Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Vedrem to asi nebude.... spíšmojí smůlou. Jakmile opavim jednu věc, po... se jiná... už jsem na to zvyklej. Ale když to je motor, tak to neni zrovna levný.:(

Odesláno

:bojim Nedeste nas, 605 ceka vylet do Chorvatska a zpet (doufam!) Tyhle prazdniny jsou nejaky vrazedny, bojim, bojim :bojim Jako by ty 605 mely naprogramovanou urcitou zivotnost...

Petr605: uprimnou soustrast, to je teda pech! Jak\'s tam mel dlouho rozvodak?

Odesláno

Tím rozvoďákem je to na 99%. To jedno procento si nechávám jako rezervu na jinou závadu (čerpadlo atd.). Ale jak jsem mluvil s k.malikem, tak to skutečně vypadá na přeskočený rovoďák. A nejsmutnější na tom je, že má najeto jen asi 8 tisíc. Takže pokud je to skutečně on, musí se jednat o vyloženou smůlu. Jsem z toho v depresi, mám nový gumy na předku, udělanou geometrii a to auto se mi takhle za tu péči odvděčí! :(

Odesláno

To Petr605: Neplač, já na tom byl loni hůř. Vzpomeň si. 450 km od domu-Slovinsko, vyhořelá šalina. Odtah z Celje na přechd do Rak. 65 km 6 500,- CZK a domů pak cirka 10 000,- škoda pak za bratru 150 000,-Podle RM Servisu.

Ale v neděli opět nabírám kurz Chorvatsko, tak mi držte palce, a? se zas něco neposere. Minulý týden mi upad katalyzátor na cestě do FM. Auto pak mělo zvuk jako tuningový fáro. Při té příležitosti jsem zjistil, že je před upadnutím i pružný člen od turba. Origoš u Pežotů stojí majlant. V replice jsem novej pružnej člen nesehnal ani u specialistů výfukářů, je to na ně velký dělo průměr 60 mm. Takže nezbylo než hup pod auto, demontovat a navařit nový matroš. Až se vrátím budu shánět dál. Nechám si to udělat z nerezu. Stejně nechápu, že to z nerezu nedělají ty \"oblouky\" rovnou. Za ty prachy by to mělo být z titanu a pozlacený.

No odtah mám už smluvně zajištěný na telefon. Tak snad cesta dopadne dobře.

Odesláno

VP605: Držím všechny palce, ale v Tvém případě, je to, myslím, zbytečné. Ty to máš určitě v cajku. Ta elektrika byla shoda neš?astných okolností. Š?astnou cestu!!

:papa:papa

Odesláno

Držim palce všem...a asi i sobě. Zjsitil jsem, že se mi tam uvolnila zase klikovka nebo se asi stalo něco, co jí uvolnilo a při jízdě mi mlátí zevnitř do bloku motoru. Je asi jen otázka času, když se ZASE (jako už se mi stalo u předchozího motoru) protluče ven.:(

Budu asi shánět jinej motor... před rokem jsem to už jednou dělal.:(

Takže na sraz v dohledné i nedohledné době pojedu asi sockou.:o:(:(

Odesláno

jo, 2L benzín.

No před rokem jsem ho sehnal za 15-tis. a i s výměnou jsem za to dal 30-tis. Samozřejmě nebyl novej, ale z vrakoviště.

Na novej motor jsem se informoval v Peugeotu a ten by stál 170-tis. Takže to je nereálný.

Odesláno

Petr: pokud přeskočil jen o 1 zub, a šlo to startovat, by? to nechytlo, nestalo se nic. Pokud by se to srazilo a přerazilo vačkovku, vypadalo by to jinak....

Spec: to jsi dal za 2 lt benzínovej motor 15tis??? Tos ho přeplatil min. 2x...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...