Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů


Pe.Tr

Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů  

  1. 1. Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů

    • a) ano
      79
    • b) nevím
      12
    • c) ne
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

godzila.01: když úplně pominu emoční a rodinnou stránku fóra (a to nejde...), tak pochybuju, že zrovna já z Ostravy nakoupím od Tebe z Plzně levněji, rychleji a pohodlněji, než s kartičkou v Kelly ;)

Rychleji nejspíš ne:D Poštou při poslání obchodním balíkem to dojde nejdřív druhý den.... Pohodlněji, to je už věc jiná, pro někoho jo(nemusí někam chodit a ani nic řešit) a pro nekoho je pohodlnější tam zajít.... Levněji určitě, většinu položek se snažím mít nejlevnější na internetu a u spousty z nich se mi to i daří, jsou i věci kde to samozřejmě nejde, těch ale není zdaleka tolik.... :aut

Jak už jsem psal na začátku většina z lidí co platí, platí protože platit chce.... A valná většina lidí platit nechce a platit nebude, je to kus od kusu, ale u nás v republice naprostá klasika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

godzila.01 - u aut sa casto stava, napriklad jak u meho, ze na rovnaky ty a rocnik auta, se montovali ruzne dily ..

Napriklad brdzice na zadnu napravu sou bud Lucas, Bendix alebo Bosch Bendix ...

Kdyz prijedu do kelly, tak muzem koupit na zlavu vsechny 3, a pouziju iba ty, co tam pasuju, potom tam zvysne zanesem a penize my vrati ... Plus tam vedia na zivo poradit, a po predajni maju plno doplnkoveho sortimentu ... Tohle Eshopem proste nenahradis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HMMM Tož otázka či sa vyplatí členské???

Všetko už tu bolo napísane tak ja len potvrdím a pridám že vdaka foru som stretol veľa priatelov s ktorými si denno denne telefonujem navštevujeme sa celé rodiny a poriadame nezabudnutelné akcie. Vďaka fóru poznám ludí ako sú Pastorek, Durko, Gedu a kopec iných

Takže za toto jedno velké ĎAKUJEM

K zľavám využívam ich len občas, ved načo mám auto ktoré sa nekazý. :D:D:D:D:D:D:D

A ako písal pastorek bolo by zaujímave počuť nazory tej opačnej strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka dokumentace??To ani nevim :) ze bych si to dal taky od noveho roku jako placený?? :) jenze k cemu mi to bude kdyz mi za chvilku zakazou psat prispevky :D

Jakožto řádný člen máš na hlavní straně klubu mimo fórum) přístup do uzamčených sekcí, kde se najdou velice zajimavé informace. ;) Jestli ti někdo zakáže přístup na fórum? To záleží nejvíc na tobě samotném, jak budeš přemýšlet při psaní svých příspěvků a jak budeš zvládat emoce vůči příspěvkům ostatních členů na tvou adresu. Pro příklad si vem uživatele \"peugeot09\", ten si asi neuvědomoval, že když něco píše, tak musí dodržovat nějaké regule (čti pravidla fóra) a když je nebude dodržovat a bude ještě ke všemu urážet ostatní uživatele fóra, tak musí počítat s následky. ;)

Hlasoval som ano.

nedá sa vyčísliť čo som získal zaplatením členského: tie priatelstvá, zážitky , relax ....

Durko, nechci ti kazit iluze, ale chodí sem mnohem více neřádných členů než řádných, kteří jezdí na srazy také. Také získávají nové přátele, zážitky a relax. Jen je mezi tebou a nimi ten rozdíl, že oni rádi takovéto věci přijímají, ale na oplátku za to nic nedávají. Prostě to berou jako samozřejmost, která se dává zadarmo a oni nic nemusí. Srazy nejsou o tom, že jezdí pouze ti, co mají zaplacené řádné členství, ale někdo přispěje na dobrou věc a jiní se jen \"svezou na vlně\". :roll

Většina lidí to nejspíš nepovažuje za nutné... Na srazy nejezdí, díly koupí na internetu, nestahují žádné materiály ze stránek klubu... Většinu těch lidí si myslím to ani nenapadlo a nebo se jim to prostě platit nechce a chodí si sem jen pokecat......

