adraj Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 jako malej jsem měl rád Večerníček O Klukovi z plakátu. A prostě mi přijde,že ten klučina od Kláry mi ho neuvěřitelně připomíná Petra XSI : Neon psal všechny :papa [upravil dne 26/5/09 adraj] Citovat
Vertex Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 Původně zaslal: Petra XSI Původně zaslal: Neon A nějaká spešl cena, když poznám všechny?? Neonéééé, přečti si první Medvědův příspěvek......ty nehraješ:aut Jinak malej méďa je jasnej ten se nezapře:super, ale oči má po Helče:myslim Je to celej Medvěd Citovat
Péťa Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 Ne, ne. Je hoooodně podobný Helče. Poznal jsem ho hned Citovat
Medvěd Odesláno 22. červen 2023 Autor Odesláno 22. červen 2023 (upraveno) A současná podoba Upraveno 22. červen 2023 uživatelem Péťa Otočení obrázků Citovat
Pepito Odesláno 22. červen 2023 Odesláno 22. červen 2023 Každý kdo jezdí na srazy ho zná. Už nás všechny přerostl. radim.1008 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. červen 2023 Odesláno 22. červen 2023 Kua, co to je, proč jsem tak malej Pepito a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Weri 605 Odesláno 22. červen 2023 Odesláno 22. červen 2023 jojo.. když se rozdávaly stravenky na oběd, tak sem taky koukala víc k zemi - kde je Pavlík..? Pepito a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 22. červen 2023 Autor Odesláno 22. červen 2023 (upraveno) před 11 hodinami, Radek Hurvajz napsal: Kua, co to je, proč jsem tak malej Já bych Ti to napsal, ale taky bych mohl být příležitostně inzultován a to tak úplně nevím jestli chci Co chybí na výšku, přebývá na šířku Ale nic si z toho nedělej, mám to dost podobný Upraveno 22. červen 2023 uživatelem Medvěd Weri 605, Pepito a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.