Guest StibTo Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Košení ? Asi ostravština ... já tedy říkám posekat trávu -> sečení, když už. No ale taky už se na to budu muset vrhnout příští víkend samozřejmě pokud počasí dovolí Citovat
KingSpade Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Kosa > kosit > kosení = košení [Edited on 21/4/13 23:22 by KingSpade] Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Jo takhle na Morave se jeste kosi kosou ? Jsem nevedel no tak pardon Citovat
odee Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 To StibTo: na Moravě se kosí jedině kosou, kosit sekačkou jde leda v Praze:P A nebo potom na Slovensku, ale tam se to dá pochopit, bo tam nemají sekačky, ale kosačky:D Citovat
miroja Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Tak u nas este daky tyzden potrva, nez bude co kosit. Nad rodnou obcou je este zjazdovka plna snehu... Citovat
Bigbadjohn Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 No já nevím co blázníte, tráva se kosí jen jednou, pak ještě otava a je to A pokud se to pak má použít jako podestýlka pro koně tak se to kosí až na podzim. No a teď vážně, u nás se to teprve začíná probouzet, ale starou trávu a mech jsem už taky vzal, ale mám na to takový speciální ruční hrábě. A startovat nic nemusím, sekačku mám elektrickou, trochu pakárna s kabelem, ale jinak bezúdržbové, tišší než benzín a nesmrdí to. Na tu moji zahrádku 800 metrů je to ideální. Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 jak mam ze sekacky dostatolej po lonsky sezone? Nenasel jsemzadnej vypustak....... na travu zatim kaslu, moje sekacka predhroupe travu do pul metru Citovat
Cinicman Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Striekačka s akvaristickou hadičkou a vyťahujem... [upravil dne 4/22/2013 11:52 od Cinicman] Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 nokurva, to je ale system, asi mam obdobny Citovat
Milan+ Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Pořádně ji prohlédni odspoda,ale jináč opravdu odsávačkou,prodávají se na to takový větší. Citovat
Péťa Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Já tam taky vypoušťák nemám. Můžu se podívat do manuálu, ale kdo by ho četl Osobně před výměnou vždycky vyjezdím benzín a pak sekačku normálně otočím vzhůru kolečkama Citovat
NutT Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Ja včera taky stříhal :-D bylo to bezva po tej dlouhé zimě ale já sekam tu naši zahradu 3hodiny což je v létě kdy se seka každý týden peknej zrout času :-) [upravil dne 23/4/13 02:40 od NutT] [upravil dne 23/4/13 02:42 od NutT] Citovat
odee Odesláno 25. duben 2013 Odesláno 25. duben 2013 Tak už to mám letos taky poprvé za sebou. Máme posekáno, provzdušněno, podseto a budeme koukat, jestli z toho něco bude:-) Citovat
P607Olda Odesláno 25. duben 2013 Odesláno 25. duben 2013 Taky. Vzal jsem to na 40 mm, abych ty rostlinky moc neponičil. Citovat
Jeny Odesláno 25. duben 2013 Odesláno 25. duben 2013 taky mam po dnešku konečně posekáno, ale vzal jsem to tak na 20mm:D zejtra ještě provzdušnim, za týden postříkam bofixem a potom to ještě musim někdy pohnojit:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. duben 2013 Odesláno 25. duben 2013 tak mi paní prodávající oznámila že už tam na mne čeká vysoká travička...kua ja nemám koupenej ani srp ještě Citovat
Péťa Odesláno 13. březen 2014 Odesláno 13. březen 2014 Dnes jsem nastartoval sekačku Odpoledne jsem vertikutátorem pojezdil nerozkopaný zbytek zahrady a tak jsem pak musel sekačkou posbírat sajrajt. Citovat
Péťa Odesláno 10. duben 2015 Odesláno 10. duben 2015 Dnes první vyjížďka Koukám, že jsem měsíc pozadu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.