DanHal Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Už jste to četli? http://www.novinky.cz/domaci/253891-zemrel-vaclav-havel.html [upravil dne 18/12/11 12:28 od DanHal]
wooody Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Rest in peace.... už jsem to bohužel taky zalechl
lape Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Tak sláva.Konečně po dlouhé době nějaká pozitivní zpráva.Bohužel jemu podobných dacanů zbývá ještě hodně.
Péťa Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Ne, Novinky nečtu. Píšou to všude Jen iDnes je přetížený.
MilanF1 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 lape: toto je dle mého soudu nedůstojný komentář k dané situaci.
straki007 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Tak sláva.Konečně po dlouhé době nějaká pozitivní zpráva.Bohužel jemu podobných dacanů zbývá ještě hodně. Jses ubozak !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurt Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Až se zase někdo bude divit, proč tu nechceme diskuzi o článcích na Novinkách a podobných serverech, ukážu mu tohle téma. Pokud máte potřebu diskutovat na toto téma, máte k dispozici diskuzi na daném zpravodajském serveru (případně klubový chat). Zamykám.
Recommended Posts