Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Stejná otázka, taky mě čeká výměna (komplet + kat), doporučte něco použitelného za rozumnou cenu. Počítám že to bude dobrých 7-10 tisíc, co?

Odesláno

No... když mi sundali ten zadní, tak koukal na přírubu a doporučil vyměnit i střední. Ona kdyby uhnila, tak padne zadní díl proti směru a kdo ví, co by to vyje*alo jinde... O to fakt nestojím. Takhle mám klid, že máím vejfuk vpořádku. Katik je ještě před středním. Teda aspoň u mého.

Odesláno

Mě možná čeká výměna zadního dílu, nicméně loni jsem opravoval díru na konci druhého dílu (u příruby) - vyřešeno pevným spojením se zadním dílem (navaření trubky o stejném průměru) :) Samozřejmě je to trochu nepraktické, když budu měnit ten zadní. Mám doma nějaký Walker na diesela (nejspíše obyč - chvili jsem ho měl na P309), snad nebudu vadit, když to hodím na HDI.:myslim

Odesláno

Mam polskej za cca 1300 i s vyměnou, mam ho 4tym rokem a vypadá OK, střední díl stal 1200 i s vyměnou, takže myslim že bych 5000,- za vyfuk rozhodně nedaval. Katalyzator mam univerzani za cca 3500,- asi 6tym rokem

Odesláno

nojo... ale jakmile prijde pp205 (snad jsme ten nick nezkomolil) tak nam vysvetli, ze kdyz usetrime na vyfuku, tak ze to dela motoru spatne a vic nam to bude zrat atd...

ale proste mi to za par trubek a par svaru prijde taky darda davat 10 000...

Radku: prosim te, co to mas za vyrobce, nevis?

ted je na aukru nejakej polak a za stredni a zadni dil chce okolo 2000-2500,- korun, tak o tom dost premyslim... A katik bych vzal od Walkeru, at ten aspon je slusnej...

Odesláno

No já musím souhlasit s Hurvajzem - několik polských šmejdů jsem už namontoval a budu je používat dál. Ještě cca před 5-ti lety ty bylo tak, že to dost nesedělo a to bylo nepříjemný, teď už se mi to dlouho nestalo a mám vyzkoušeno, že minimálně 3 roky vydrží. S ohledem na to, že cena obvykle do 1000,- tak bych do toho víc neinvestoval.

Odesláno
No já musím souhlasit s Hurvajzem - několik polských šmejdů jsem už namontoval a budu je používat dál. Ještě cca před 5-ti lety ty bylo tak, že to dost nesedělo a to bylo nepříjemný, teď už se mi to dlouho nestalo a mám vyzkoušeno, že minimálně 3 roky vydrží. S ohledem na to, že cena obvykle do 1000,- tak bych do toho víc neinvestoval.

se vším zde uvedeným souhlasím, byl jsem kdysi zásadně proti polským výfukům, nepasovalo to,s montáží jenom nervy, dnes ho mám za litr tři roky, přivezli mi ho zadarmo až domů (zadní tlumič)

Odesláno

Loni v unoru jsem koupil neuveritelne, diky chybe v katalogu eshopu, levne polsky vyfuk, za 1350Kc stredni a zadni dil i s dopravou, zatim vypada stejne jako pred rokem pri namontovani.

Odesláno

jeste jeden dotaz...

vetsinou, kdyz vybiram vyfuk na vsemoznych eshopech, tak kdy se proklikam Peugeot-406 sedan-2.0HDi, tak je jeste na vyber 98-08.00 nebo 05.00-04....

Jak to mam chapat? to prvni je bez FAPu a to druhy s FAPem, nebo to prvni je stary model s HDIckem a druhy novy model s HDIckem?

Popripade jak spravne vybrat vyfuk pro me auto - novy model 80kW, RHZ, bez FAPu, vyrobe nekdy v pulce roku 2000... :D

Diky

to samy v autokelly - kategorie -04/00 nebo 05/00- ???? fakt nevim, co mam... diky vsem :D

[upravil dne 5/3/11 22:30 h4wk3y]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...