Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Jedu si takhle domu, do kopečka, najednou uprostřed křižovatky stojí fiat a u něj cyklista a vykecává, lehce zatroubim, on taky zatroubí a cyklista se chytne okýnka a vesele jedou do kopce, tak 40km/h, v pravotočivé zatáčce se zadní kolo jizdniho kola skoro dotykalo zadního kola auta, už jsem ho viděl na zemi, pak auto přibrzdilo, cyklista se zamotal že skoro spadnul. Po předjettí a zaparkování u domu jsem viděl toto auto jak jede dále, cyklista sedí v autě a kolo držící z okénka vede podle auta:myslim Jsou ty lidi dneska normální, měl jsem chuť mu nafackovat:bacha Citovat
Péťa Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Kdo by taky na Dobrošov šlapal Doufám, že ta sedačka byla prázdná... Citovat
kaper Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 No tak ludia su všeliaky a neoplatí s arozčulovať. Ak stretneš takehoto pasienta tak treba odstavit auto dat kávu cigáro a počkat pokial nieje preč Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 No sedačka byla prázdná, kdyby nebyla tak by fakt jednu dostal Citovat
peugeot09 Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Přirozená selekce to vyřeší, jen lituju předem toho řidiče, který cyklistu (až se někdy svalí na zem) přejede. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 No nemuseli by se ale selektovat přímo přede mnou teda:bojim Citovat
Benžík Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Viděl jsem lepšího kaskadéra, měl kolo za řidítka přivázaný tažnym lanem k závěsu auta, i ten červenej praporek tam měl. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 no to mam taky nafocený, na stejný silnici, možna jsi to viděl ode mě Asi tady maj někde hnízdo:D [upravil dne 12/9/10 od Radek Hurvajz] Citovat
Medvěd Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Asi potřeboval trošku zvednout adrenalin, ne??? Citovat
satan1984 Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Radek a hrat sa s fotakom pocas jazdy nie je nebezpecne? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 Ja si nehrál:aut Ale zdokumentovat se to muselo. Ale rozhodně miň nebezpečný než to co provaděl ten přede mnou Citovat
Benžík Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 no to mam taky nafocený, na stejný silnici, možna jsi to viděl ode mě Asi tady maj někde hnízdo:D [upravil dne 12/9/10 od Radek Hurvajz] Nene, to jsem viděl ve skutečnosti. A ten praporek na laně měl červenej jako trenýrky. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 No tak to se asi někde museli nakazit, jinak to není možný Citovat
Haryk Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 jo kaskadéři,u nás ještě stará oktávka ,jel trhat jablka a z okýnka držel 5metrovej žebřík,jak dojel nevím -radši. Citovat
Edison Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 To je na samostatnou sekci.. Nebo selekci? :-D Zastavit a zabít na místě. Stejně by to vypadalo jako nehoda... V německu si ve 100 km/h zase v klidu řidiči čtou noviny rozložený na volantu. Viděl jsem to už několikrát... Citovat
Fusion Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 A čůrají do pet flašek aby nemuseli zastavit Citovat
godzila.01 Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 No to sem viděl i jinou potřebu konanou za jízdy (cca 120km/hod) z okýnka osobáku.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.