Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Krádež Alu kol s gumama

vohon

Recommended Posts

Tak mi štěstí přeje nadále a někdo mi 2 dny před maturitou ukradl alu kola i s gumama http://pimpmyxsi.rajce.idnes.cz/Auto/#autoo.jpg přímo před barákem, někde v noci. Ještě se pokusil vyrvat lampy (angel eyes), ale to se mu nepovedlo, nicméně urvat ty plastový úchytky zvládl dokonale. Píšu to sem proto, že kdyby někdo z vás náhodou ty kola kdekoliv spatřil, ať mi prosím zavolá na 723873477, případně dotyčného náležitě zmasakruje. Jsou to kola Intrax se znaky peugeot, nikdo jiný je snad nemá(alespoň jsem neviděl, neslyšel). Jsou leštěná, napovrchu stříbrná a uvnitř v černé.

marko: já to myslím tak, že třeba bratránek byl línej uklízet jedničkovou oktávu na dvůr, taksi pro ni jednou v noci přišli ... na dvoře jim normálně běhají rotvajleři, tam by si jen tak netroufli...

[upravil dne 21/5/11 13:40 MilanF1]

Já bych byl velmi opatrný jít za někým a říct mu \"tyhle kola jsou kradený\". Nikdy nemáš jistotu, že to jsou to ty tvoje nebo jestli je nekoupil legálně (třeba z bazaru).

Bohužel proti takovýmhle zmetkům nepomůžou ani bezpečnostní šrouby:bacha .

tak sem to doted řešil s policajtama. Ty čorky tam nechali hever a před autem dokonce kličku od heveru, tak si vzali otisky. Volal jsem kamarádovi taxikáři, kterej tady často jezdí a ten mi řek, že jel okolo mýho baráku v 23:40 a auto už leželo na zemi. Já sem odjel v 21:50 pryč, vezl sem matku do hospody. Takže někdo musel dobře vědět, že neni nikdo doma. Takže první, na koho se zaměřim budou asi vesničani:). Jinak policie to po dvou měsících nechá bejt, takže lze předpokládat, že jestli ten, kdo to kradl nebyl uplnej kretén, tak si to nechá 2 měsíce doma a pak až to někam prodá. Nicméně kdyby ty kola kdokoliv z vás viděl, tak at klidně zavolá na policajty, je to hlášený jako trestnej čin o škodě 14500 (nebyly to jen kola), za to nic nedáte. sem schopnej bezpečně dokázat, že jsou moje. (vim, který je jak ohnutý a který je kde zavařený).

Jo chlapci, to je u nás už jako na běžícím pásu. Mám teď dovolenou a z pátku na sobotu mi přímo před barákem, tady na sídlišti v Plzni, navrtal a probodal nádrž nožem. Dopoledne v sobotu přijdu k autu, že pojedu pro mladou do práce a pak k nim domů, ale jaké překvapení na mě čekalo, když jsem viděl a cítil pod autem obří skvrnu na rozpáleném asfaltu. Samo mrknu pod auto a tam díry v nádrži. Takže nádrž(jelikož je i nařízlá a i provrtaná) bude muset být nová, pak tam bylo asi 20L benzínu, takže pecka.

Já už se tady tomu vůbec nedivím, před 4 rokama mi ukradli auto v hodnotě 70tis. a teď zase tohle a to tu máme každou chvíli. Navíc naše policie, nemůže nic dělat, protože jak mi bylo řečeno, mají jen 2 lidi na celé 50tis. sídliště a navíc max. 20km na den, což mi potvrdilo vícero lidí co tady u policie znám. No prostě magořinec, ale s*re mě to neskutečně. Na autě zase škoda za několik tisícovek (benzín, práce, nová nádrž) a nikdo vám nic nedá. Hlavně, že jistí spoluobčané co celý život nemakají a poze kradou, budou mít na dávkách a pozdějším důchodovém zabezpečení tolik, že nám běžným lidem se o tom může pouze zdát. Njn sem se rozepsal, ale už to ve mě fakt vřelo :-( Btw kol je mi líto, ale pořád lepší než celé auto(viz můj případ) :-( chjo co to tu žije za lidi to je holt děs...

[align=center]Kola se našly![/align]

Bajka -lit. útvar, kde zvířata se chovají jako lidé (v tomto případě naopak) a konec přináší ponaučení

To byste nevěřili, co máme v republice za kretény. Jdu si takhle v sobotu do hospody do Chotěboře (cca 12km od mého bydliště), a při cestě z ní se nestačím divit, vidím 306tku mého kamaráda, obutou do mých gum na mých kolech. Neváhám a volám hlídku státní policie. Policie po chvíli přijíždí a vyslýchá mě, přičemž je mi slíbeno, že mi ráno zavolají. Přijdu domu v 6 ráno a jdu spát, do 12ti hodin telefon nezvoní, tak volám já. Zavolal jsem ještě tomu kamarádovi a ten mi oznámí, že si nechal servisovat auto ve Ždírci nad Doubravou u jednoho cikána, a že cikán mu tam dal moje kola proto, že ta jeho byla prasklá. Za toho kamaráda bych dal ruku do ohně a vím, že kdyby věděl, že jsou moje, hned by mi je dal. Neváháme a jedeme za cikánem z cílem získat zpátky kamarádova kola a dostat z cikána podrobnosti, popřípadě nějakou krev. Za zmínku stojí, že nás k tomu pověřila policie bez toho, aby jeli s náma. Přijedem k cikánovi před barák, není doma, vejdu do baráku, vidim jeho matku : \"je u přítelkyně\" - jedem tedy k přítelkyni. Necháme si tady ZDENKA KOVÁČE zavolat, samozřejmě o ničem neví. Po menším fyzickém nátlaku už ví alespoň něco. Prý mu ta kola někdo prodal za litr, ale neví kdo. Potom ví kdo, ale nechce říct jméno, prý není svině a nepráskne ho. Následuje další fyzický press a cikán mele páté přes deváté. Volám tedy policii, která ho bere na stanici, kde se cikán po 2 hodinách výslechu doznává, že kola ukradl on ještě s nějakým Petrem ze Ždírce. To je fajn, kola mám, ale škodu na angel světlech mi nikdo neuhradí, protože ke světlům se nepřiznal. Chlapec, jelikož je v podmínce a způsobil trestný čin si asi půjde sednout.

Krádež proběhla přesně tak, jak jsem vykoumal. V 10 hodin večer čekali mezi lípama 2 lidi na to, až povezu mámu do hospody, potom v cuku letu vzali kola, posrali světla a vypadli. Takže ponaučení z bajky : Svině čeká na každym rohu. Kupte si bezpečáky, stojí to za to. Kola sice mám, ale to sraní se s tim za to fakt nestojí.