Pe.Tr Odesláno 3. duben 2010 Odesláno 3. duben 2010 Secouver , určo chodila do školy , si ji najdi na spoluzaci.cz , jak najdeš třídu kam chodila znám fígl jak se do třídy dostat , ale pššššššt.... Citovat
secouver Odesláno 3. duben 2010 Autor Odesláno 3. duben 2010 Původně zaslal: Pe.Tr Secouver , určo chodila do školy , si ji najdi na spoluzaci.cz , jak najdeš třídu kam chodila znám fígl jak se do třídy dostat , ale pššššššt.... Čoveče vidiš, to mě ani teď nenapadlo a že na ty spolužáky vždycky jdu, když někoho hledám. Díky. Já se nechci zase moc vtírat, už jsem rozhodil sítě dost, tak nechci být zase dotěrnej. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 3. duben 2010 Odesláno 3. duben 2010 Původně zaslal: nikol Stím že se zatajila a řekla verzi o nevlastní sestře,to mi je nějaké divné.Každopadně pozorně koukám. Tak keby to bola ona a tajila sa tak snad neda kontakt na brata Nema to logiku, takze cakam Citovat
nikol Odesláno 4. duben 2010 Odesláno 4. duben 2010 Už jsou asi spolu,že Lubko nekomunikuje:D Citovat
nikol Odesláno 4. duben 2010 Odesláno 4. duben 2010 Původně zaslal: dolly1010 Spíš secouver, ne? Tak to se omlouvám,to ty svátky. Citovat
secouver Odesláno 4. duben 2010 Autor Odesláno 4. duben 2010 Aktuálně: ráno mi odepsal na FB její bratr, že jí můj vzkaz z FB vyfotil a poslal mmskou, ale mě zatím nekontaktovala. Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Tak už mám její icq, ale už nějak přestávám být nadšenej...vypadá to na pěknou \"party girl\" :-( [upravil dne 5.4.2010 secouver] Citovat
oddie Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: secouver Tak už mám její icq, ale už nějak přestávám být nadšenej...vypadá to na pěknou \"party girl\" :-( To by jeden nečekal Citovat
Driver Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 To bude pěkný průvod. Tak držím palce!!!! Inu, láska je mocná čarodějka:myslim :mad: Láska? Já spíš myslím, že to bude to jaro... :D Citovat
foxo Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Původně zaslal: secouver Tak už mám její icq, ale už nějak přestávám být nadšenej...vypadá to na pěknou \"party girl\" :-( [upravil dne 5.4.2010 secouver] to je riziko peknych holek... Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Tak beru všechno zpět...nakonec se ukázalo, že to není ona :-( Takže hledání pokračuje. Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 Takže jsem skoro na začátku, jediný co mám je číslo na její matku a jméno její matky. Kdyby tu byl někdo znalý Třebíče, tak se ozvěte. Díky Citovat
nikol Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Tak zavolej její matce a vyjasni ji jak to je.A to že má mobil pokažený,tomu ja nevěřím,určo kecá Citovat
Medvěd Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Chtělo by se mi z plna hrdla křičet: \"Hoďte na něj síť !!!\", ale na druhou stranu i přiznávám, že mě zajímá další vývoj příběhu Citovat
wooody Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 tak jí zkus zavolat z jinýho čísla, že jsi od peugeotu a že jí nabízíš něco, třeba tu jrní prohlídku a těch 290, tak zjistíš rychle jestli to její číslo, nebo číslo její matky..... Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 hoši pomalu to rozplétám, je to tam nějak hrozně komplikovaný, její máma bude mít jiný příjmení než dcera... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.