k.malik Odesláno 9. srpen 2004 Odesláno 9. srpen 2004 Tak to Vam chlapci nezavidim Ted uz opet letam tralala Citovat
Petr605 Odesláno 9. srpen 2004 Odesláno 9. srpen 2004 To k.malik: Potřeboval bych s Tebou mluvit. Prozvoň mě a já Ti zavolám... Citovat
Spec Odesláno 9. srpen 2004 Autor Odesláno 9. srpen 2004 Vedrem to asi nebude.... spíšmojí smůlou. Jakmile opavim jednu věc, po... se jiná... už jsem na to zvyklej. Ale když to je motor, tak to neni zrovna levný. Citovat
Dydzej Odesláno 9. srpen 2004 Odesláno 9. srpen 2004 Nedeste nas, 605 ceka vylet do Chorvatska a zpet (doufam!) Tyhle prazdniny jsou nejaky vrazedny, bojim, bojim Jako by ty 605 mely naprogramovanou urcitou zivotnost... Petr605: uprimnou soustrast, to je teda pech! Jak\'s tam mel dlouho rozvodak? Citovat
Petr605 Odesláno 9. srpen 2004 Odesláno 9. srpen 2004 Tím rozvoďákem je to na 99%. To jedno procento si nechávám jako rezervu na jinou závadu (čerpadlo atd.). Ale jak jsem mluvil s k.malikem, tak to skutečně vypadá na přeskočený rovoďák. A nejsmutnější na tom je, že má najeto jen asi 8 tisíc. Takže pokud je to skutečně on, musí se jednat o vyloženou smůlu. Jsem z toho v depresi, mám nový gumy na předku, udělanou geometrii a to auto se mi takhle za tu péči odvděčí! Citovat
Fusion Odesláno 9. srpen 2004 Odesláno 9. srpen 2004 su taky pro odložení, budu během pár týdnů měnit celý řízení, takže víkendy mám fuč Citovat
Petr605 Odesláno 12. srpen 2004 Odesláno 12. srpen 2004 Právě v tuto chvíli se auto veze do Prahy. Jak budu něco vědět, tak budu informovat. Jinak odtah mám za 10Kč/km (zřejmě bez DPH). Taky jsem na to zvědavej. Citovat
VP605 Odesláno 12. srpen 2004 Odesláno 12. srpen 2004 To Petr605: Neplač, já na tom byl loni hůř. Vzpomeň si. 450 km od domu-Slovinsko, vyhořelá šalina. Odtah z Celje na přechd do Rak. 65 km 6 500,- CZK a domů pak cirka 10 000,- škoda pak za bratru 150 000,-Podle RM Servisu. Ale v neděli opět nabírám kurz Chorvatsko, tak mi držte palce, a? se zas něco neposere. Minulý týden mi upad katalyzátor na cestě do FM. Auto pak mělo zvuk jako tuningový fáro. Při té příležitosti jsem zjistil, že je před upadnutím i pružný člen od turba. Origoš u Pežotů stojí majlant. V replice jsem novej pružnej člen nesehnal ani u specialistů výfukářů, je to na ně velký dělo průměr 60 mm. Takže nezbylo než hup pod auto, demontovat a navařit nový matroš. Až se vrátím budu shánět dál. Nechám si to udělat z nerezu. Stejně nechápu, že to z nerezu nedělají ty \"oblouky\" rovnou. Za ty prachy by to mělo být z titanu a pozlacený. No odtah mám už smluvně zajištěný na telefon. Tak snad cesta dopadne dobře. Citovat
Petr605 Odesláno 12. srpen 2004 Odesláno 12. srpen 2004 VP605: Držím všechny palce, ale v Tvém případě, je to, myslím, zbytečné. Ty to máš určitě v cajku. Ta elektrika byla shoda neš?astných okolností. Š?astnou cestu!! :papa Citovat
Spec Odesláno 12. srpen 2004 Autor Odesláno 12. srpen 2004 Držim palce všem...a asi i sobě. Zjsitil jsem, že se mi tam uvolnila zase klikovka nebo se asi stalo něco, co jí uvolnilo a při jízdě mi mlátí zevnitř do bloku motoru. Je asi jen otázka času, když se ZASE (jako už se mi stalo u předchozího motoru) protluče ven. Budu asi shánět jinej motor... před rokem jsem to už jednou dělal. Takže na sraz v dohledné i nedohledné době pojedu asi sockou.:( Citovat
Petr605 Odesláno 13. srpen 2004 Odesláno 13. srpen 2004 Tak to je taky smoola. Snad se to začne zase zlepšovat. Na kolik vyjde nový motor? Máš dvoulitr, že jo? Citovat
Spec Odesláno 13. srpen 2004 Autor Odesláno 13. srpen 2004 jo, 2L benzín. No před rokem jsem ho sehnal za 15-tis. a i s výměnou jsem za to dal 30-tis. Samozřejmě nebyl novej, ale z vrakoviště. Na novej motor jsem se informoval v Peugeotu a ten by stál 170-tis. Takže to je nereálný. Citovat
k.malik Odesláno 13. srpen 2004 Odesláno 13. srpen 2004 Ty blaho............... Vcera k nam pred barak prijela 407 v nafte, jen jsem malem vypadl z okna.... Citovat
Petr605 Odesláno 13. srpen 2004 Odesláno 13. srpen 2004 Já to na živo viděl jenom jednou - někde jsme se míjeli, ale je to fakt pěkný auto. Citovat
Dydzej Odesláno 13. srpen 2004 Odesláno 13. srpen 2004 Nebo ty motory najdete take v XMech, ale to urcite vite. Citovat
Petr605 Odesláno 16. srpen 2004 Odesláno 16. srpen 2004 Tak je to jasné: rozvoďák přeskočil o jeden zub na klice. Dále se dozvim, jestli se to potkalo, nebo ne.:bojim:bojim Citovat
oddie Odesláno 16. srpen 2004 Odesláno 16. srpen 2004 Petr: pokud přeskočil jen o 1 zub, a šlo to startovat, by? to nechytlo, nestalo se nic. Pokud by se to srazilo a přerazilo vačkovku, vypadalo by to jinak.... Spec: to jsi dal za 2 lt benzínovej motor 15tis??? Tos ho přeplatil min. 2x... Citovat
Petr605 Odesláno 16. srpen 2004 Odesláno 16. srpen 2004 Tak nakonec to bylo o dva zuby a dva válce ztratily kompresi. Takže se to malinko přece jenom potkalo. Citovat
oddie Odesláno 16. srpen 2004 Odesláno 16. srpen 2004 Hm, to je blbý. Co s tím budeš dělat, oprava, nebo pryč s tím? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.