vendelinek Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Předpokládám,že dneska už má každá domácnost fritovací hrnec.Chtěl bych napsat ježíškovi aby nám koupil novej,jelikož už náš má za sebou pár let(asi tak 7 let) odpracovanejch. Můj dotaz je asi takovej,jakou máte značku,jakej objem a jak jste spokojeni. Doma jsme se shodli,že by měl bejt menší asi tak na 1.5l vysokej,hlubokej,rozkládací,aby se nechala vyndavat vanička i síto kvuli dobré údržbě a na co si dát pozor při výběru Děkuji za názory cenu bych si představoval do 3000kč [upravil dne 27.11.2010 19:30 vendi.stejskal] Citovat
koblih69 Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Máme tudle ETU : http://eta.cz/elektricke-fritezy/nerezova-friteza-fritin-eta-117190000 je praktická tím čvercovým půdorysem. Dobře se udržuje, nezabírá tolik místa a funguje velmi dobře. Jediné co bych vytknul je, že se poměrně brzy otřely nápisy na termostatu. Citovat
Haryk Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 máme dva, značka Bravo a nepoužíváme ani jeden,přitom jsou také dobré,hranolky děláme v troubě a řízky taky Citovat
ozzy56 Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Tefal Versalio http://www.zbozi.cz/p324029-tefal-versalio/?q=tefal%20versalio&sId=EWpA-THwwDQWxi7lpNop&r=hint&thru=&productName=TEFAL%20Versalio dá se v něm dělat všechno, dusit, smažit, vařit,fritovat..., a jde rozložit, umýt a složit... [upravil dne 27/11/10 20:54 ozzy56] Citovat
vendelinek Odesláno 27. listopad 2010 Autor Odesláno 27. listopad 2010 teďka na něho zrovinka koukám http://www.mall.cz/fritovaci-hrnce/tefal-fr-402330-versalio-de-lux#utm_source=sklik&utm_medium=ppc&utm_term=maledomacispotrebice-produktykuchyne-tefal-fr-402330-versalio-de-lux Citovat
Péťa Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Bráchovi jsme jako svatební dar koupili tenhle: http://www.elektro-kuchyne.cz/fritovaci-hrnec-delonghi-f-895 - je super, hledej něco podobného Otočný koš je výborná věc... Edit: Třeba tenhle: http://www.elektro-kuchyne.cz/fritovaci-hrnec-fritovaci-hrnec-delonghi-f18233 [upravil dne 27.11.2010 21:24 Peta] Citovat
Medvěd Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 http://www.mall.cz/fritovaci-hrnce/tefal-fr-402330-versalio-de-lux?v=363647 - máme doma a spokojenost, dá se v něm i normálně vařit. Co se friťáku týče, hodně zajímavý mi přijde http://www.mall.cz/fritovaci-hrnce/tefal-fz-700038-actifry?v=382323, hlavně kvůli minimálnímu množství oleje [upravil dne 27/11/2010 21:25 Medvěd] Citovat
Péťa Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Méďo, jenže v tom neuděláš řízky. Původně jsem si ho chtěl koupit, ale v recenzích jsem narazil na to omezení... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Upozorňuji na TEFAL VERSALIO de LUX. dvě reklamace ihned po koupi, loupal se teflon, vždy hrnec vyměnili a znova. potom po 2letech a 2 měsících odešlo těleso, je zalisované v nádobě, takže jedině koupit novou nadobu za 1200,- tak jsem koupil v Kauflandu brnec za 900,- a Versalio naštvanej hodil do kontejneru, až hrnec z Kauflandu udělá pápá tak mi tam vratěj penize a vezmu si tam jinej. Že nekecám Bubliny na teflonu [upravil dne 27/11/10 21:46 Radek Hurvajz] Citovat
