Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Jedu si takhle domu, do kopečka, najednou uprostřed křižovatky stojí fiat a u něj cyklista a vykecává, lehce zatroubim, on taky zatroubí a cyklista se chytne okýnka a vesele jedou do kopce, tak 40km/h, v pravotočivé zatáčce se zadní kolo jizdniho kola skoro dotykalo zadního kola auta, už jsem ho viděl na zemi, pak auto přibrzdilo, cyklista se zamotal že skoro spadnul. Po předjettí a zaparkování u domu jsem viděl toto auto jak jede dále, cyklista sedí v autě a kolo držící z okénka vede podle auta:myslim

Jsou ty lidi dneska normální, měl jsem chuť mu nafackovat:bacha

post-6656-14109612724458_thumb.jpg

Odesláno

No tak ludia su všeliaky a neoplatí s arozčulovať.

Ak stretneš takehoto pasienta tak treba odstavit auto dat kávu cigáro a počkat pokial nieje preč

Odesláno
no to mam taky nafocený, na stejný silnici, možna jsi to viděl ode mě

Asi tady maj někde hnízdo:D

[upravil dne 12/9/10 od Radek Hurvajz]

Nene, to jsem viděl ve skutečnosti. A ten praporek na laně měl červenej jako trenýrky.

Odesláno

To je na samostatnou sekci.. Nebo selekci? :-D Zastavit a zabít na místě. Stejně by to vypadalo jako nehoda... V německu si ve 100 km/h zase v klidu řidiči čtou noviny rozložený na volantu. Viděl jsem to už několikrát...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...