Jak jsem psal výše, na srazy jezdí spousta neřádných členů, někteří jezdí i bez přihlášení v přihlašovadle na fóru a požívají všeho, co řádní členové (co se týká srazů - s výjimkou slev na poplatcích). Ano, nestahují třeba nic ze stránek klubu, ale nechodí si sem jen pokecat. Všichni čas od času potřebují nějakou radu ohledně auta nebo i jen radu v pokecu k čemukoliv, ale jsou sem s tím, že jim někdo poradí nebo i osobně pomůže a toto pravděpodobně berou jako samozřejmost a vsadím se, že nikdo z nich si nemyslí, že by měl za rady něco platit. Ano, za rady se platit nemusí, to je pravda, kdyby se za ně platilo, tak sem nejdou a poradí si sami a ti, kteří rádi poradí nebo pomohou, tak to taky nedělají kvůli zisku. Tady je to vše o tom, že přispíváme na chod nejen fóra, ale klubu jako celku a to je příspěvek na dobrou věc. Tohle si musí uvědomit všichni a ne jen řádní členové!!! Bez našich příspěvků by to tady nemohlo fungovat tak, jak to funguje. Beze sporu to takhle vyhovuje všem, včetně neřádných členů, kteří využívají zdarma to, co za ně zaplatí jiní, aby to fungovalo. Ale abysme nezašli moc daleko. Prostě je to zde zadarmo a kdo chce pomoci, ten pomůže a nebude řešit, na kolik se mu to vyplatí nebo kolik peněz se mu na výhodách řádného členství vrátí zpět.

Celkom by bol zaujímvý názor tých čo hlasovali nie. Je ich na klube väčšina a nik sa neozve? Zrejme ide predsedovi hlavne o nich.

Už v nadpise je \"Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů\" nepíše \"řádných členů\"

Ano, tak éby mě zajímal jejich názor, včetně těch, co hlasovali \"nevím\". Ale myslím, že jsem jejich postoje a názory vystihl v tomto svém příspěvku dostatečně. Pokud by to tak nebylo nebo bych někomu z nich ukřivdil, budu se těšit na proti-komentáře z jejich strany a jim se i omluvím, že jsem je křivě nařkl. Pokud jsem je vystihl správně, tak ať mlčí navždy. \"Howgh\", domluvil jsem.

Ještě jsem nedomluvil. :D Já jsem hlasoval ANO, už platím řádné členství nějakou dobu (3 roky) a budu platit i nadále. Neplatím sice od prvopočátku, co jsem zde na fóru, ale netrvalo mi to dlouho si uvědomit, že si tento klub zaslouží ten symbolický příspěvek na to, aby fungoval. Dal mi toho také mnoho, ani nebudu rozepisovat, co všechno to bylo, ale dal. Jsem zda mezi vámi rád a na srazech se jen potvrdí, že jsme tady skvělá parta lidí a rád přispěji, aby to tak fungovalo co nejdéle. Je tady i dost členů, kteří ani Peugeota nemají nebo třeba nemají ani auto, ale chodí sem, protože to tady mají rádi a rádi jezdí i na srazy a věřím, že ani jim nedělá problém přispět na dobrou věc, aniž by počítali, co jim to přinese za výhody. Toť asi tak v kostce vše, co jsem chtěl k tématu říci.

Kdo to dočetl až sem, tak je borec a zaslouží si mé uznání. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po precitani tochto vlakna uz som sa plne rozhodol ze taky podporym dobru vec a zaplatim clenske na rok 2011 pretoze toto forum mi uz vela dalo a to som regist.iba 3mesiace hlavne dobrych rad ktore som aj vyuzil ---takze ze za mna taki ANO

a Este jedno velike diki vsetkym skvelym ludom co nastevuju toto forum a su ochotny kedy kolkvek poradit a pomoct aj nam laikom :super:super

ZELAM VSETKYM PEUGEOTAKOM STASNE A VESELVE:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem soušasně s registrací do klubu poslal i příspěvek a budu v tom i pokračovat. Pro dobrou věc se to vyplatí bez ohledu na nějaké slevy v AK a pod. Stejně jsem je snad kromě srazů nevyužil.

Poděkování patří především organizátorům, kteří tento klub a forum udržují.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo jsem úplná lama najdu někde kolik mam slevu v autokelly (ted sem teprve zjistil že něco takovýho existuje) a zrovna mi odešla autobaterka:bojim dík

Nenajdes muzes si tam zkusit zavolat nebo tam proste zajit a zeptat se u konkretniho produktu :) Ja tam ale zatim na vse a vzdy mel mezi 15-45% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...