Jump to content

Spec

Uživatel
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Spec

 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 605
 • Rok výroby
  1991

Kontakty

 • ICQ
  20418146
 • Webová stránka
  www.specik.org

Profilové informace

 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. Teda... s tim přechodem Petra na konkurenci je to škoda. A děkovat za webhosting nemusíš, protože ty stránky jsou přínosem pro všechny 605tkaře i pro mě. Já jsem se tu taky dlouho neukázal, protože jsme měli ve škole docela dost velkej fofr, takže jsem se neměl ani moc čas autu věnovat. Teď taky plánuju prodej svého 605 neb nejsou finance na údržbu auta ani na provoz. Leda zase po škole koupim nějaké další autíčko a třeba to bude zase Peugeot.
 2. sakra petre mohls rict...prevodovka by se mi sakra hodila :/ Hele..jedna převodovka od motoru 2L benzín SRI se mi tu válí a měla by být dobrá. Před 2 roky jsem měnil u svého P605 motor a koupil jsem ho celej i s převodovkou. Nechal jsem tam ale svojí původní, takže mi ta od toho motoru zbyla. Sice jsem jí nezkoušel, ale protože motor funguje v pohodě už 2 roky a byl vyndanej najednou s převodovkou z jednoho do té doby pojízdného auta, tak by měla bejt v pohodě. Jestli jí budeš chtít, tak se mi ozvi. Dám ti jí za levno, protože se mi tu prostě jen válí. Ale teda nevim nakolik to bude na to Tvoje auto pasovat. email: admin@mnt.cz icq: 20418146 [upravil dne 23/6/06 Spec]
 3. Zdravim, dlouho jsem se tu neukázal, protože s autem kupodivu asi půl roku nic hrozného nebylo. Akorát teď mi nějak přestal fungovat zámek ve dveřích řidiče. Proto jsem se chtěl jen zeptat jestli někdo nemáte třeba nějaké staré dveře řidiče se zámkem a klíčkem nebo jen zámek s klíčkem a nebo jestli nemáte nějakej tip, kde to sehnat levně. Když jsem to chtěl objednat a řikal jsem si (najivně), že ten malej váleček s dirkou pro klíč bude stát třeba do 1000kč, tak jsem zjistil, že stojí novej přes 5000kč a to je trošku hodně. Díky předem.
 4. Spec

  výfuk

  Já tady v Praze koupil předposlední díl výfuku za cca 1400kč a poslední měli asi za 1500kč. Takže dohromady to vyjde na cca 3000kč. Ale já mám 2L benzín, tak nevim jestli jsou stejný. Každopádně i kdyby se nějak lišily, tak ta cena se asi moc nezmění - oni je tam vyráběj. Kdybys potřeboval, tak se mi ozvi na ICQ: 20418146 nebo mailu: admin@mnt.cz Sem na forum chodim jen občas.
 5. Spec

  Čerpadlo benzínu

  Tak čerpadlo jsem už vyřešil. Sice za nový chtěli 9800kč, ale na vrakáči za 1500kč to taky šlo. Pořád mě trápí to napájení čerpadla. A? měřim jak měřim..rozebírám elektroniku v autě, tak se nemůžu doměřit kam ten kabel od čerpadla benzínu vede. Nejvíc matoucí je, že oba ty kabely jsou asi spojený se zemí nebo jinak neumim vysvětlit, že mezi zelenožlutym (kostra) a bílym (tam by mělo bejt 12V) je skoro nulovej odpor - prostě asi oba vedou na kostru a já jsem se zbláznil . Nemáte někdo fakt tušení jestli někde neni nějaký schema zapojení benzínovýho čerpadla nebo nevíte kam ty kabely od čerpadla vedou??? Až mě to naštve, tak vezmu kabel od spínaných 12V a natáhnu ho natvrdo tam
 6. Spec

  Navigace do P605

  Já moc taky ne..jen jsem tam někde viděl jak to ovládá prstem na displayi přímo...
 7. Spec

  Olej

  Neni ho tam málo? nebo nemaže nějak divně? Jinak netušim...
 8. Spec

  Navigace do P605

  Až na to, že ten frantík má ten display dotykovej. Takže stačí PC a tenhle dotykovej dysplay a je to. PDA stačí taky - to umí všechno (i filmy), ale zase to nebude vypdat profi a zabudovaně. Takže jde spíš o parádu, protože když někdo potřebuje fakt jen tu navigaci, tak stačí PDA do ruky s GPS.
 9. Tak jsem zase vyjel na D1 a zase nedojel Když jsem tam vyjel minule, tak jsem tam nechal motor...tentokrát to nebude tak hrozný - odešlo čerpadlo benzínu. Problém je, že se zaseklo a nárůst proudu někde něco odpálil. Pojistku ne, ty jsem kontroloval 2x. Nemáte někdo schéma nebo nevíte kam vedou ty kabely od benzínovýho čerpadla? Vzadu pod sedačkou mizí kdesi v autě, ale netušim, kde je pak dál hledat. Dik
 10. Mno, mě se rozsvítí světlo vevnitř když odemknu.... A když vystupuju z auta a otevřu dveře, tak se stětlo v interiéru rozsvítí a po zamknutí po chvilce zhasne. Jinak při odemknutí i zamknití zaplikaj blinkry a zapípá alarm \"pik pak\" - je to Jablotron, takže to tak dělá u hodně aut....
 11. Spec

  super leto..

  Jen tak mimochodem.....ta spojka se mění tak, že se oddělá převodovka od motoru...šoupne trošku doprava a vyndá se...pak vymění spojka? Nebo je na to nějakej trik, že se nemusí převodovka vyndat z auta?
 12. Nene... spíš když sundáš levý přední kolo a podíváš se na tu převodovku z boku, tak je tam přidělanej takovej (asi) kryt šroubama... malejma. A jeden z nich je velkej. Tak ten to je. (jestli ne, tak jsem ten olej nalil někam jinam )
 13. Spec

  nizkoporf. gumy

  jo, tam by to mohlo bejt víc vidět
 14. Spec

  Brzdy - posilovač

  No, zajímavý bude právě to zjistit odkud to jde... Ono to dělá nepravidelně..a občas i po dlouhých přestávkách. A pak zase bude určitě zajímavý jak to utěsnit.
 15. Uf, teď koukám, že jsi až z Brna... (já z Prahy). No, ale stejně se mi pls ozvi a nějak se domluvíme.
×
×
 • Create New...