oddie Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 No, nevytahoval bych podíly jednotlivých krajů na HDP. Ono opravdu pracovat nemusí vždy znamenat jen mávání krumpáčem, že... Citovat
MJSytic Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Teda chodit do zaměstnání pracovat ... No fuj!!! Práce mám dost doma:D Citovat
shwaara Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 OT: No co můžu srovnat CB a Prahu, tak mi přijde, že v CB jezdí většina lidí domů z práce v 17h, zatímco v Praze mezi 18 a 19h.. [upravil dne 12/11/09 shwaara] Citovat
Fusion Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 A já si sednu k online kamerám a bude sledovat Citovat
Haryk Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 http://www.novinky.cz/ekonomika/184174-stavka-v-prazske-mhd-je-opet-na-spadnuti.html prostě kocourkov :bacha:bacha Citovat
shwaara Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Je fakt, že z těch 1.200.000 obyvatel Prahy nechodí všichni do práce (děti, důchodci, nezaměstnaní). Ale i těm způsobí případná stávky určitě nemalé komplikace. Pak je otázkou, co vyjde levněji. Zda nalít do DP 2mld., které se někam ztratily, nebo holt velkou část Prahy na 1 den odstavit. Citovat
Medvěd Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Principielně neuznávám systém: \"zacpat hubu řvounům splněním jejich požadavků\", páč to pak nutně musí pokračovat jako padající lejno - když si vyřvali ONI (dopraváci, zemědělci), tak budeme řvát i MY (doktoři, učitelé, soudci, bankovní úředníci, prostitutky, metaři, bezdomovci, ....) a budeme tu na sebe řvát všichni a pak se z toho všichni po*erem. Citovat
Edison Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Stávkovat se nebude... Odbory to dobře vědí... Nikdy ze stávky v DPP nic nebylo. Kolik že tam maj organozací 7? A nejsou schopni se dohodnout mezi sebou... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.