Spec Odesláno 19. srpen 2004 Autor Odesláno 19. srpen 2004 Díky...a nechcete to někdo? Třeba bych i slevil. Potřebuju to prodat, abych splatil ten dluh za motor. Převodovka, startér, altík Citovat
oddie Odesláno 19. srpen 2004 Odesláno 19. srpen 2004 Těžko. To je strašně o náhodě. Co pamatuju, benzínovej startér nedávno někdo sháněl, ale zbytek nevim. Převodovky mám asi 4. Dej si inzerát do Annonce... Citovat
Fusion Odesláno 19. srpen 2004 Odesláno 19. srpen 2004 spec: nevíš o někom kdo by chtěl hlavu na ten 2.0? Kdybys někoho dohodil, určitě bych to odměnil. oddie: to stejný, kdyby někdo sháněl... Citovat
Spec Odesláno 20. srpen 2004 Autor Odesláno 20. srpen 2004 No jo...budu dávat každej den inzeráty... To Fusion: Netušim...já znám jenom sebe a Tebe s timhle P605 [Editován dne 20/8/04 Spec] Citovat
Spec Odesláno 23. srpen 2004 Autor Odesláno 23. srpen 2004 Tak jak to bude se srazem 605? Jak to vypadá s Petrem605? Už to máš opravený? Citovat
Petr605 Odesláno 23. srpen 2004 Odesláno 23. srpen 2004 Jo, jo už to zase jezdí, ale v sekci Servis je k tomu nějakej můj dodatek. Ale jinak už zase jezdím přes kaluže. Sraz se může uskutečnit. Citovat
Spec Odesláno 24. srpen 2004 Autor Odesláno 24. srpen 2004 Tak supr... a kdy? Já můžu večer skoro pořád... (respektive si většinou čas udělám) Citovat
Dydzej Odesláno 24. srpen 2004 Odesláno 24. srpen 2004 Budu na vas vzpominat, jedu do HR a pak na sluzebky, takze az do konce zari mam vystarano Ale predpokladam, ze pak bude nejake dalsi setkani, tam mi to snad uz vyjde Citovat
Petr605 Odesláno 25. srpen 2004 Odesláno 25. srpen 2004 Napsán autorem Spec Tak supr... a kdy? Já můžu večer skoro pořád... (respektive si většinou čas udělám) Jsem na tom stejně... Takže se ozvěte další, my se přizpůsobíme. Citovat
Spec Odesláno 25. srpen 2004 Autor Odesláno 25. srpen 2004 Jde o to jestli nějakej další s 605 z Prahy ještě je Tak v nejhoršim se můžeme sjet ve dvou..zatim... Citovat
Spec Odesláno 6. září 2004 Autor Odesláno 6. září 2004 Tak co šestsetpětkaři? To se tu nenajde ještě někdo z Prahy nebo okolí, kdo by si s náma s Petrem dal někde sraz, pokecal a prohlídnul si i jiný 605 něž je jeho? Citovat
Kdo Odesláno 7. září 2006 Odesláno 7. září 2006 Původně zaslal: Spec Tak co šestsetpětkaři? To se tu nenajde ještě někdo z Prahy nebo okolí, kdo by si s náma s Petrem dal někde sraz, pokecal a prohlídnul si i jiný 605 něž je jeho? Koukám, že je to skoro přesně dva roky starý. Co něco podobného zopakovat, neb. opakování - matka moudrosti. Kdo:mad: i kdo souhlasí?? Citovat
Kdo Odesláno 8. září 2006 Odesláno 8. září 2006 Původně zaslal: Kdo Koukám, že je to skoro přesně dva roky starý. Co něco podobného zopakovat, neb. opakování - matka moudrosti. Kdo:mad: i kdo souhlasí?? A sakra, to je odezva. Citovat
Kdo Odesláno 12. září 2006 Odesláno 12. září 2006 Původně zaslal: Kdo Původně zaslal: Kdo Koukám, že je to skoro přesně dva roky starý. Co něco podobného zopakovat, neb. opakování - matka moudrosti. Kdo:mad: i kdo souhlasí?? A sakra, to je odezva. Myslíte, že bude vypadat blbě, když tam budu sám??? :D Tak nic, jen jsem to zkusil, no... [upravil dne 12.9.06 Kdo] Citovat
Petr605 Odesláno 13. září 2006 Odesláno 13. září 2006 Ale máš výdrž... Já myslím, že ani tenkrát se nic neuskutečnilo. Citovat
Lukash605 Odesláno 17. září 2006 Odesláno 17. září 2006 Hlásí se 605ka z Prahy,na sraz bych klidně přijel:super Citovat
Kdo Odesláno 20. září 2006 Odesláno 20. září 2006 Původně zaslal: Lukash605 Hlásí se 605ka z Prahy,na sraz bych klidně přijel:super No vida - dva , to už je skoro dav. Citovat
spundas Odesláno 20. září 2006 Odesláno 20. září 2006 kdyby tak bylo něco na moravě rád bych se přidal.Praha je přece jen trochu z ruky.:myslim Citovat
rimmer Odesláno 20. září 2006 Odesláno 20. září 2006 ja sem taky pro moravu hehe anebo napul cesty na prahu, ale do prahy nejedu ani omylem )) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.