vendelinek Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 Tak hlídej,jdu se natahnou Uz sem si bavfnu tak jdu do polohy střelenýho zajíce jeste trochu odpadu a jdu Citovat
Vena garážmistr Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 sem to pohlídal aby jste neřekli že to je jen na Vás a zkusím na chvíli zalehnout. A nechci číst že tohle vlákno je přehlídka stařeckých nespavců Hafity a vendelinek ohodnotil 2 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 ne, víme žes slavil svátek.. tak jdeš teprve spát Citovat
Vena garážmistr Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 tak tohle si myslíte? Hoši to jste na omylu již drahně let neslavím svátek ani narozeniny a kdybych mohl tak vynechávám i vánoce nějak mě to prostě přestalo bavit takové ty oslavy na povel. Ale pravdu máš v tom že jsem šel spát ale už podruhé protože jsem nějak nemohl spát tak jsem asi dvě hodiny čuměl do počítače a pak jsem to zkusil jestli usnu. Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 Tak to jsme na tom téměř stejně.. já už začnu vynechávat i ty Vánoce Citovat
ozzy56 Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 a to já slavím všecko, a když není co, tak si důvod vymyslím brixtr ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 @Petr 3008 To bude mít tvoje paní radost že nic na Vánoce nedostane @ozzy56Tak to má být Citovat
Fruktis Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 @Vena garážmistr takže přeci jen starecka nespavost... Já se zase poslední dobou nemůžu ráno donutit probudit... A budík to vzdal taky Citovat
Hafity Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal: již drahně let neslavím svátek ani narozeniny a kdybych mohl tak vynechávám i vánoce nějak mě to prostě přestalo bavit takové ty oslavy na povel Jsem na tom obdobně.... Jsem "přeslavenej" z mládí.... Aspoň už nemusím druhý den otravovat spoluslavící, abych se zeptal, co že to jsem zase povídal a vyváděl.... vendelinek ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 @Fruktis nene spíš na mě zase trochu jdou nervy z té kontroly co mě zítra čeká. Fruktis ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 @Vena garážmistr tak přeji zítra hodně štěstí a dobrou noc všem Citovat
vendelinek Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 (upraveno) Právě že když nikde nikdo ,tak bys měl hlidat, než tě někdo vystřídá Jdu taky hajat Ja mám tikyťaky už tejden,když sem se dověděl že půjdu s očima na operaci v půlce listopadu To do tý doby asi nepřežiju Upraveno 29. září 2021 uživatelem vendelinek Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 1. říjen 2021 Odesláno 1. říjen 2021 Dneska můžete v klidu zalehnout, já spát nebudu, tak pohlídám Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 1. říjen 2021 Odesláno 1. říjen 2021 @HanysR 01:45 Pro mě absolutní smrt Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.