Michal.B Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Zdarec,po zimě mi nějak zhnil vyfuk tak se chystam na vyměnu a tak bych se chtěl zeptat jakou značku doporučujete aby to nějakej ten rok zase vydrželo. Citovat
h4wk3y Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Bosal ne.... Docela doporucovanej je tu Walker, ze je to prej docela dobry... Citovat
Michal.B Odesláno 5. březen 2011 Autor Odesláno 5. březen 2011 Bosal ne.... Docela doporucovanej je tu Walker, ze je to prej docela dobry... A slyšel jsem i o nějakem Tyll Citovat
Guest Džůny Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Stejná otázka, taky mě čeká výměna (komplet + kat), doporučte něco použitelného za rozumnou cenu. Počítám že to bude dobrých 7-10 tisíc, co? Citovat
Edison Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Já teď dával střední a zadní díl walker. Nějak 5,5 ticek i s prací... Citovat
Michal.B Odesláno 5. březen 2011 Autor Odesláno 5. březen 2011 A kdy doporučujete vyměnu středniho dilu(katalyzatoru) až když budete zhnilej taky ne Citovat
Edison Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 No... když mi sundali ten zadní, tak koukal na přírubu a doporučil vyměnit i střední. Ona kdyby uhnila, tak padne zadní díl proti směru a kdo ví, co by to vyje*alo jinde... O to fakt nestojím. Takhle mám klid, že máím vejfuk vpořádku. Katik je ještě před středním. Teda aspoň u mého. Citovat
godzila.01 Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Walker je relativně dobrej z tý mizérie co se tu prodává asi to nejlepší.... Citovat
MilanF1 Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Mě možná čeká výměna zadního dílu, nicméně loni jsem opravoval díru na konci druhého dílu (u příruby) - vyřešeno pevným spojením se zadním dílem (navaření trubky o stejném průměru) Samozřejmě je to trochu nepraktické, když budu měnit ten zadní. Mám doma nějaký Walker na diesela (nejspíše obyč - chvili jsem ho měl na P309), snad nebudu vadit, když to hodím na HDI. Citovat
h4wk3y Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 me ceka komplet vyfuk, od predu az dozadu.... ve Walkeru okolo 10 000,-... docela darda... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Mam polskej za cca 1300 i s vyměnou, mam ho 4tym rokem a vypadá OK, střední díl stal 1200 i s vyměnou, takže myslim že bych 5000,- za vyfuk rozhodně nedaval. Katalyzator mam univerzani za cca 3500,- asi 6tym rokem Citovat
h4wk3y Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 nojo... ale jakmile prijde pp205 (snad jsme ten nick nezkomolil) tak nam vysvetli, ze kdyz usetrime na vyfuku, tak ze to dela motoru spatne a vic nam to bude zrat atd... ale proste mi to za par trubek a par svaru prijde taky darda davat 10 000... Radku: prosim te, co to mas za vyrobce, nevis? ted je na aukru nejakej polak a za stredni a zadni dil chce okolo 2000-2500,- korun, tak o tom dost premyslim... A katik bych vzal od Walkeru, at ten aspon je slusnej... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 VÝFUKY POLMOSTRÓW kvalita Německá střední třída Ja tam mam nějakej EDEX, prý je to nejlepší co se da z polskych značek koupit [upravil dne 5/3/11 15:33 Radek Hurvajz] Citovat
koblih69 Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 No já musím souhlasit s Hurvajzem - několik polských šmejdů jsem už namontoval a budu je používat dál. Ještě cca před 5-ti lety ty bylo tak, že to dost nesedělo a to bylo nepříjemný, teď už se mi to dlouho nestalo a mám vyzkoušeno, že minimálně 3 roky vydrží. S ohledem na to, že cena obvykle do 1000,- tak bych do toho víc neinvestoval. Citovat
pastorek Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 a čo odtiaľto? http://www.vyfukyonline.cz/ Citovat
ozzy56 Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 No já musím souhlasit s Hurvajzem - několik polských šmejdů jsem už namontoval a budu je používat dál. Ještě cca před 5-ti lety ty bylo tak, že to dost nesedělo a to bylo nepříjemný, teď už se mi to dlouho nestalo a mám vyzkoušeno, že minimálně 3 roky vydrží. S ohledem na to, že cena obvykle do 1000,- tak bych do toho víc neinvestoval. se vším zde uvedeným souhlasím, byl jsem kdysi zásadně proti polským výfukům, nepasovalo to,s montáží jenom nervy, dnes ho mám za litr tři roky, přivezli mi ho zadarmo až domů (zadní tlumič) Citovat
Benžík Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 Loni v unoru jsem koupil neuveritelne, diky chybe v katalogu eshopu, levne polsky vyfuk, za 1350Kc stredni a zadni dil i s dopravou, zatim vypada stejne jako pred rokem pri namontovani. Citovat
ozzy56 Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 A kdy doporučujete vyměnu středniho dilu(katalyzatoru) až když budete zhnilej taky ne střední díl výfuku u tvého vozu nemáš, jen katalyzátor, nebo se dá vyměnit jen trubka mezi katíkem a zad. tlumičem, viz. http://www.evyfuk.cz/vyfuky/PEUGEOT/406/2.0%2520HDi%2520Turbo%2520Diesel/06296095/ Citovat
h4wk3y Odesláno 5. březen 2011 Odesláno 5. březen 2011 jeste jeden dotaz... vetsinou, kdyz vybiram vyfuk na vsemoznych eshopech, tak kdy se proklikam Peugeot-406 sedan-2.0HDi, tak je jeste na vyber 98-08.00 nebo 05.00-04.... Jak to mam chapat? to prvni je bez FAPu a to druhy s FAPem, nebo to prvni je stary model s HDIckem a druhy novy model s HDIckem? Popripade jak spravne vybrat vyfuk pro me auto - novy model 80kW, RHZ, bez FAPu, vyrobe nekdy v pulce roku 2000... Diky to samy v autokelly - kategorie -04/00 nebo 05/00- ???? fakt nevim, co mam... diky vsem [upravil dne 5/3/11 22:30 h4wk3y] Citovat
rootsky Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 POLMOSTRÓW a střední díl nechám i do duplexu - příjemně překvapil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.