Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování + fotky + videa


Recommended Posts

Taky se s Aluškou přidáváme ke spokojeným účastníkům srazu. Super, že nakonec to počasí vyšlo. :super

P.S. Přivezl jsem si domů pokrevního bratra. Byl to pěknej násoska, tak jsem ho namazal, vytočil a nakonec upálil. :D Snad to bude bez následků. :myslim

post-1073-14109617592071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreek: můžeš mi do PMky poslat mou rozpočítanou platbu za sraz? nějak mi to nesedí, díky.

A kluci, celkem mě mrzí, že pravidla vyhodnocování orienťáku nebyla známá v době, kdy se vyjíždělo nebo alespoň po slalomu. Stálo nás to se Scratchem spoustu sil a potu a při vyhlašování mě jen polilo horko... (budiž, ego si zvedat nepotřebuju, jen mě to zamrzelo).

Nebyl totiž problém přijet tam Scratchovým Coupé a zajet si slalom autem... Jen jsem tohle jednání z téhle společnosti lidí opravdu nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna to je super komenzace za jizdu na motorce.( Nechci se nikoho zastavat, ale takhle by to mohl vyhodnot jen totalni ignorant. Ale budiz. Taky nazor na vec.

Je fakt, ze to par lidi jiste mrzi. Mozna by priste bylo slusne alespon vyhlasit jako specialni cenu. Preci jen obcas se vyhalsujou ceny za vetsi blbosti.

V tomto musim organizatorum jen porgatulovat za obektivnost. :myslim

:myslim:myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miss Scratch: Vše jsem vyhodnocoval já, takže děkuji za milé oslovení ;) Promin ale není možné srovnávat časy aut a motorek na stejné dráze zvláště pak ve slalomu. Proto jsme je logicky znevýhodnili tak aby byli na posledním místě tot vše. Pokud sem se tím někoho dotkl, tak se omlouvám, ale v tu chvíly mi to přišlo jako adekvátní řešení.

[upravil dne 31/5/11 17:39 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...