochtání, ani dloubání do ledvin Pomohlo až vypití poslední láhve nějakýho oranžovýho tlamolepu, po kterým jsem usnul Citovat
Medvěd Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 No vidíš to - máš žízeň a hážeš to na mně, že prej chrápu. Při tom sám přiznáváš, že stačilo jen doplnit tekutiny a mohl jsi krásně chrupkat. Citovat
Fuller Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 Jo, vlastnim chrápáním se vzbudim v průměru 2x měsíčně, ale mladá doposud nic neříkala, takže asi nechrápu tak často a tak intenzivně, když spim s ní. Ale to bude mít asi své důvody.. Citovat
matii Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Teda nerad bych se někoho dotknul, ale ve velké části případů stačí k zamezení chrápání jedno ... zhubnout. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Já chrápu po 0,5L Rumu že semnou neni vydržení ale mě to netrápí Horší je když usínám a chrápnu na tolik že mě to i zbudí Citovat
davidekcz Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 Tak po delším sledování mé nevyspané přítelkyně jsem tak nějak vyzjistil, že chrápu jen když ležím na levém boku. Když ležím jakkoli jinak tak ok.Má to někdo podobně??? Citovat
punkac Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 usnu většinou jen na levým boku, ale probudím se na pravým. Chrápu strašně, ať spím jak spím, kor když se vrátím s pár dvanáctkama v hlavě Jinak na levým usínám, protože žaludek je dole, kdybych usínal na pravým boku, žaludek by se chtěl vyprázdnit Citovat
Otan Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 každý pořádný chlap chrápe, já taky:D ale nesnáším chrápání, pak vraždím Jsem pořádný chlap!:papa Citovat
davidekcz Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 punkac : samo že mluvím o stavu střízlivosti. Když mám \"něco\" upito tak to bych se mohl kroutit jakkoli a efekt pořád jediný - hlučný :D Citovat
KoudaK Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 Taky chrápu jen když jsem nalitéj.. Jinak kamarádka chrápe fest a navrhovali jí laserem opravit jakousi klapku ale mělo to háček,že když se jim to nepovede tak jí poteče pití z úst do nosa.. Ale její manžel spí tvrději takže to nikomu nevadí... Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 20.3. jdu na předoperační poslední vyšetření , mam prej nějaké chronické dutiny , budou mi něco dělat na nosní přepážce a pak laser zpevnovat horní patro. nos hradi pojistovna , a patro si doplatim neco okolo trojky, snad uz pak bude klid bo aktualne me spanek spise unavuje nez naopak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.