vendelinek Odesláno 27. listopad 2010 Autor Odesláno 27. listopad 2010 Radku ,tak tedka si mě opravdu dostal,už jsem byl přesvědčenej,že ho objednám,tak tedka si mi nasadil brouka do hlavy předpokládám,že si měl ten prosklenej a ten je asi stejnej jako tendle ten s neprůhlednou poklicí http://www.mall.cz/fritovaci-hrnce/tefal-fa-401330-versalio-1000 jinak jsem ho našel ještě tady tam v tom Mallu už ho nemaji http://www.kamennyobchod.cz/friteza-tefal-fr-402330-versalio-de-luxe.html [upravil dne 27.11.2010 21:54 vendi.stejskal] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Nedělej to, maji to dobře spočitaný, za ty prachy na dva roky a dost, ten poslední už se teda neloupal, ale chcípnul Jo měl jsem skleněnej, ale jsou stejný, jen ten starší je o trochu menší Mame podobnou tehle - http://www.obchodni-dum.cz/friteza-eta-1171-90000-nerez/z45463/ Je taky na 3 litry a hlavně má 2KW, přitom Versalio jen 1,6Kw a ted mo přijde že všechno je nějak lepší z tyhle fritézy, jestli to není tim příkonem, olej se po přidání hranolek rychleji ohřeje na svou teplotu. [upravil dne 27/11/10 21:56 Radek Hurvajz] Citovat
olda Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Máme hrnce tefal ingenio a teflon je všech v čudu,nikdy jsme nešáhli do hrnců ničim železnym,jen plastové vařečky. Citovat
vendelinek Odesláno 28. listopad 2010 Autor Odesláno 28. listopad 2010 Radku a jak je to s tim olejem,to je jako spirála zalitá olejem?nedovedu si to představit ,nemáš náhodou nějaký foto ,jak to ve vnitř vypadá jinak koukal jsem na tendle ten co si dal odkaz a docela se mi zdá dobrej,akorát má docela dost velkej objem 3 litry oleje [upravil dne 28.11.2010 11:30 vendi.stejskal] Citovat
Péťa Odesláno 28. listopad 2010 Odesláno 28. listopad 2010 Vendi, znova se připomínám http://www.elektro-kuchyne.cz/fritovaci-hrnec-fritovaci-hrnec-delonghi-f18233 - cena platí do 28.11., tedy dnes Citovat
vendelinek Odesláno 28. listopad 2010 Autor Odesláno 28. listopad 2010 prohlídnu a ještě mi řekni,nebo napiš,jak je to s tim nakláněnim a s tim olejem,to se tam může dát a nemusí? a jak to peče?,předpokládám,že ho máš doma teda vám povim,to je ale dilema,v každym případě nechci koupit něco ,čeho bych za dva roky litoval Citovat
Péťa Odesláno 28. listopad 2010 Odesláno 28. listopad 2010 Doma ho nemám, kupoval jsem ho jako svatební dar bráchovi. Zkusím se ho zeptat... Citovat
vendelinek Odesláno 28. listopad 2010 Autor Odesláno 28. listopad 2010 projel sem ho a nikde sem nenašel na kolik litrů oleje vlastně je:myslim a jak se snim zachází,manipulace,a ten brácha je u tebe doma?sem nataženej jako struna a chtěl bych to vědět hned:D. a nějaký foto jak to vypadá vevnitř? [upravil dne 28.11.2010 12:10 vendi.stejskal] Citovat
Péťa Odesláno 28. listopad 2010 Odesláno 28. listopad 2010 Ne, už jsme velcí kluci a bydlíme každý sám Napsal jsem mu mail... Tady: http://www.obchody24.info/navody/bile-zbozi/15538.pdf je návod na obsluhu podobného modelu. Tam určitě najdeš vše, co potřebuješ... Tak brácha byl s hodnocením rychlý: Manželka je strašně spokojená a to je už co říct [upravil dne 28.11.2010 12:22 Peta] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. listopad 2010 Odesláno 28. listopad 2010 No hele více oleje více tepelná stabilita, navíc stejně tam nasypeš hranolky tak pro dva lidi, v tom Versaliu jsme dělali všechno nadvakrát. Jinak fotku mám jen zevnitř, ale je to ploché dno, spirala je zespodu zalisovaná do hlinikového lůžka, je v kruhu. [upravil dne 28/11/10 14:00 Radek Hurvajz] Citovat
vendelinek Odesláno 28. listopad 2010 Autor Odesláno 28. listopad 2010 Takže děkuji všem za tipy a rady,máme tedka dilema který a jaký ,v každym případě tydlenty dva typy budu sledovat,kupovat a objednávat dneska ještě nebudu,zítra budu dlouho v rachotě a tak v úterý projdeme s maminou město a budem se ještě rozhlížet v prodejnách.Pokud tady u nás nic vhodnýho nenajdeme,tak vyrazíme do prič jinýho města,když nic neobjevíme ,pak teprve se rozhodneme, který z těchto objednáme.Až bude vybráno a nakoupíno,určitě dám vědít. Díky všem za rady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.