Jump to content

Čeněk

Člen klubu
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

About Čeněk

 • ID člena
  4606
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 06/10/1974

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Lutín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tomu se říká plánované zastarávání výrobků. Krásně vysvětleno zde : http://www.youtube.com/watch?v=8W4V_4ZxBFg Jen hledím, co si výrobci dovolí a kecy o recyklaci jsou k smíchu. Celé video je o tom, jak se plánuje pokažení výrobku nebo nemožnost opravy aby bylo nutné koupit výrobek nový
 2. Já taky nemám avatar, dá se nějak dohledat ?? Já už ten obrázek bohužel nemám
 3. Pánové, mám z Lídlu oscilační brusku http://www.youtube.com/watch?v=woSS49x7xyw kupovanou minulý rok. Chci se zeptat, zda ji někdo nekupoval. Já ji použil jen jednou a hned přestala fungovat. Potřeboval bych vědět kolik v Lídlu stála - nemohu najít paragon na reklamaci a tak bych se podíval na platby kartou a doložil platbu z karty.
 4. Ahoj, moc prosím o historii a hlavně datu výroby P406 combi VIN VF38ERFRE81002936 Díky moc
 5. Já nespěchám, klidně počkám.
 6. Já mám zájem - závazná objednávka - dva kousky. Doufám, že mi někdo poradí jak to na kufru vyměnit Díky
 7. Je možné použít tento přerušovač, je určený pro led žárovky a proto není nutno dávat žádný odpor k led žárovce jako k normálnímu přerušovači. Nabízí to více firem, tady je např. http://aukro.cz/prerusovac-led-blinkru-i3151916336.html
 8. Prosím taky moc o radu do SZ . Díky
 9. Co jsem slyšel, tak opravy kondenzačních kotlů jdou do desetitisíců. Junkers máme doma a vůbec o něm nevím, naprosto bezproblémový. Tak mě ceny náhradních dílů naprosto nezajímají.
 10. Pokud má někdo zájem jak vyrábí solární elektrárna je tady odkaz: http://statistiky.sollaris.cz/index-1.php Je tam mnoho elektráren různého výkonu, po rozkliknutí je vidět aktuální výkon, denní - měsíční - roční výkon.
 11. Ono se taky jedná o to, že v zimě není slunce tak výkon toho panelu počítej tak okolo 0-10% . V tomto případě bude výkon minimální. O nějakém topení nemůže být ani řeč, co chceš výkonem max. 20Wattů vytopit? A pokud nechceš výkon 0% tak panel musíš chodit ometat od sněhu. Mám osobní skušenosti s fotovoltaickými elektrárnami.
 12. Ahoj, prosím, nemá někdo zkušenost s obnovou dat z vadného HDD. Počítač prostě nenaběhl a je vadný HDD. Já osel jsem si to nezazálohoval. Na internetu je hodně firem, které nabízejí obnovu dat - nemá s tím někdo nějakou zkušenost. Doporučte mi nějakou firmu. Díky za rady.
 13. Tak k té klávesnici. O víkendu jsem sundal středový panel a dostal se ke klávesnici. Moje klávesnice byla vymačkaná. Sehnal jsem klávesnici z 306 a z 406. Na boku těchto klávesnic je číslo a to se lišilo poslední číslicí od mé klávesnice. Moji klávesnici jsem při vyplém motoru odpojil a zapojil jako první klávesnici z 406. Otočil klíčkem naťukal můj kód staré klávesnice a okamžitě se auto odkódovalo a já nastartoval. Tak to bylo i s klávesnicí z 306. Takže kód je na jisto v ŘJ a né v klávesnici. Ani čísla z boku klávesnic nesouhlasila. Jen je potřeba sehnat klávesnici stejného vzhledu Díky všem
 14. Mám možnost mít tu klávesnici z druhého auta. Je možné ji bez problémů přehodit? Jaký potom bude kód, bude stejný nebo podle nové klávesnice? Má s tím někdo nějaké zkušenosti?
×
×
 • Create New...