kveton Odesláno 28. leden 2016 Odesláno 28. leden 2016 Já tankuju jako Oddie dlouhodobě v Globusu, ale když jsme byli teď s rodinou ve Cvikově, tak jsem vzal u ONO za 22,90 Kč, to se nedalo odolat Citovat
Lihous Odesláno 28. leden 2016 Odesláno 28. leden 2016 Vcera odpoledne OMV v Norimberku nafta 0,96 ale jen jsem koukl jednim ockem byl docela provoz ( Gleiwitzer str. najezd A6/59 )..... a na dalnici jsme uz nesledovali za kolik ji tam maji. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 28. leden 2016 Odesláno 28. leden 2016 Když jsi vezmu, že je to neveřejná pumpa, tudíž nevydělávající, jen pro potřeby dopravce s cenou 22,50,- a porovnám to s cenami na veřejných pumpách, tak mi vychází safra pěkná marže na litru. Teda krom ONO. Ty se vždy k těmto cenám blíží a je jedno kde, vždy po celé republice mají cenu stejnou. Ale, když ty ostatní ceny na jiných pumpách lidi platí, tak se v daných regionech nic nezmění. A že by byla doprava od distributora tak nákladná? To asi ne. no ono je to sice pumpa v areálu DPP je neveřejná určená jen pro potřeby DP a drobný prodej jeho zaměstnancům ale ČS je provozována cizí firmou. Takže to není až tak že pumpa nemusí vydělávat. Tenkrát se DP zbavoval všech možných " nepotřebných" provozů a tak se spousta provozů outsourcovala a málo z nich se podařilo vrátit zpět protože se ve finále zjistilo že tento krok byl spíš krokem k nejistotě než k úspoře. Citovat
Lihous Odesláno 29. leden 2016 Odesláno 29. leden 2016 Vcera v noci Pl StatOil lepsi nafta 4,02 zl Citovat
radim.1008 Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Žamberk Benzina N95 26,90,-. Plná za cca 1400,- Citovat
John Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Dneska za 1500,- plná Verva Diesel tohle se mi líbí moc Citovat
Guest StibTo Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Žamberk Benzina N95 26,90,-. Plná za cca 1400,- Tak to jsi měl ještě hodně zbývajícího benzínu v nádrži, 306 by měla mít cca 65L nádrž .. Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 306tka má nádrž na 60 litrů, ale jde tam narvat i oněch 65. Myslím, že jsem je tam jednou nalil, ale to jsem se bál, že na čerpačku nedojedu a dal jsem to až po hrdlo. Jinak já bral za 1400 Kč nějakých 55 litrů. Rozhodně lepší než - dá se říci - nedávno za 2100 Kč. Citovat
brixtr Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 tak dneska milovice nafta 25,50 oproti lýse (cca 5 km) dražší o 2 koruny Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Já v Lysé neberu, nevím, co tam mají, já beru EuroOil za 24,70 nebo kolik to bylo ... dneska nemá moc smysl to řešit na haléře, ceny jsou super. Citovat
brixtr Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 ¨přátelská rada..... neber tam. Jednou jsem to udělal z nutnosti a spotřeba byla o dost větší než oproti naftě z benziny Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2016 Odesláno 31. leden 2016 Já tam bral maximálně do cabrio, ale to sežere skoro všechno. Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 306tka má nádrž na 60 litrů, ale jde tam narvat i oněch 65. Myslím, že jsem je tam jednou nalil, ale to jsem se bál, že na čerpačku nedojedu a dal jsem to až po hrdlo. Jinak já bral za 1400 Kč nějakých 55 litrů. Rozhodně lepší než - dá se říci - nedávno za 2100 Kč. Vsak jo Já jen reagoval na tu "plnou nádrž za 1.400" - to při uvedené cene vychází na 52L, takže jeste min. 8L zbývalo. Já nikdy uplne nevyzkousel 306 až "do sucha", logicky, jen vím, to mi říkal už otec kdysi dávno, ze blikne-li svetylko rezervy, je tam jeste na cca 75km. Citovat
radim.1008 Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Obvykle nejezdím až do sucha. Většinou tankuju 50 - 55l. Jednou jsem teda nacpal do auta 58l. Ale to byla výjimka. Citovat
Dýdý Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Tak už to asi bude zase pomalu končit.Dnešní závoz +60haléřů proti minulému týdnu.Ato cena barelu drží .Ještě že jsem natankoval plnou. Citovat
Milan+ Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Tak už to asi bude zase pomalu končit.Dnešní závoz +60haléřů proti minulému týdnu.Ato cena barelu drží .Ještě že jsem natankoval plnou. Děláš na čerpačce? Citovat
Vena garážmistr Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Dnes jsem četl že během minulého týdne vzrostla cena " kýblu" ropy o cca 8 dolarů. A že doba zlevňování skončila resp. se zastavila min. do půlky února kdy budou rusové a OPEC jednat o udržení ceny na nějaké hodnotě. Citovat
John Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Tak snad to zas neporoste raketově nahoru jak mají vždy v oblibě a zlevňovat zas po desetníkách. Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. únor 2016 Odesláno 1. únor 2016 Benzina kousek od Rajské zahrady na Praze 9 Verva 100 stále za luxusních 28,90 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.