Trundik Odesláno 23. říjen 2004 Odesláno 23. říjen 2004 Nazdárek fšichni, tak se dívám, že práglisti se chystají na svůj další minisrázek, tak to bychom se neměli nechat zahanbit. Co vy na to? Napište Vaše názory a ev. termín. [Editován dne 23/10/04 Trundik] Citovat
jiri.wolf Odesláno 24. říjen 2004 Odesláno 24. říjen 2004 Pokud to bude v týdnu tak se určitě dostavím. Ale asi zase šalinou. Citovat
Gotrek Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Pokud mi to nebude s ničím kolidovat a budu mít čas, tak nevidím důvod nepřijet... Citovat
Ladis Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 OKi, super, Jsem za. Teda mimo každé po. a st. to se mořím do večera angličtinou na kurzu .... Citovat
rudolf Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Já sem taky pro, páč posledně mě to nevyšlo. Taky bych to viděl někdy přes týden. A? nahodíme konečně ňáké datum co takhle úterý 2.11 nebo čtvrtek 4.11? Citovat
-mArA- Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Jasne ze se nenechame zahanbit! ut + ct by slo, po+st podobne jak Ladis se morim, tam tedy ne. Jinak, nechaval jsem si u jednoho servisu v Brne, ktery se specializuje na Peugeoty a Citroeny menit rozvody a zvednout zadek. Mam to dnes cerstve, uvidime co to udela dal. -mArA- Citovat
Trundik Odesláno 25. říjen 2004 Autor Odesláno 25. říjen 2004 Já bych byl pro ten čtvrtek. Co tedy 4. 11. 2004 ve stejnou dobu a na stejném místě? Citovat
jiri.wolf Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Tak tento čtvrtek mám zrovna labiny do 19:00 (jsou jednou za 14 dní):mad: No ale i kdybych tam měl dorazit ve 20:30 a posedět s váma by? jen 15 minut, tak tam přijedu. Tuhle společnost si nemůžu nechat ujít. Citovat
Tazman Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Pražáci nejsou žadný másla, ale nebt Mědi tak nevím jak by to fungovalo. PS: Veliké díky Mědvědovi z brtníků:cool: Citovat
Fusion Odesláno 26. říjen 2004 Odesláno 26. říjen 2004 4. mám narozeniny tak asi budu indisponován... minimáně neschopen umění řidičovo Citovat
Gotrek Odesláno 26. říjen 2004 Odesláno 26. říjen 2004 4.11. by mohlo vyhovovat, ale máme tu mít nějakou firmu na zkoumání firemní kultury a nevím na kolik se to může protáhnout. Budu se snažit přijet na pátou na Prigl, alespoň vám ukážu nové bebí co má můj Mazlík. Nějaký idiot do mě couvl na parkovišti a pochroumal mi dveře... Citovat
zoby Odesláno 26. říjen 2004 Odesláno 26. říjen 2004 ok přijedu stejným přibližovadlem jako Jirka Wolf:( Citovat
Marek206 Odesláno 1. listopad 2004 Odesláno 1. listopad 2004 Bych to snad taky tentokrát zvládnul... A snad i do hospůdky bych zašel Citovat
jiri.wolf Odesláno 2. listopad 2004 Odesláno 2. listopad 2004 když tam na mě počkáš, tak si dám taky - nepodaří se mi dorazit dřív než 19:45 Citovat
Medvěd Odesláno 5. listopad 2004 Odesláno 5. listopad 2004 Přijel jsem, viděl jsem, dobře jsem se nadlábnul i pobavil, prostě docela príma večer (díky za něj, Brňáci - co žijete v zatáčce mezi Prahou a Vídní ). ;););) I cesta po D1 jako zázrakem bez karambolů, takže ve 22,45už jsem byl doma. Citovat
Gotrek Odesláno 9. listopad 2004 Odesláno 9. listopad 2004 Omlouvám se, že jsem nedorazil, ale stalo se to co jsem nechtěl by? jsem to trošku předpokládal. Strašil jsem v práci až do 19:00.. Citovat
Trundik Odesláno 9. listopad 2004 Autor Odesláno 9. listopad 2004 Gotrek: tak tos mohl být v 19.35 na Priglu ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.