secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: dolly1010 Ty vole! Podle SPZky uděláš rodokmen :D Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Je to taaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!! Už mi napsala email a tentokrát už je to fakt ona!!!!! Ale moc pozitivní to neni. \"...Velice si cením Vašeho zájmu, který mě potešil. Jsem teď ale bohužel velice zaneprázněna prací a psaním bakalářky. Vlastně ani nevím, za jakým účelem jste se mě snažil sehnat, ale už by byl jakýkoli, tak se obávám, že Vám bych Vám nemohla vyhovět....\" nevim proč by mi nemohla vyhovět, vždyť se tam na mě pořád tak usmívala :-( Já jsem byl teda oblečenej dost extravagantně, měl jsem oblek s růžovou kravatou a kabát do půlky lejtek, tak jestli myslí tohle, nebo jestli jsem jí nezaujal??? Asi je konec přátelé. [upravil dne 5.4.2010 secouver] Citovat
nikol Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Tak ti bude muset stačit ta co ji máš ted:mrk a na kopretiny si musíš počkat.Snad je to i tak lepší Citovat
wooody Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 škoda, pošli ji odkaz....... třeba ji to obměkčí... Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: wooody škoda, pošli ji odkaz....... třeba ji to obměkčí... Nene teď už je asi jasný, že to číslo dostala i od mámy a jelikož neměla zájem, tak se neozvala. Teď mi to taktně naznačila. (takovýhle odmítnutí jsem nedostal hoodně dlouho ) Kdyby se něco změnilo, tak to sem dám. Jinak asi tohle téma ukončuju komentářem, že z SPZ se dá zjistit hodně věcí. Budiž to příklad pro další. [upravil dne 5.4.2010 secouver] Citovat
Stifler Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Škoda, že příběh končí takto, ale na druhou stranu...mohla tě poslat do pr**** i míň galantně. ale i tak bych jí poslal ten odkaz na toto vlákno, jen tak pro zajímavost Citovat
Medvěd Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Taková to byla hezká pohádka ...... fňuk [upravil dne 5/4/2010 Medvěd] Citovat
P607Olda Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 No, ještě by to chtělo jí něco napsat. Nechej si na to den nebo dva, a rytíř musí zabojovat slovem a ne mečem. Začátek je dobrý, přece Ti nemůže padnout kolem krku, když ještě ani neví o co ti jde. Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Asi je zadaná no :-)) ...odepsal jsem jí na to, že nechci obtěžovat, když bude chtít, ví kde mě najde ;-) dolly: pojď to na závěř něčím rozseknout [upravil dne 5.4.2010 secouver] Citovat
dolly1010 Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Jestli ji budeš dávat odkaz na tohle vlákno, tak by to tady měl někdo decentně promazat. A pak bych si dával bacha aby si nezjistila naše SPZky Jo a včera sem káru umyl a pomalu začal navěšovat stužy. Koukám že je můžu sundat [upravil dne 5.4. 10 dolly1010] Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 ty sa teraz takto vzdas ked ti aspon odpisala?to nemyslis vazne.prave teraz musis zapnut kamo.posli jej donaskovou sluzbou kvety s pozdravom,ona uz pochopi postupne o co ti ide.len to musis dobre premysliet a neuponahlat to.vsetky baby sa daju zbalit.hlavu hore Citovat
dolly1010 Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Kua, s těma kytkama to asi zas tak špatnej nápad nebude. Taky mi to kámoš radil Začínám přemejšlet že bych tky nasadil květnovou ofenzívu... Citovat
dolly1010 Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Na druhou stranu - ono se lehce radí... Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: oddie S těma kytkama? Blábol no nemozem to tu vykladat ze to zabera dost slusne nakolko si to tu moze bars kto precitat;) Citovat
oddie Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: oddie S těma kytkama? Blábol no nemozem to tu vykladat ze to zabera dost slusne nakolko si to tu moze bars kto precitat;) Na slepice. Ne každá ženská je ovšem slepicí, aby se dala lacině oblbnout nebo prostě koupit... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.