punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 Hostinec u kamenného stolu Buď pozdravena husa s knedlíkem Citovat
Edison Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Byl to Diňděra... Hostinec u kamenného stolu. A loudil právě Diňděra. Citovat
Kurt Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 \"Cos to udělal, Pepiku?\" je Němý Bobeš. Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 cos to udělal Pepiku?...... Hezký!...... Hoďte přes něj deku nebo ho zabiju Kam jdeš papoušku? (strhne se mela) Doktore, běžte tam.... To je pro vás, pane faráři :D:D tak schválně: No ta ženská musí z domu, nebo nás oba utahá jako koťata Citovat
Edison Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Ona nechtěla, abych vyzradil nějaké tajemství. Ona chtěla... styk... pohlavní... Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 jj Přesmutná úloha mě postihla, aby první........ Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 Ona nechtěla, abych vyzradil nějaké tajemství. Ona chtěla... styk... pohlavní... malej pitaval díl jupiter? Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 \'\'A co tahle soška\'\' \'\'To je bůžek\'\' \'\'To není milostivá paní?\'\' Citovat
Edison Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Ona nechtěla, abych vyzradil nějaké tajemství. Ona chtěla... styk... pohlavní... malej pitaval díl jupiter? Depáááá... Nápověda: Udělal jsem to z nedbalosti a lehkomyslnosti! Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 tankovej prapor a víš to moje? [upravil dne 29/1/12 10:27 od punkac] Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 ozzy: nějakej burian? Hoď mi ještě laso Citovat
Edison Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Přemýšlím... doluji to v poměti... (tý vlastní, ne na netu, hehehehe... ) Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 ozzy: nějakej burian? Hoď mi ještě laso :superDucháček,to je ptáček:D Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 je to z hodně vostrýho filmu, schválně jsem tam dal ten kousek, protože pak by to bylo jasný hned Citovat
punkac Odesláno 29. leden 2012 Autor Odesláno 29. leden 2012 ozzy: nějakej burian? Hoď mi ještě laso :superDucháček,to je ptáček:D jo, ten je dobrej, ale raději mám liguééére jak mu tam přihazuje Šlemrová, kamoša hraje Marvan a nenažranýho učně hraje Pišťěk Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Člověk si trošku zdřímne a tady už to zase frčí. Jste dobří. A teď ty moje. Nápověda 1. \"Jsem kníže Alexej, můj sluha Váňa\" \"Kníže\" \"Aristokrat\" 2. \"Tak já ji dneska večer přefiknu\" 3. Báječná léta pod psa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.