Přejít na obsah
Čeněk

LED SHARP x SAMSUNG

Recommended Posts

Ahoj v novém roce,

chci si koupit LED televizi a mám vybrané dvě

1. Samsung UE32C6000

2. Sharp LC-32LE600

Jakou mi doporučíte? Byl jsem rozhodnut pro Sharp, ale prodejce v elektro mi tvrdí, že v této střední třídě je lepší Samsung. Ve vyšší třídě Sharp.

Nemáte někdo s těmito televizemi zkušenosti?

Díky moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
At tak či tak,tak stejně na těhle nebudeš mít obraz jak na plasmě,proti ni to jsou takové pastelky.

Naprostý a 100% souhlas :super Ale jak se dívám,tak má vybráno 32\" a takové malé plazmy nikdo nedělá.Kdysi dávno dělalo LG jeden 32\" plazmový model,ale je to tak 3 roky zpátky.A zřejmě už je stejně rozhodnutý pro LED,předpokládám,že kvůli \"fantastickým\" údajům o spotřebě v letácích a masírce v médiích,protože obrazově je to celkem o ničem :D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak pokud ti jde o cenu tak zmíněné LG poskytuje ( pokud budeš srovnávat obdobně vybavené modely proti Samsungu ) prakticky stejný obraz za nižší cenu. Co se týká srovnání s Plasmou tak doporučuji méně povídat a více zkoušet. Mám doma LED LG a Plasmu Samsung a po dlouhém testování ( asi se budete smát, ale 14 dnů jsem měl 2 TV postavené vedle sebe :) a trvale zapnuté ) putovala plasma do ložnice na zeď a v obýváku zůstalo LG. Ano ještě před půl rokem bych se do krve rval za Plasmu ... :D.

[upravil dne 2/1/11 11:47 koblih69]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jinak pokud ti jde o cenu tak zmíněné LG poskytuje ( pokud budeš srovnávat obdobně vybavené modely proti Samsungu ) prakticky stejný obraz za nižší cenu. Co se týká srovnání s Plasmou tak doporučuji méně povídat a více zkoušet. Mám doma LED LG a Plasmu Samsung a po dlouhém testování ( asi se budete smát, ale 14 dnů jsem měl 2 TV postavené vedle sebe :) a trvale zapnuté ) putovala plasma do ložnice na zeď a v obýváku zůstalo LG. Ano ještě před půl rokem bych se do krve rval za Plasmu ... :D.

[upravil dne 2/1/11 11:47 koblih69]

jo jo chce to více porovnávat,plasma je plasma,přebarvené led na lcd to není na koukání:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku