Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Auto pro 3 dětské sedačky


Recommended Posts

Odesláno
Milan: moc na té naftě nenajezdím, kolik přesně ti neřeknu, s minulým autem to bylo cca 20tis ročně, s tímhle bych radši najezdil míň, ale pod 15 to asi nebude. Nicméně můj případ je přeci jen o dost jiný tím, že si veškerý servis dělám sám a do benzínů vidím méně, sice by nebyl problém se to doučit a časem stejně budu muset, ale zatím je to plus takhle. Pro člověka, který jezdí do servisů a platí plnou cenu je to naopak další mínus. Proto obecně moc naftu nedoporučuju - ostatně u mého auta by pořízení benzínu ve srovnatelném stavu vyšlo o 50tis levněji (vč. prvotního servisu) - a rozdíl ve spotřebě je zhruba 1Kč/km, takže návratnost 50tis km.

Charlie: 5tis? V tom odkazu na eshop bylo přes 7... Jinak já budu mít děti od sebe 1,5 roku, takže budu muset kupovat stejně dvě.

Tak to se na mě zlob či ne,ale s naftou je tenhle nájezd stále jen kolem komína. A to si taky dělám co jde sám a proběh km přibližně stejný.

Odesláno
já jezdím v autosedadle:D:D,....

tak vidíš ...ty ji nemáš a dítě které bude mít už možnost sedět v podsedáku,by jsi mu to nedovolil a když bude mít dítě víc než 150cm a bude mladší 12 let ho budeš stále nutit sedět v autosedačce?

Hlavně netvrď bezpečnost nadevše,to je relativní pojem....

Odesláno

a ty se zas .....

je to v pokecu,nikoho neurážím nikomu neradím jak má žít,jen reaguji...charlie napsal že by tam nikdy dítě neuložil,to není na to aby jsi mu napsal co jsi napsal na moji reakci?Jenom jsem se ho zeptal a je to jenom mezi náma a jestli pro něho to bude,že mu lezu do života tak je to zase jenom a jenom mezi náma...dřív se říkalo,když se bavěj 2dospělí děti mají bejt ticho

Odesláno

Ne, tohle není mezi váma, protože to řešíte veřejně. Na komunikaci \"mezi váma\" použijte u2u.

Znovu opakuju, že je úplně jeho věc, v čem vozí svoje dítě a tobě po tom nic není.

Odesláno

Hoši bere te to moc osobně. Dítě patří do sedčky, s tím souhlasím, ale život mu tím neprodloužíš, když se \"blbě\" nabouráš tak můžš mít cokoli a je to jedno. Nic méně jsem kdesi četl, že by se měly sedačky měnit po 4 letech kvůli degradaci plastu, takže např. rostoucí sedačka na 12let v tomto taky není ideální.

Ale zpět k tématu:

M§že být 807 s tolika km bez toho aby to byla pokladnička? např.: ?

http://auto.bazos.cz/inzerat/12633473/Peugot-807-22-HDI.php

[upravil dne 16.12.2011 11:17 od mmmb]

Odesláno

mmb: Všetky autá sú pokladnička...:D

Cena tej 807 je primeraná najazdeným km... len treba zistiť čo sa už všetko na tom aute robilo.

Píšu tam servisované v Peugeote tak by to nemal byť problém..

807 a jej setru C8 ti pre rodinu s 3 detmi môžem z vlastnej skúsenosti len doporučit.

Len sa priprav že spotreba pri 2,2,HDi je cca 8 lit +-

Odesláno
Hoši bere te to moc osobně. Dítě patří do sedčky, s tím souhlasím, ale život mu tím neprodloužíš, když se \"blbě\" nabouráš tak můžš mít cokoli a je to jedno. Nic méně jsem kdesi četl, že by se měly sedačky měnit po 4 letech kvůli degradaci plastu, takže např. rostoucí sedačka na 12let v tomto taky není ideální.

Ale zpět k tématu:

M§že být 807 s tolika km bez toho aby to byla pokladnička? např.: ?

http://auto.bazos.cz/inzerat/12633473/Peugot-807-22-HDI.php

[upravil dne 16.12.2011 11:17 od mmmb]

Může, naděje umírá jako poslední - ale stejně umře :P

Osobně bych asi neměl tu odvahu... kór jestli máš rezervu jenom 20tis.

Odesláno

Tak to je docela sázka do loterie když to má tolik nalítáno,leda si vem někoho sebou a at ti ji trošku zkoukne pokud tomu moc nehovíš.

A rezerva 20000kč u tohodle může být jen třeba na komplet spojku s dvouhmotákem.

Odesláno

otazkou je, jak je na tom motorove a podvozkove, vetsina ostatnich dilu by uz mela byt vymenena.

Odesláno
já jezdím v autosedadle:D:D,....

tak vidíš ...ty ji nemáš a dítě které bude mít už možnost sedět v podsedáku,by jsi mu to nedovolil a když bude mít dítě víc než 150cm a bude mladší 12 let ho budeš stále nutit sedět v autosedačce?

Hlavně netvrď bezpečnost nadevše,to je relativní pojem....

a proč by nesedělo?nevím jak ty,ale já jsem byl doma zvyklej poslouchat až do 15 a nedovolil bych se s tátou hádat....

ale ty asi doma posloucháš děti ne?když řeknou ,že nebudou sedět v sedačce tak jim koupíš podsedák???:myslim

jo a sezení dospělýho a dítětě do 150cm je něco jinýho,kde Ti vede pás a tak,každý at si dělá co chce,ale radši ho do tý sedačky dám než na podsedák a pří bočním nárazu bude mít rozbitou hlavu při nejmenším.....

od 50sekundy...mluví za vše...no když to do Tebe nakouří kamion tak sedačka ti nepomůže žádná...to potřebuješ spíš všechny anděly strážný...

pro Oddieho:Kiddy Comfort Pro cena od 5100Kč

Kiddy Guardian Pro cena od 5200Kč,

tyhle sedačky se dají koupit prý ze zahraničí za polovinu ceny....ale nemám s tím zkušenost....

Abych přispěl do tohoto vlákna možná to ještě někdo nečetl...

http://www.autembezpecne.cz/cz/s40/c1461-Spodni-clanky/n2171-Tri-detske-sedacky-vedle-sebe-Jen-par-aut-pamatuje-na-vetsi

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...