Milan+ Odesláno 4. prosinec 2020 Odesláno 4. prosinec 2020 Před chvilkou nafta do služebního 26,9kc, Shell Jičín, máme ji tu měsíc. Citovat
MJSytic Odesláno 11. prosinec 2020 Odesláno 11. prosinec 2020 Dnes jsem bral plnou první zimní várky (se zimním VIF) za 24,49. Skoro, jako by se to od léta z nádrže vypařilo, nebo co Citovat
vendelinek Odesláno 11. prosinec 2020 Odesláno 11. prosinec 2020 Já jsem teda netankoval ale všiml si cenovky když jsem jel kolem,za 95ku už chteji 28,20 nebo tak nějak,kde furt berete ty ceny,to už je,"scaj fikšn" tady u nás za +-25 peněz Citovat
MJSytic Odesláno 11. prosinec 2020 Odesláno 11. prosinec 2020 JJ, zdražují. Minulý týden byla nafta na ONu za 23,90. Citovat
Návštěvník Odesláno 11. prosinec 2020 Odesláno 11. prosinec 2020 Leze to pomalinku ale jistě nahoru. Verva100 byla dlouho pod 30. Pak se držela na 30,10 a teď poslední týden už 30,90 a to se bavím o Benzině kde jsou stabilně nižší ceny - Petřvald mezi Ostravou a Karvinou. Minulý týden jsem jel ze Šluknova a tankoval jsem u MOL Jičín směrem na Hradec Králové, litr Evo Plus 100 za 32,90 MOL to dělá fikaně protože neuvádí na totemu ceny za prémiová paliva. Takže to člověk zjistí až když zvedne pistoli. Jelikož jsem ale natankovat potřeboval tak jsem to neřešil. Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 dnes jsem v Mošnově zazmatkoval jak novas-- při tankování zjišťuju, že beru Super 98, ale za 27.90 to ještě jde aspoň se motor poměje Citovat
Péťa Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 Lepší, než tam natlačit třeba CNG ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 @ozzy56 Ti to nějak hodně žere. Každý týden na benzínce Citovat
radim.1008 Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 @MJSytic když tankuješ za pětistovku... Citovat
ozzy56 Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 Před hodinou, MJSytic napsal: @ozzy56 Ti to nějak hodně žere. Každý týden na benzínce před 21 minutami, radim.1008 napsal: @MJSytic když tankuješ za pětistovku... opak je pravdou chlapyy , jezdím každý den a delší trasy, tak opravdu tankuju více, než obvykle , na konci roku dám spotřebu podle tankování... radim.1008 a MJSytic ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 16. prosinec 2020 Odesláno 16. prosinec 2020 V 11. 10. 2020 at 18:21, radim.1008 napsal: Týniště nad Orlicí EuroOil Optimal Diesel bez bisložek 26,60,-. A plechovka pivka za 54 litrů nafty. Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 26,70,-. Citovat
Návštěvník Odesláno 16. prosinec 2020 Odesláno 16. prosinec 2020 Včera jsem tankoval v LTD na Coop benzině N95 za 26,90Kč za litr. Citovat
Návštěvník Odesláno 17. prosinec 2020 Odesláno 17. prosinec 2020 Dnes Benzina Petřvald u Karviné, Verva100 za 30,90 Coop Benzina a to je hergot co Citovat
radim.1008 Odesláno 17. prosinec 2020 Odesláno 17. prosinec 2020 To je pumpa obchodního družstva Coop/Konzum. Máme to tu v Letohradě a v Ústí nad Orlicí. Citovat
Návštěvník Odesláno 17. prosinec 2020 Odesláno 17. prosinec 2020 (upraveno) @radim.1008Ještě jednu mají v Opočně. @HanysRJe to klasická bezobslužka s cenou o pár haléřú nižší, než místní EuroOil (obě benzínky střídám) https://mapy.cz/zakladni?x=16.4999960&y=50.0349416&z=19&pano=1&pid=58133687&yaw=2.223&fov=1.257&pitch=0.028 Upraveno 17. prosinec 2020 uživatelem Návštěvník Citovat
HonzaZ Odesláno 17. prosinec 2020 Odesláno 17. prosinec 2020 Dnes Makro Praha - Stodůlky nafta 26,- Citovat
Milan+ Odesláno 17. prosinec 2020 Odesláno 17. prosinec 2020 Dnes služební Shell Jičín, nafta 27,5 Kč. Citovat
radim.1008 Odesláno 18. prosinec 2020 Odesláno 18. prosinec 2020 V 13. 11. 2020 at 17:41, radim.1008 napsal: Dnes Žamberk Benzina Efecta 95 27,70,-. Nevím jestli už byla víkendová cena... Žamberk Benzina Efecta 95 27,80,-. Víkendová sleva ještě nebyla. Citovat
radim.1008 Odesláno 31. leden 2021 Odesláno 31. leden 2021 Žamberk Benzina Efecta 95 28,10,-. V týdnu stál litr 28,40,- tak asi sleva na víkend. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.