punkac Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 co třeba udělat srázek nedaleko Frenu? Fakt bych ho rád poznal Citovat
pyrone Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Cez tyzden mi treba ist do F-M takze to mam teoreticky zo ZA po ceste ;-) Pozyval ho niekto na zraz? Ako atrakcia - ludovy zabavac (nahrada za Z. Izera) Citovat
Medvěd Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 šestistránkový vlákno o jednom volovi = docela se, bando, nudíme Citovat
Guest StibTo Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 a nerikal jsi ze tamto byla Tvoje posledni reakce na hyenu vubec ? .... Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Včera na nočnej som mal o zábavu postarané.. Je to ale sranda koľko sa stihlo o tomto človeku popísať Ožilo celé P-F aj AK Tak tomu hovorím \"celebrita\" Citovat
marko306 Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 šestistránkový vlákno o jednom volovi = docela se, bando, nudímeTakéto ohováračné vlákna sú najzauímavejšie. Dúfam, že nebudem nikdy v takomto nejakom vlákne stredobodom pozornosti:aut Citovat
punkac Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 marko306: Je to jednoduché, stačí bejt férovej, rovnej a nebejt svině jako kojot hyena Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Ten kojot bude asi překlep že, když vezmu že K je hned vedle J:D [upravil dne 22/1/12 19:43 od Radek Hurvajz] Citovat
punkac Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 nechtěl jsem být sprostý, ale došlo ti to, přesně jak jsem smýšlel Citovat
BV406 Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 tak jsem si procetl 15-ti strankove vlakno na audi klubu a jen ziram ! btw, ani jsem nevedel, ze nejaky rocky z AK je taky ve frenu, mozna s nim dam rec Citovat
Demo Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 pratele, moje pritelkyne vzkazuje, ze vas nema rada.... misto toho, abych se ji odpoledne venoval, tak jsem se tady (+na odkazech) smal.... :D Citovat
mathas Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 A to se rika, ze k*nda proti vode, utahne 3 lode ten hyena, to je osobnost. Jak dokaze strhnout dav lidi... Ovsem proti sve osobe Citovat
Edison Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Demo, neplakej.. My to přítelkyni vynahradíme... ;-) Citovat
romik1 Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 tak to už nieje pro nedelovečerní pobavení, ale na velké zaplakanie. ten hyena je asi fakt prípad pre dr.Housa:D ani ten by si s ním nevedel rady:blicismajlik Citovat
pyrone Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 s nim by si neporadila ani doktorka quinnova Citovat
gronholmm Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 S ním by si poradil jenom Chuck Norris Citovat
vendelinek Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 No,takovej Steven Segal by snim taky dovedl zatočit:D ten by z něho nadělal tři malý Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.