Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

tak tohle si myslíte? Hoši to jste na omylu již drahně let neslavím svátek ani narozeniny a kdybych mohl tak vynechávám i vánoce nějak mě to prostě přestalo bavit takové ty oslavy na povel.  Ale pravdu máš v tom že jsem šel spát ale už podruhé protože jsem nějak nemohl spát tak jsem asi dvě hodiny čuměl do počítače a pak jsem to zkusil jestli usnu. 

Guest Petr 3008
Odesláno

Tak to jsme na tom téměř stejně.. já už začnu vynechávat i ty Vánoce

Odesláno
před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

 již drahně let neslavím svátek ani narozeniny a kdybych mohl tak vynechávám i vánoce nějak mě to prostě přestalo bavit takové ty oslavy na povel

Jsem na tom obdobně.... Jsem "přeslavenej" z mládí.... :roker :D

Aspoň už nemusím druhý den otravovat spoluslavící, abych se zeptal, co že to jsem zase povídal a vyváděl.... :mad:

Odesláno (upraveno)

Právě že když nikde nikdo ,tak bys měl hlidat, než tě někdo vystřídá 😀

Jdu taky hajat😔

default_import_roker.gif

Ja mám tikyťaky už tejden,když sem se dověděl že půjdu s očima na operaci v půlce listopadu 🤪😥

To do tý doby asi nepřežiju🥴

Upraveno uživatelem vendelinek
Guest Petr 3008
Odesláno

Dneska můžete v klidu zalehnout, já spát nebudu, tak pohlídám 😄 :roker:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...