Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Promiň, ale já jinak na lidskou hloupost reagovat neumím...  :papa

1. To seš na tom docela blbě.

2. Aspoň by bylo fajn říct, co se Ti na tom zdá teda hloupýho a proč, když jen napadáš. Takhle jen plácáš a kopeš kolem sebe do ostatních, kteří se snaží diskutovat věcně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, je to české forum, bude prostě česky. už to neřešte...

tak tak nevím proč by jsme se měli přizpůsobovat.....už vidím braťia Slováky jak nám na SK forum mění datum na únor , březen atd. nenechte se vysmát

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edison: mě si včera psal cituji: To bych od Tebe nečekal... To není příliš konstruktivní odpověď, Přemku... :-/

a dnes tu píšeš o držení tlamy.......nějak si protiřečíš ne???

 

 

Už sis dal tu ledovou sprchu...? Asi ne co?

 

 

Víš co? Nekritizuj... počítej do deseti, pak napiš něco konsruktivního a když oponuješ, tak taky dolož. Jinak drž raději tlamu, protože jen napadáš.

Všimni si, Přemku, na co ta moje reakce je. To si fak nemyslím, že si protiřečím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. To seš na tom docela blbě.

2. Aspoň by bylo fajn říct, co se Ti na tom zdá teda hloupýho a proč, když jen napadáš. Takhle jen plácáš a kopeš kolem sebe do ostatních, kteří se snaží diskutovat věcně.

Nezlob se na mě, ale diskuze o změně data kvůli slovákům a měně v inzerci není rozhodně věcná, je to nesmyslná diskuze, která není hodná většině rozumných lidí zde na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ukaž kde diskutuji o změně datumu? Tím spíše kvůli slovákům?? Ani jednou jsem toto nepodpořil. Jen jsem se vyjádřil k možným formátům datumu. Ani jsem nepodporoval jakoukoli změnu formátu kvůli nikomu. Dokone jsem jasně napsal, že slovní je pro mě přijatelnější... Tak to je příklad Tvého kopání kolem sebe. Jak vidno, dokonce bez znalosti okolností. To je opravdu hodné tak leda Tebe. Kecat do něčeho, aniž bys věděl o co jde a navíc obviňovat nesmyslně druhé.

 

A co se týče možnosti zadat cenu v EUR jsem taky nepsal nic o slovácích. Jen mi to nepřišlo jakkoli škodlivé ani složité.

 

Tys k tomu nenapsal nic, krom napadání... Tak se nad sebou zamysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, format data je zpět, bohužel se nam rozhodilo nastavení kvuli delce u jednotlivých polí u mobilního skinu a nasledně nam kolidovalo nastavení s nastavením data ve foru, na mistech kde je datum budou mezery a musely by se upravovat šablony zobrazení...., takže čtěte to co máte. Překlad mužeme někde vystavit pokud si to někdo napiše a pošle.

 

Hurrááá, dreimal Hoch! Prosřetelnos zvítězila a od tetka uš jen a pouse Šeski :D

 

Jen dejte bacha, komu ty zdrojáky dáte, dneska se krade všecko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slovensko překlad jen maruščinejch měsíčků :D

 

ps: to s tou pomlčkou jsi napsal skvěle.... Místo toho aby byli rádi, že tu můžou plkat o všem možným i nemožným si budou vymýšlet formáty datumů :(

 

úplně vidím, jak bych si na emerickým foru stěžoval na datum, že mají MM DD YYYY a že to chci změnit, protože tomu nerozumím.... První odpověď od moda by byla, abych se vrátil do školy a druhá by bylo ovocíčko :)

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo když ti napíšu, že jsem ti v březnu nabízel něco zadarmo , věřím že do pul minuty to najdeš :D

 

Peter - ano, asi ako s členským :D

 

Keď bolo treba vyberať peniaze, tak zrazu sa vedel spraviť účet aj pre SK platiacich, nech to majú jednoduché :D To sa vtedy Slovákom prispôsobiť dalo že ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam si z toho srandu. Ale evidentne na tom stoji svet. Stim členským jsem čekal ze se nekdo ozve. Nekdo to tady slovakum krute posral tak nevim cemu se ted jako divis. A ze tu nekdo nekoho haze do jednoho pytle? Mozna jo ale vedle je to uplne stejne. Slovensko si tady proste uz jen tak nevrzne, smirte se s tim. Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se té "neschopnosti" programátora ani za mák nedivím, vzhledem k tomu, že celý tenhle opičinec dělal zadarmo, zabíjet čas dalším zadarmo předělávám pí*ovin a úpravami formátování jen kvůli tomu, že pár lidí "ani náhodou" nebude hledat význam by mě taky ani nehlo. Můžeš to zadarmo udělat místo něj, místo těch kydů o neschopnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...