Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Ano vidím. OK. A tedy se ptám co je na tom příspěvku závadného, že si vysloužil výstrahu. Snad to, že bráním zavržení celého projektu nových stránek prostým palcem dolů bez jakéhokoliv zdůvodnění?

Prosím vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééééééé, to je jen ukázka aby jsi to viděl jak to vypadá v praxi, nic zavadnýho v něm není;)

Navic až bude ostrá verze ta tyhle věci a nastavení se do ní nepřenesou, pojedeme s čistým štítem, ted to máme k vyzkoušení, tak se testuje kde co;)

[upravil dne 24/6/14 20:50 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsem nepochopil.

Nicméně výstraha se tam objevila - asi něčí dotčené ego. Dále neřeším.

Chybí mi ale odpověď či reakce na předchozí dotaz a současně i návrh. Jak dlouho budeme držet dvě fora, tady jak dlouho budeme ještě testovat?

http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chybějící-funkce-návrhy-na-zlepšení-a-jiné-přípomínky/page-3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím všetkých. Mám otázku. Vzhľadom k tomu, že tu chodí a prispieva aj Slovač, teraz po novom máme asi viacerí problém s dátumom pridaných príspevkov. Veľa z nás nepozná a nevie čo je to napríklad srpen, září atď... Skoro vo všetkých civilizovaných krajinách je január, február, marec ... len vy češi musíte byť výnimka :)


Nedá sa urobiť kompromis a vrátiť sa k pôvodnému označeniu ako na starej stránke, čiže formát 1.1.1900 ?


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravím všetkých. Mám otázku. Vzhľadom k tomu, že tu chodí a prispieva aj Slovač, teraz po novom máme asi viacerí problém s dátumom pridaných príspevkov. Veľa z nás nepozná a nevie čo je to napríklad srpen, září atď... Skoro vo všetkých civilizovaných krajinách je január, február, marec ... len vy češi musíte byť výnimka :)

Nedá sa urobiť kompromis a vrátiť sa k pôvodnému označeniu ako na starej stránke, čiže formát 1.1.1900 ?

 

 

 

Jsi na českém webu, datumy jsou a budou v českém formátu. Na tom není nic nepochopitelného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravím všetkých. Mám otázku. Vzhľadom k tomu, že tu chodí a prispieva aj Slovač, teraz po novom máme asi viacerí problém s dátumom pridaných príspevkov. Veľa z nás nepozná a nevie čo je to napríklad srpen, září atď... Skoro vo všetkých civilizovaných krajinách je január, február, marec ... len vy češi musíte byť výnimka :)

Nedá sa urobiť kompromis a vrátiť sa k pôvodnému označeniu ako na starej stránke, čiže formát 1.1.1900 ?

 

Tak si říkám zda třeba Japonci jsou "Necivilizovaní barbaři"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravím všetkých. Mám otázku. Vzhľadom k tomu, že tu chodí a prispieva aj Slovač, teraz po novom máme asi viacerí problém s dátumom pridaných príspevkov. Veľa z nás nepozná a nevie čo je to napríklad srpen, září atď... Skoro vo všetkých civilizovaných krajinách je január, február, marec ... len vy češi musíte byť výnimka :)

 

 

Tak toto už je na mě teda moc :bojim  :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...