Stuchy Odesláno 9. červenec 2011 Odesláno 9. červenec 2011 ahoj nemá někdo nějakej nápad jak dostat tyto elektrony na 406 v 17 ´´ [upravil dne 11/7/11 20:41 Stuchy] Citovat
ozzy56 Odesláno 9. červenec 2011 Odesláno 9. červenec 2011 mají opravdu pět dír?,jaké ET? [upravil dne 9/7/11 12:27 ozzy56] Citovat
vochy Odesláno 9. červenec 2011 Odesláno 9. červenec 2011 Podložky se změnou rosteče! Místo 4díry budeš mít 5díru Citovat
ozzy56 Odesláno 9. červenec 2011 Odesláno 9. červenec 2011 eshopy mají většinou kola focená s pětidírou,ale existují i se čtyřdírou--zkus tam zavolat,nebo proštuduj nabídku obchodu a pošli ímejl:) Citovat
DVORY02 Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 podložky na změnu rozteče jsem kdysi dávno měl a orpavdu to neni moc dobrej nápad ty podložky se docela rády povolovali a když už se nepovolili tak když si je chtěl sundat byl s tím taky docela problém.. prostě podložky už nikdy víc to byla zkušenost Citovat
Y2K Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 podla mna sa ani na to auto nehodia Citovat
chechet Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 ma je tak 100000 aut. byt tebou, vyberu si jiny model. Citovat
AnotherOne Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 jj tie hanzá má už kde kto, aj keď na 406 asi nie Citovat
pipistrel Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 tak tieto kolesa nepasuju na ziadne auto. a k teme naco rozmyslat nad 5 dierou ked mas 4 dieru? zbytocne Citovat
agresssor Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 proc tam nenechas ouragany ???? Nejlepsi kola na 406 ku Citovat
Stuchy Odesláno 11. červenec 2011 Autor Odesláno 11. červenec 2011 jsou pěkný mám je i na zimu v 15´´ neřikal jsem že to budu měnit nechci to pro sebe ale pro kamaráda co má taky 406 já jenom musím koupit podložky aby moje Ouragany nebyly tak zalezlý i když mám na 406 tak je chci mít zároveň Citovat
Bobo.KH Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 ahoj nemá někdo nějakej nápad jak dostat tyto elektrony na 406 v 17 ´´ [upravil dne 11/7/11 20:41 Stuchy] Ty já mám pocit,že sem je viděl i 4x108:myslim Tak omluva spet sem si to z 5x108 [upravil dne 12/7/11 00:51 Bobo.KH] Citovat
Stuchy Odesláno 12. červenec 2011 Autor Odesláno 12. červenec 2011 ve 4 díře se vážně nedělají Citovat
exBURN Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 Tyhle kola mají přezdívku na tuningforu : \"kola který nikdo nemá\" :-D Citovat
rootsky Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 Viděl jsem je naživo na Octě II a BMW E46 a nic moc , na 406tce si to neumím představit, snad na nějakého japonce (korejce)... Jinak 5 díru na 406 tu nedávno někde řešil čakom... Citovat
Stuchy Odesláno 13. červenec 2011 Autor Odesláno 13. červenec 2011 u nich hodně záleží jaký profil gum k tomu je viděl jsem je na 407 a byli naprosto super Citovat
Stuchy Odesláno 13. červenec 2011 Autor Odesláno 13. červenec 2011 ještě doplním že moje Ouragany k autu sedí krásně a když bych někdy měnil tak za Challengery z 307 Citovat
Mariusz23 Odesláno 14. červenec 2011 Odesláno 14. červenec 2011 Jo tyhle kolo má dneska na autě už každej druhej...A ani nejsou podle mě moc pěkný, zkusil bych něco co nemá každej druhej ,,tuner´´ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.