Diesel125 Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Pánové máte nějaký osvědčený kontakt na někoho kdo prodává použitý náhradní díly, nebo rozprodává vrak, či má přímo vrakoviště na ty naše popeluše? Sháním nějaký drobnosti a přesto že na netu je toho hafo, moc lidí mi ani neodpovědělo, nebo neví co by za to chtěli. Díkec. Citovat
adraj Odesláno 19. duben 2010 Odesláno 19. duben 2010 napiš odkud jsi. Sháněl jsem blatník a na vrakovišti si řekli víc než za kolik jsem ho koupil v Kelly se slevou. Jinak tady máš pár adres http://www.auto-trejbal.cz/eshop/index.php?vyrobce=&id=e-shop/peugeot/806&hledej=&akt_str=1 http://peugeot-vojkov.o1.cz/index.php?id=4102 http://www.autoland.cz/FIAT/ Citovat
WES Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Na place mi stoji 806 2,0 po havárce. Teď mám Ulysse-a a chudáka 806 postupně rozebírám a používám na součastky. Napiš co konkrétně sháníš. Citovat
didiulysse Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 zdravím, já sháním servomotor zámku do dveří řidiče [upravil dne 11/5/10 didiulysse] Citovat
didiulysse Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 a z druhé strany [upravil dne 11/5/10 didiulysse] Citovat
SonX Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 Mám na predaj komplet el šíber s 806, holo motor rv. 96 (2.0 i ) cca 200 tis km. komplet zadne dvere a dalsie ak dakto dačo zhána nech napise uvidime ci mam [upravil dne 22/7/10 SonX] Citovat
alvinlee Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 Nechci zakládat nové téma kvůli prkotině, tak to zkusim takhle. Koupil jsem Ulysse a na předních sedačkách nemám loketní opěrky. Ptal jsem se na vrakovišti v Českých Budějovicích, ale tam mi je prodaj jen se sadačkama za 2000,- za kus. Neměli byste náhodou někdo jeden pár? Interiér mám šedý, ale barva je až to poslední. Díky. Citovat
radekbambus Odesláno 13. červen 2013 Odesláno 13. červen 2013 Zdar, jestli někdo sháníte nějaký díly, tak pisněte. Mám Fiat Ulysse 2,0i r.v. 97 na díly. Sedačky, kola, přední světla, přední nárazník, výfuk a 5. dveře už nejsou Morava - okr. Šumperk [upravil dne 13/6/13 15:31 od radekbambus] Citovat
Hafity Odesláno 13. červen 2013 Odesláno 13. červen 2013 Jak jsou na tom vnější lišty stahovacích oken? A manžeta řadící páky? Citovat
dusan2 Odesláno 14. červen 2013 Odesláno 14. červen 2013 Ahoj ? Zhanam sedadlo druha rada stred ( uzke) s polohovatelnym operadlom. Citovat
dusan2 Odesláno 14. červen 2013 Odesláno 14. červen 2013 Neprodejné-popraskané Manzetu som kupil v Pl novu zhruba za 10 eur plus posta. Citovat
radekbambus Odesláno 14. červen 2013 Odesláno 14. červen 2013 Viz. víše: sedačky jsou prodané, všechny Citovat
radekbambus Odesláno 23. červen 2013 Odesláno 23. červen 2013 A už není ani motor a převodovka Citovat
_luky_ Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Vím, že je to trochu z ruky, ale v sobotu jsem byl v Belgii na jednom fajn vrakovišti. viz http://hubert.be/ Docela jsem koukal, jak to taky lze dělat. Všechno je pod střechou, prodává i bouraná auta k opravě. Všechno pěkně srovnané, roztříděné, podlaha uklizená. My jsme od něj kupovali ovce, tedy osobní zkušenost s nákupem aut u něj nemám. Citovat
Brajara Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Vím, že je to trochu z ruky, ale v sobotu jsem byl v Belgii na jednom fajn vrakovišti. viz http://hubert.be/ Docela jsem koukal, jak to taky lze dělat. Všechno je pod střechou, prodává i bouraná auta k opravě. Všechno pěkně srovnané, roztříděné, podlaha uklizená. My jsme od něj kupovali ovce, tedy osobní zkušenost s nákupem aut u něj nemám. Moc hezký. Ale žádnou 806 jsem tam neviděl. Samý novější stroje. Citovat
strycek2 Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 servus, nemá tu niekto náhodou v slušnom stave lanko, ktoré po otvorení nádrže zablokuje ľavé zadné dvere? díkes Citovat
roman74 Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 poslal som ti mailom fotky,potrebujem vonkajšiu klučku dvere za šoferom,ak bude dobra cena tak aj obe,dik Citovat
Josef opava Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Nabízím manžetu řadící páky vlastní výroby - ušitá z koženky, barva béžová - slonovinová kost, s logem Lancia - je to pro oživení interiéru, příp. na výměnu za poškozenou originální. Viz foto, cenu nabídněte. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.